Barys – Magnitogorsk | 1:2 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Ufa | 2:4 (kon.) | | | Čerepovec – Minsk | 1:4 (kon.) |
Kazaň – N.Novgorod | 1:3 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Novosibirsk | 4:0 (kon.) |
Frisk Asker – Bolzano | 1:5 (kon.) | | | Doněck – Rouen | 2:1 (kon.) | | | Sparta – TPS | 3:2 (kon.) |
Jastrzębie – Salzburg | 2:3 (kon.) | | | Tappara – Lugano | 3:2 (po pr.) | | | Bremerhaven – Växjö | 2:1 (kon.) |
Skellefteå – Eisbären | 5:3 (kon.) | | | EC-KAC – Rungsted Seier Capital | 3:2 (po pr.) |
Motor ČB – Steel Wings Linz | 5:3 (kon.) |
konec
Barys Nur-Sultan
1:2
(0:0, 0:0, 1:2)
Metallurg Magnitogorsk
45:51
|
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Kirill Savickij – 2 min., podrážení).
|
|
43:36
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Anatolij Nikoncev – 2 min., podrážení).
|
|
39:05
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jegor Jakovlev – 2 min., podrážení).
|
|
30:42
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Michail Pašnin – 2 min., podrážení).
|
|
28:09
|
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Matt Frattin – 2 min., vysoká hůl).
|
|
28:04
|
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Samat Danijar – 2 min., hození hole nebo předmětu).
|
|
09:36
|
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Jegor Petuchov – 2 min., podrážení).
|
|
03:48
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Michail Pašnin – 2 min., sekání).
|
|
00:13
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Anatolij Nikoncev – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
42. Lilja (Michajlis, Valk) – 46. Karpov (Hultström, Korosteljov), 59. Čibisov (Pašnin)
Rozhodčí: Gašilov, Naumov – Lazarev, Šalagin
Diváci:
Neproměněná penalta:
Barys Nur-Sultan:
Ortio (Bojarkin) – Dietz (C), Šalapov, Martinsson, Alsing, Orechov, Samat Danijar – Frattin, Kunyk, Thomas – Lilja, Valk, Michajlis (A) – Savickij, Šestakov, R. Starčenko (A) – Petuchov, Gurkov, Asetov.
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora – J. Chabarov, J. Jakovlev (C), Hultström, Makljukov, Minulin, Pašnin (A), Nikolajev – Nikoncev, Currie (A), Čibisov – Korosteljov, Maillet, Goldobin – Karpov, Zernov, Leipsic – Akolzin, Jurov, Košelev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora – J. Chabarov, J. Jakovlev (C), Hultström, Makljukov, Minulin, Pašnin (A), Nikolajev – Nikoncev, Currie (A), Čibisov – Korosteljov, Maillet, Goldobin – Karpov, Zernov, Leipsic – Akolzin, Jurov, Košelev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gašilov, Naumov – Lazarev, Šalagin
Diváci:
Filip Lefenda