Tisková konference FK Teplice | (kon.) | | | Tisková konference FC Slovan Liberec | (kon.) |
Zahajovací ceremoniál | (kon.) |
Skif - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Skif - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Dvojskif - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Dvojskif - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Párová čtyřka - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Párová čtyřka - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Jednotlivci - kvalifikace (ženy) | Vítězka: A. San (KOR) (kon.) | | | Jednotlivci - kvalifikace (muži) | Vítěz: D. J. Kim (KOR) (kon.) |
Tomáš Kubečka
6. rozjížďka
1. Oliver Zeidler (GER) 7:00,40
2. Rjuta Arakawa (JPN) 7:02,79
3. Abdelchadek Elbana (EGY) 7:03,44
4. Finn Florijn (NED) 7:04,56
5. Franck N´Dri (COV) 7:49,19
5. rozjížďka
1. Damir Martin (CRO) 7:09,17
2. Alexandr Vjazovkin (ROC) 7:14,95
3. Cris Nievarez (PHI) 7:22,97
4. Felix Potoy (NCA) 7:32,54
5. Privel Hinkati (BEN) 7:40,87
4. rozjížďka
1. Trevor Jones (CAN) 7:04,12
2. Mindaugas Griskonis (LTU) 7:05,88
3. Onat Kazakli (TUR) 7:20,11
4. Dara Alizadeh (BER) 7:34,96
5. Husejn Alireza (KSA) 7:54,18
3. rozjížďka
1. Sverri Nielsen (DEN) 7:02,88
2. Gennaro Alberto di Mauro (ITA) 7:06,87
3. Vladislav Jakovlev (KAZ) 7:10,08
4. Peter Purcell-Gilpin (ZIM) 7:10,65
5. Allhussain Gambúr (LBA) 7:52,37
2. rozjížďka
1. Stefanos Ntouskos (GRE) 6:59,49
2. Jordan Parry (NZL) 7:04,45
3. Alvaro Torres Masias (PER) 7:07,92
4. Quentin Antognelli (MON) 7:10,52
5. Ignacio Vasquez Jorge (DOM) 7:43,71
6. Riilio Rii (VAN) 8:00,9
1. rozjížďka
1. Kjetil Borch (NOR) 6:54,46
2. Bendeguz Petervari-Molnar (HUN) 7:04,42
3. Luca Verthein Ferreira (BRA) 7:05,00
4. Jan Fleissner (CZE) 7:16,56
5. Abdulrahman Alfadhíl (KUW) 8:49,03
6. Muhammad Al Chafaji (IRQ) 8:57,01
1. Oliver Zeidler (GER) 7:00,40
2. Rjuta Arakawa (JPN) 7:02,79
3. Abdelchadek Elbana (EGY) 7:03,44
4. Finn Florijn (NED) 7:04,56
5. Franck N´Dri (COV) 7:49,19
5. rozjížďka
1. Damir Martin (CRO) 7:09,17
2. Alexandr Vjazovkin (ROC) 7:14,95
3. Cris Nievarez (PHI) 7:22,97
4. Felix Potoy (NCA) 7:32,54
5. Privel Hinkati (BEN) 7:40,87
4. rozjížďka
1. Trevor Jones (CAN) 7:04,12
2. Mindaugas Griskonis (LTU) 7:05,88
3. Onat Kazakli (TUR) 7:20,11
4. Dara Alizadeh (BER) 7:34,96
5. Husejn Alireza (KSA) 7:54,18
3. rozjížďka
1. Sverri Nielsen (DEN) 7:02,88
2. Gennaro Alberto di Mauro (ITA) 7:06,87
3. Vladislav Jakovlev (KAZ) 7:10,08
4. Peter Purcell-Gilpin (ZIM) 7:10,65
5. Allhussain Gambúr (LBA) 7:52,37
2. rozjížďka
1. Stefanos Ntouskos (GRE) 6:59,49
2. Jordan Parry (NZL) 7:04,45
3. Alvaro Torres Masias (PER) 7:07,92
4. Quentin Antognelli (MON) 7:10,52
5. Ignacio Vasquez Jorge (DOM) 7:43,71
6. Riilio Rii (VAN) 8:00,9
1. rozjížďka
1. Kjetil Borch (NOR) 6:54,46
2. Bendeguz Petervari-Molnar (HUN) 7:04,42
3. Luca Verthein Ferreira (BRA) 7:05,00
4. Jan Fleissner (CZE) 7:16,56
5. Abdulrahman Alfadhíl (KUW) 8:49,03
6. Muhammad Al Chafaji (IRQ) 8:57,01
1. Bendeguz Petervari-Molnar (HUN)
2. Luca Verthein Ferreira (BRA)
3. Muhammad Al Chafaji (IRQ)
4. Kjetil Borch (NOR)
5. Abdulrahman Alfadhíl (KUW)
6. Jan Fleissner (CZE)
2. rozjížďka
1. Jordan Parry (NZL)
2. Stefanos Ntouskos (GRE)
3. Ignacio Vasquez Jorge (DOM)
4. Riilio Rii (VAN)
5. Quentin Antognelli (MON)
6. Alvaro Torres Masias (PER)
3. rozjížďka
1. Allhussain Ghambúr (LBA)
2. Peter Purcell-Gilpin (ZIM)
3. Sverri Nielsen (DEN)
4. Vladislav Jakovlev (KAZ)
5. Alberto di Mauro (ITA)
4. rozjížďka
1. Husejn Alireza (KSA)
2. Onat Kazakli (TUR)
3. Trevor Jones (CAN)
4. Mindaugas Griskonis (LTU)
5. Dara Alizadeh (BER)
5. rozjížďka
1. Damir Martin (CRO)
2. Privel Hinkati (BEN)
3. Felix Potoy (NCA)
4. Cris Nievarez (PHI)
5. Alexandr Vjazovkin (ROC)
6. rozjížďka
1. Rjuta Arakawa (JPN)
2. Finn Florijn (NED)
3. Abdelchalek Elbana (EGY)
4. Oliver Zeidler (GER)
5. Franck N´Dri (CIV)
1. Kjetil Borch (NOR) 6:54,46
2. Bendeguz Petervari-Molnar (HUN) 7:04,42
3. Luca Verthein Ferreira (BRA) 7:05,00
4. Jan Fleissner (CZE) 7:16,56
5. Abdulrahman Alfadhíl (KUW) 8:49,03
6. Muhammad Al Chafaji (IRQ) 8:57,01
1. Stefanos Ntouskos (GRE) 6:59,49
2. Jordan Parry (NZL) 7:04,45
3. Alvaro Torres Masias (PER) 7:07,92
4. Quentin Antognelli (MON) 7:10,52
5. Ignacio Vasquez Jorge (DOM) 7:43,71
6. Riilio Rii (VAN) 8:00,98
1. Sverri Nielsen (DEN) 7:02,88
2. Gennaro Alberto di Mauro (ITA) 7:06,87
3. Vladislav Jakovlev (KAZ) 7:10,08
4. Peter Purcell-Gilpin (ZIM) 7:10,65
5. Allhussain Gambúr (LBA) 7:52,37
1. Trevor Jones (CAN) 7:04,12
2. Mindaugas Griskonis (LTU) 7:05,88
3. Onat Kazakli (TUR) 7:20,11
4. Dara Alizadeh (BER) 7:34,96
5. Husejn Alireza (KSA) 7:54,18
1. Damir Martin (CRO) 7:09,17
2. Alexandr Vjazovkin (ROC) 7:14,95
3. Cris Nievarez (PHI) 7:22,97
4. Felix Potoy (NCA) 7:32,54
5. Privel Hinkati (BEN) 7:40,87
1. Oliver Zeidler (GER) 7:00,40
2. Rjuta Arakawa (JPN) 7:02,79
3. Abdelchadek Elbana (EGY) 7:03,44
4. Finn Florijn (NED) 7:04,56
5. Franck N´Dri (COV) 7:49,19