Bohemians B – Zápy 2:0 (kon.) | Chlumec n/C – Zbuzany 3:3 (kon.) | Liberec B – Pardubice B 4:0 (kon.)
Slovan Liberec B
4:0 (3:0)
FK Pardubice B
Neděle 10.10.2021, 10:30 • Městský stadion Liberec • Česká fotbalová liga (B) • 11. kolo

Druhé dějství sice odšpuntovali domácí hráči zatlučením čtvrtého hřebíku do pomyslné pardubické rakve, další branku už ale diváci neviděli a zápas tak navzdory všem předzápasovým prognózám končí výsledkem 4:0 pro béčko Liberce, které se tak odrazilo ze dna tabulky a díky lepšímu skóre odsunulo na poslední pozici Ústí nad Orlicí. Na skvělý výkon ze dneška se hráči Slovanu budou snažit navázat v sobotu na hřišti Přepeří – ty včera prohrály 2:1 ve Velvarech. Pardubice se pak budou snažit o napravení reputace doma s béčkem Bohemians, které dnes porazilo doma Zápy 2:0.

Ještě jednou se bohužel musím omluvit za dnešní technické potíže na straně poskytovatele videa, které de facto znemožnily textový přenos. I tak Vám ale přeji příjemný zbytek neděle. (12:26:23)

90+3

81
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Šimek, přichází Řehák.

81
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Šulc, přichází Zvěřina.

69
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Valenta, přichází Knobloch.

69
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Kazda, přichází Málek.

65
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Lee, přichází Formáček.

65
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Dufek, přichází Štichauer.

58
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Gembický, přichází Polyák.

58
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Horňáček, přichází Daněk.

49
    Ve druhém poločase už jsme bohužel nuceni informovat pouze o změnách stavu. Veškeré informace ohledně střelců, střídání a podobně doplníme po utkání.

46
    Tým Liberec B právě vstřelil branku! Gólostroj domácího celku pokračuje v plné parádě i po pauze! Čtvrtým gólem v utkání, který vstřelil ANDRIY YUZVAK, navyšují svoje dosavadní sezónní maximum! Pro Pardubice se zde naopak rodí ostuda...

46
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Sychra, přichází Hajník.

46
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Ramos, přichází Vítek.

46

První poločas je za námi, a v Liberci se nám zatím rodí překvapení. Domácí prolomili střeleckou smůlu, která je stíhala celou sezónu, a o poločase vedou nad favorizovanými Pardubicemi B, kterým dnes chybí největší hvězda David Huf, 3:0! Hosté budou muset zabrat, protože jestli bude Slovan takhle efektivní i nadále, mohou si ze stadionu posledního týmu soutěže odvézt debakl...

45+1

43
    Tým Liberec B právě vstřelil branku! Domácí si dnes doslova otevřeli střelnici! Snový první poločas završují střelou asi z 18 metrů, která si našla cestu za záda Hrnčíře! Šťastným střelcem byl ONDŘEJ VALENTA! 3:0!