Olomouc – Sparta 1:7 (kon.) | Třinec – Slavia 3:11 (kon.) | Mountfield HK – Motor ČB 6:1 (kon.)
Pardubice – K. Vary 2:3 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 4:0 (kon.) | K. Vary – Olomouc 3:2 (kon.)
Sparta – Třinec 4:3 (kon.) | Slavia – Motor ČB 3:1 (kon.)
Mountfield HK
4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 14.08.2021, 16:30 • Tipsport arena • Billa Cup • Čtvrtfinále

Pardubice si po nepovedené základní skupině v Holešovicích chuť nespravili a ve čtvrtfinále podlehli Hradci Králové 0:4! Mountfield tak stále ani jednou neprohrál a postupuje do bojů o medaile. (18:12:02)

36:04
    Hradec právě vstřelil branku!
    Dovolím si říct, že je rozhodnuto! ADAM NOVOTNÝ dává svůj druhý gól v zápase a Mountfield se ujíma čtyřbrankového vedení nad svým rivalem – 4:0! Asistence: Štěpán Černý.

30:01

30:00

15:01

15:00

14:27
    Východočeské derby má zatím dost jednoznačný průběh, ADAM NOVOTNÝ dává půl minuty před konce, hráčům Dynama gól do kabiny – 3:0! Asistence: Tobiáš Vítek.

07:11
    Další kotouč v pardubické síti! Hradec kráčí vstříc semifinále a po zásahu TOBIÁŠE VÍTKA vede nad Dynamem už 2:0! Asistence: Adam Novotný.

03:55
    Máme tu první gól čtvrtfinále! Favorizovaný Mountfield posílá na konci čtvrté minuty do vedení JAKUB BEDNÁŘ – 1:0! Asistence: Ondřej Páleník.

Konečné umístění: 4. místo.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 4. Bednář (Páleník), 8. Vítek (Novotný), 15. Novotný (Vítek), 37. Novotný (Černý Š.)

Mountfield HK: Šimon, Záruba – Černý Š., Forejtek, Janeček, Marek, Pánek, Vencl, Bednář, Černý D., Frolík, Hornych, Novotný, Paulus, Páleník, Šichan, Vítek, Pavlík.
    HC Dynamo Pardubice: Ševců, Etflaiš – Křečan, Valkoun, Úlehla, Drahoš, Novosad, Labašta, Hrubý, Lempach, Korec, Kopecký, Rolinek, Vítek, Tvrdík, Mandel, Jansa, Vlček, Mikeska, Vokolek.