Alaškert – Helsinki 2:4 (kon.) | Alkmaar – Jablonec 1:0 (kon.) | Kluž – Randers 1:1 (kon.)
CSKA Sofia – Bodö/Glimt 0:0 (kon.) | Gent – Famagusta 2:0 (kon.) | Linz – Maccabi Tel Aviv 1:1 (kon.)
Partizan Bělehrad – Flora 2:0 (kon.) | Zorja Luhansk – AS Řím 0:3 (kon.) | Basilej – Kajrat 4:2 (kon.)
Kodaň – Lincoln 3:1 (kon.) | Feyenoord – Slavia 2:1 (kon.) | Omonia Nikósie – Karabach 1:4 (kon.)
PAOK – Slovan Bratislava 1:1 (kon.) | Tottenham – Mura 5:1 (kon.) | Union Berlín – Maccabi Haifa 3:0 (kon.)
Arnhem – Rennes 1:2 (kon.)
AZ Alkmaar
1:0 (0:0)
FK Jablonec
Čtvrtek 30.09.2021, 18:45 • AZ Stadion, Alkmaar • Evropská konferenční liga • Skupina D

Fotbalisté Jablonce nenavázali na vítězství z úvodního kola a Alkmaaru podlehli nejtěsnějším poměrem 0:1. Po velmi solidní první půli, v níž byli domácím více než vyrovnaným soupeřem, rychle inkasovali a domácí mohli z několika šancí ještě svůj náskok navýšit. Jablonec svou jedinou tutovku nevyužil, když po soupeřově odkopu o břevno vlastní brány selhal při dorážce Nešpor. (20:37:25)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 6:8. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 8:8.

90+3

90+3
    Hrozí opět nizozemský celek. De Wit sklepával míč pro Abúchlála, jenž si ho nechal za patou. Jablonec může přejít do protiútoku, zbývá půl minuty.

90+2
    Dnešní utkání sleduje 9071 diváků.

90+1
    Jablonečtí spěchají vpřed, Václav Pilař pálí zpoza šestnáctky levačkou nepřesně.

90+1
    Midtsjø podél koncové čáry našel u tyče Abúchlála, který patičkou zády k bráně rozvlnil boční síť.

90+1
    Severočeši mají na vyrovnání ještě tři nastavené minuty.

90
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Albert Guðmundsson, přichází Sam Beukema.

89
    Rozhodčí domlouvá faulujícímu Pilařovi, který si musí v závěru zápasu dávat pozor. Už má žlutou kartu z první půle a teď by se asi druhé nemohl divit.

86
    Pilař vystihl špatnou přihrávku domácího Witryho a vysunul Malínského, který však neměl k Nešporovi přímou cestu a musel obhazovat dvojici obránců, takže míč skončil mimo dosah jabloneckého forvarda.

86
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Jakub Považanec, přichází Antonín Vaníček.

85
    Jestliže Alkmaar celý první poločas téměř nevystřelil, teď je to v jeho podání neustálý útočný festival. Jesper Karlsson umísťuje křížnou střelu opět vedle.

84
    Žlutou kartu dostává za řeči Jan Krob (FK Jablonec).

83
    Odražený míč si našel Abúchlál a po zemi trochu zpoza nohy střílí několik metrů vedle brány.
    80. Guðmundsson po Sugawarově přihrávce lízl z malého vápna tyč

80
    Sugawara našel na malém vápně křížným pasem Guðmundssona, který v obrovské šanci otřel svou střelu o pravou tyč jablonecké brány.

78
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Owen Wijndal, přichází Aslak Fonn Witry.

77
    Zakarjá Abúchlál vyřešil slibný brejk ve třech na jednoho po zaváhání Jaroslava Zeleného nejhůře, jak mohl. Na pravé straně byl úplně volný, mohl zakončit či přihrát před bránu Karlssonovi, ale posílá ani střelu – ani centr do zámezí.