Technika Brno – Poruba 2011 4:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 5:7 (kon.) | Kobra – Kralupy n. Vltavou 6:1 (kon.)
Warriors Brno – Přerov 0:8 (kon.) | Vsetín – HK MD Šumperk 2:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
HK Mladí Draci Šumperk
Pátek 15.10.2021, 19:15 • Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů • 9. kolo

Dnešní zápas je minulostí. Zprvu rozhodnuté utkání bylo nakonec velkým dramatem. Šumperk po první třetině vedl 2:0 zásluhou Adama Polácha a Filipa Tomiczka. Ve druhé periodě náskok hostů navýšil Ondřej Šotkovský. Draci byli v první třetině výrazně lepší, ve druhé dvacetiminutovce se tempo pomalu srovnávalo, ale Mladí Draci byli stále výrazně lepší. Domácí ale zápas zdramatizovali. V poslední třetině hned po jedenácti sekundách snížil na 1:3 Adam Bachánek, kontaktní gól na 2:3 vstřelil v 52. minutě Vojtěch Vrána. Od této minuty Vsetín tlačil, snažil se dostat šumperské hráče pod tlak, nepříjemně střílel, zkoušel power play. Hosté si ale vedení pohlídali gólem do prázdné branky z hole Adama Polácha, který upravil výsledek na konečných 4:2 pro šumperské Mladé Draky.

Děkuji vám za pozornost a těším se na vás zítra během Chanceligového utkání Vsetína proti Ústí nad Labem a v neděli během střetnutí Mladých Draků s brněnskými Warriors. (23:54:29)

59:41
    Mladí Draci právě vstřelili branku!
    Dnes si body z Valašska odvezou nejspíše hosté. ADAM POLÁCH přidává další branku Šumperka a upravuje na 4:2. Asistence: Bez asistence.

59:13
    Valaši odvolali, Janura je na střídačce.

59:13
    Icing hostů, bude se vhazovat před Ryšavým.

59:01
    Poslední minuta.

58:21
    Polách v gólové šanci, jeho střela byla nepřesná.

58:02
    Kotouč je v útočné třetině hostů.

57:03

56:06
    Velká šance Vsetína, Ryšavý kotouč neměl po lapačkou a dorážet mohl jeden z domácích útočníků, nepovedlo se.

55:26
    Jde se hrát!

55:26
    Na ledové je krev, je třeba ji upravit. Do konce zápasu zbývá 4:34 minut, domácí mají ještě 1:37 minuty přesilovku.

55:26
    Fibigr dostal hokejkou do části obličeje, na ledové ploše se objevila krev, sudí ale zůstávají ledově klidní, bude třeba upravit ledovou plochu.

55:26
    Nepříjemné nahození, Ryšavý má kotouč ve své moci.

55:03
    Houser zůstal po střetu s Křivohlávkem ležet na ledové ploše, Vsetín dostane ke konci zápasu velkou výhodu.

54:48
    Šembera se tlačil do šance, ve které ho doprovázel Fibigr.

54:19
    Nepříjemný odraz o beka hostů, puk letěl směrem k šumperské brance, Ryšavý chytá.

53:45
    Valaši s kontaktní brankou nabrali druhou mízu, Šumperk je nyní pod velkým tlakem.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 41. Bachánek (Broža, Houser), 52. Vrána (Sýkora, Bachánek) – 5. Polách (Blaháček), 19. Tomiczek (Sedláček, Šotkovský), 39. Šotkovský (Ševčík, Tomiczek), 60. Polách

VHK ROBE Vsetín: Janura (Tkadlec) – Sýkora, Houser (C), Machů, Mojžíš, Fojtík, Čapka, Macík – Bednařík (A), Maštalíř, Janíček, Vrána, Matějíček, Veselý, Bachánek, Sopek, Broža. Trenér: Juraj Jurík.
    HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Bielecký) – Minařík, Blaháček (C), Koutecký, Netolický, Křivohlávek, Sedláček – Šembera (A), Šucha, Šotkovský, Tomiczek, Ševčík, Fibigr, Polách. Trenér: Petr Rutar.

Rozhodčí: Rimmel – Poláček, Šobáň