Kolín – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Březová – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Přerov – Líšeň 0:2 (kon.)

90+2
    Kolín má velký tlak v nastavení, ale centr Hakla před bránu nakonec nepřinesl zakončení. Následně ještě přišel faul domácích.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

89
    Málem bylo srovnáno na 2:2, když se Pavel Čapek ocitl neobsazený na pravé straně vápna, ale gólman Šťovíček odčinil svou chybu z první půle a skvěle jej vychytal!

88
    Střídání v týmu SK Sparta Kolín: ze hřiště odchází Vojta, přichází Milec.

85
    Jakub Vojta nyní leží na hrací ploše a na hřiště běží lékaři s nosítky.
    Sunday Faleye posílá Duklu do vedení 2:1!

83
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté jdou pár minut před koncem základní hrací doby do vedení 2:1! Po rychlé akci Dukly si SUNDAY FALEYE naběhl do vápna na centr a z první krásnou střelou propálil gólmana Kubáta.

82
    Střídání v týmu SK Sparta Kolín: ze hřiště odchází Bareš, přichází Sodoma.

81
    Dukla ke konci základní hrací doby je lepším celkem a snaží se rozhodnout, zatímco Kolín spíše čeká na brejky.

78
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Kozma, přichází Kott.

Dnešní utkání sleduje 570 diváků.

73
    Jan Peterka sice dává branku, ale okamžitě šel praporek nahoru a sudí Hanousek tak odpískal ofsajd!

72
    Zápas se nyní dostal do tempa a Daniel Hudec z hranice vápna vypálil těsně vedle svatyně Šťovíčka.

70
    Také domácí brankář Michal Kubát se dopustil chyby, když mu Faleye sebral balón, ale byl ve velkém úhlu a gólman Kolína se stihl vrátit.