Sparta – Rangers 1:0 (kon.) | Lyon – Brøndby 3:0 (kon.) | Sturm Graz – Eindhoven 1:4 (kon.)
Real Sociedad – Monaco 1:1 (kon.) | Legia – Leicester 1:0 (kon.) | Neapol – Spartak 2:3 (kon.)
Fenerbahce – Olympiakos 0:3 (kon.) | Antverpy – Frankfurt 0:1 (kon.) | Marseille – Galatasaray 0:0 (kon.)
Lazio – Lok. Moskva 2:0 (kon.) | Braga – Midtjylland 3:1 (kon.) | Ludogorec – CZ Bělehrad 0:1 (kon.)
Ferencváros – Real Betis 1:3 (kon.) | Celtic – Leverkusen 0:4 (kon.) | West Ham – Rapid 2:0 (kon.)
Genk – Dinamo Záhřeb 0:3 (kon.)
Ferencváros Budapešť
1:3 (1:1)
Real Betis
Čtvrtek 30.09.2021, 21:00 • Ferencváros Stadion • Evropská liga • Skupina G

To už bude ode mě pro dnešek vše, já Vám děkuji za pozornost a u dalšího fotbalového utkání na shledanou. (23:12:07)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 8:3. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 7:11.

V dnešním zápase bylo po první půli skóre vyrovnané a to za stavu 1:1. Poté ale přišla smolná branka z hlavy Henryho Winga, který se tak zasloužil o jediný dnešní vlastňák. Domácí se ještě snažili nepříznivé skóre aspoň vyrovnat. S postupně utíkajícím časem však přišel i tlak, který Ferencváros nakonec zlomil. Dosvědčil to v páté nastavené minutě Cristian Tello, který tak potvrdil výhru Betisu.

90+6
    90+5. Cristian TELLO - 1:3

90+5
    Real Betis právě vstřelil branku!
    Tak toto je jedno velké potvrzení dnešní výhry pro hosty ze Španělska. Zasloužil se o něho CRISTIAN TELLO, který se po přihrávce od jednoho z jeho spoluhráčů objevil sám před brankářem. Asistence: Willian José.

90+3
    K jednomu z posledních rohů se postavil Uzuni. Na pomoc mu do vápna běží i gólman Dibusz. Zakončení hlavičkou od jednoho z útočníků končí jen těsně nad břevnem.

90+2
    Hosté už pouze tahají čas, což je přesně to co potřebují. Kdykoli se dostanou k míči, pošlou ho daleko až k bráně Dibusze.

90
    Sudí nastavuje rovných pět minut k tomuto poločasu. Otázka, zda to bude pro Ferencváros dost.

88
    Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází , přichází .

86
    Žlutou kartu dostává Aïssa Laïdouni (Ferencvárosi TC).

84
    Uzuni se ujmul jeho dalšího rohového kopu. Ani v tomto případě se ale k míči nedostal nikdo jiný než jeden z obránců soupeře, který následně odkopává míč daleko od vápna.

82
    Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Endre Botka, přichází Olexandr Zubkov.

80
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Rodri, přichází Edgar González.

79
    Žlutou kartu dostává Rodri (Real Betis).

78
    Po šťastné brance se očividně hráči týmu ze Španělska oklepali a hrají se svým soupeřem opět vyrovnanou partii, minimálně co se výkonu týče.
    76. Henry WINGO - 1:2

76
    Tak toto je velká smůla pro HENRYHO WINGA! Ten chtěl centrovaný míč z rohu odklidit hlavičkou nad vlastní bránu. Odraz k něm byl v tomto případě nepříznivý natolik, že poslal míč přímo za záda vlastního gólmana.

74
    Po dlouhém tažení kolem levého kraje hřiště se nakonec bude odehrávat roh po levici Dibusze.