Jekatěrinburg – Soči 4:5 (0:1 po s.n.) | Jaroslavl – Čerepovec 2:1 (po pr.) | Omsk – Barys 4:1 (kon.)
CSKA Moskva – Chabarovsk 1:5 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 5:3 (kon.) | Viťaz – N.Novgorod 1:3 (kon.)
SKA Petrohrad
5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
Dynamo Moskva
Středa 13.10.2021, 18:30 • Ledovyj dvorec, Petrohrad • KHL

Domácí celek díky povedené třetí třetině vyhrává tento zápas 5:3. Hostům nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře, při které inkasoval branku. Body zůstávají v Petrohradu. Moskva sice byla střelecky aktivnější 25:22, ale na body to nestačilo. (20:54:28)

Petrohrad právě vstřelil branku!
    Z obranného pásma bekhendem se prosazuje do prázdné branky JEVGENIJ KETOV.

58:11
    Hosté hrají bez brankáře.

57:40
    Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

57:00
    Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, respektive v jeho třetí třetině.

56:25
    Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže usadit v útočné třetině.

55:13
    Tentokrát se píská zakázané uvolnění na druhé straně.

54:27
    Vjačeslav Vojnov dostal kotouč do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit. Petrohrad nyní spoléhá na precizní defenzivu.

Lars Johansson rozehrává za svou brankou, následně jeho spoluhráči na chvíli přišli o puk, domácí vyhodili na icing.

53:38
    Marat Chusnutdinov chtěl vypálit od modré čáry, jeho pokud byl nepřesný.

53:03
    Po krátké přestávce pokračuje hra dál, sledujeme aktivní hru domácích, kteří se pokouší své vedení navýšit.

52:46
    Komerční přestávka.

52:35
    Hosté sice byli v útočném pásmu, ale obrana hraje zodpovědně.

52:00
    Sice sledujeme přesilovku, ale na výraznější šanci čekáme.

50:41
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Linden Vey – 2 min., podrážení).

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 20. Ivan Morozov (Vey, M. Robinson), 25. Burdasov (Kuzmenko, Vey), 33. Kemppainen, 34. Kemppainen (Cicjura, Burdasov), 59. Ketov – 18. Raševskij, 26. Raševskij (Andrej Sergejev), 48. Klinkhammer (A. Pedan, Andrej Sergejev)

SKA Petrohrad: Lars Johansson (Askarov) – Fantenberg, Ožiganov, M. Robinson, Kirsanov, Pautov, Tokranov, Pylenkov – Kemppainen, Burdasov, Kuzmenko – Timkin, Vey, Chusnutdinov – Danila Moisejev, Ketov, Cicjura – K. Marčenko, Ivan Morozov, E. Galimov.
    Dynamo Moskva: I. Bočarov (A. Jerjomenko, G. Kuzněcov) – A. Mironov, Vojnov, Andrej Sergejev, Volkov, S. Bojkov, A. Pedan, N. Novikov – Petunin, Galijev, Šipačov – O'Dell, Kisakov, Raševskij – A. Nazarevič, Fisenko, Čebykin – Igumnov, Bryzgalov, V. Jefremov – Klinkhammer.

Rozhodčí: Sergej, Kulakov – Viljugin, Chernyšov

Diváci: 3 645