Kazachstán – Ukrajina 2:2 (kon.) | Lucembursko – Ázerbájdžán 2:1 (kon.) | Portugalsko – Irsko 2:1 (kon.)
Francie – Bosna 1:1 (kon.) | Dánsko – Skotsko 2:0 (kon.) | Faerské ostrovy – Izrael 0:4 (kon.)
Moldavsko – Rakousko 0:2 (kon.) | Lotyšsko – Gibraltar 3:1 (kon.) | Norsko – Nizozemsko 1:1 (kon.)
Turecko – Černá Hora 2:2 (kon.) | Malta – Kypr 3:0 (kon.) | Rusko – Chorvatsko 0:0 (kon.)
Slovinsko – Slovensko 1:1 (kon.)
Slovinsko
1:1 (1:1)
Slovensko
Středa 01.09.2021, 20:45 • Stadion Stožice, Ljubljana • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina H

To už je ode mě pro tuto chvíli vše. Tímto Vám děkuji za pozornost a přeji dobrou noc! (22:40:43)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 3:8. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:18.

Slovensko ve třetím za čtyř duelů zapisuje remízu a bere tedy aspoň jeden bod, který se nakonec může pořádně hodit. Dnes to byl opravdu velmi vyrovnaný souboj, přičemž aktivita týmů se střídala. Zpočátku dominovali Slovinci, což se na chvíli zlomilo gólem Róberta Boženíka. Domácí tým ale rychle našel odpověď, o což se postaral pěknou střelou Petar Stojanović. Do druhé půle se tedy šlo za vyrovnaného stavu, přičemž výhru mohl urvat kdokoliv. Ani jeden celek však už nedokázal vstřelit branku i přes velké šance. Bod pro každého je tedy zasloužený na obě strany.

90+6

90+5
    Ondrej Duda hned pět minut po svém příchodu na trávník dostává žlutou kartu, protože zezadu úplně zbytečně zasáhl Josipa Iličiće.

90+3
    Adam Gnezda Čerin při souboji tvrdě zasáhl do obličeje Martina Koscelníka, za což nemohl čekat nic jiného, než žlutou kartu.

90+3
    Marek Rodák musí vybíhat daleko ze své brány pro přihrávku, protože jinak by byl první u míče protihráč. Ten tak následně raději odkopl co nejdál.

90+2
    Dávid Strelec mohl být v dobré pozici, ale místo toho pouštěl míč za sebe, čímž překvapil snad všechny. Jeden ze slovinský obránců však nakonec balón srazil pryč.

90+1
    Róbert Mak po vystřídání dělá svou práci velmi dobře, soupeři působí velké problémy. Ve vápnu nyní dokonce skončil na zemi, ale penalta to nebude.

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Juraj Kucka, přichází Ondrej Duda.

88
    Slováci začínají být v posledních minutách aktivnější, nyní rozehrávali další rohový kop, ale ten tentokrát domácí v klidu odvrátili.

87
    Róbert Mak si šikovně vyměnil míč s Dávidem Strelcem a následně pálil, jenže míč poslal přímo doprostřed, kde už byl připravený Jan Oblak.

86
    Andraž Šporar si hned po svém příchodu našel nadějnou střeleckou pozici, ale zakončení mělo velmi slabou razanci, takže Marku Rodákovi nenadělalo žádné problémy.

85
    Oba týmy už mají jen pět minut na vstřelení rozdílové branky. Nyní se o to pokoušelo Slovensko, ale to se nakonec dopustilo nedovoleného zákroku.

83
    Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Sandi Lovrić, přichází Jaka Bijol.

83
    Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Benjamin Šeško, přichází Andraž Šporar.

83
    Róbert Mak zvedá hlavu k nebesům, protože mohl mířit do nadějné příležitosti, ale místo toho nedosáhl na přihrávku do běhu.