Norsko – Švédsko 36:19 (kon.) | ROC – Francie 25:30 (kon.)
ROC
25:30 (13:15)
Francie
Neděle 08.08.2021, 08:00 • Yoyogi National Stadium, Tokio • Olympijské hry - ženy • Finále
Sledujte:

56
    Vyloučení v týmu Francie (Allison Pineauová). (22:28)

52
    Makejevová tahala zakončující Foppaovou za ruku a dres najednou, navíc zezadu. Tady přichází další dvě minuty, k čemuž se připojí sedmička. (20:24)

50
    Sercienová-Ugolinová nezachytila rychlou změnu směru Ilinové a povalila jí na zem zezadu za rameno, což je trestáno dvěma minutami. A i tady jsou druhé, třetí vyloučení znamená konec. (19:24)

41
    Jsme na pěti na obou stranách, neboť Lassourceová při bránění zasáhla do obličeje Bobrovnikovou, což značí vyloučení. (16:18)

40
    Navíc jí při střelbě dotáhla Makejevová a za tento zákrok dostává rovnou dvě minuty. (16:18)

36
    Kuzněcovová jde podruhé v zápase ven, a to je velký problém! Tentokrát chytla zezadu Zaadiovou Deunaovou a nepustila jí do té doby, než z toho byl pád na zem. V momentě, kdy dojde ke třetímu vyloučení, Rusko ztratí velmi důležitou hráčku! (14:16)

26
    Francie byla v pasivní hře, ale vymyslela to náramně! Flippesová se nabídla v záběhu Nocandyové a byla faulována Vedechinovou. Ačkoliv to nebylo gólové zakončení, je z toho sedmička a dvě minuty pro ruskou hráčku! (10:12)

24
    Zaadiová Deunaová bude dvě minuty trávit na lavičce, důvodem je úder do obličeje Anny Senové. (9:12)

19
    Sercienová-Ugolinová sice dobře ubránila Bobrovnikovovou na levé spojce, ani po odpískání jí ale nepustila a držela tak dlouho, až rozhodčí do hry vstoupili a vylučují francouzskou hráčku na dvě minuty. (7:9)

8
    Třetí sedmička pro Francii! Kuzněcovová úmyslně v brankovišti zabránila jít do střely Nze Minkové a dostává za tohle už rovnou dvě minuty! (3:2)