Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:7 (kon.) | SHK Hodonín – Žďár n/S 4:6 (kon.) | Vel. Meziříčí – Kometa Brno B 4:3 (kon.)
Mostečtí Lvi – Letňany 1:9 (kon.) | Nová Paka – Jablonec n/N 1:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Hronov 1:2 (kon.)
Cheb – Klatovy 0:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 1:6 (kon.) | Opava – Kopřivnice 0:4 (kon.)
Příbram – Písek 4:1 (kon.) | Řisuty – Kobra 3:8 (kon.)
konec
BK Havlíčkův Brod
1:6 (0:1, 1:3, 0:2)
HC Tábor
Středa 20.10.2021, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Jih (ČR) • 9. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Rolba kroužící okolo mantinelů havlíčkobrodské Kotliny dává znamení, že víc už se dnes tady nestane. Přeji příjemný zbytek večera! (20:23:43)
   
  Ve třetí třetině už hráli hosté na jistotu. Sami se nikam bezhlavě nehnali, před vlastní bránou pak havlíčkobrodské hokejisty k ničemu už moc nepouštěli. Ke konci ještě i díky využité přesilové hře přidali další dva góly, kterými dali výsledku konečnou podobu.

  Střely na branku: 27:34 (11:12, 9:10, 7:12)
   
  Sympatické gesto domácího kotle. I přes velice nepříznivý výsledek skanduje jméno Lukáše Endála, který je tím evidentně potěšený a posílá zpátky do kotle už v doprovodu své dcery vzdušný polibek. Po domácím kotli se připojují také hostující fanoušci.
   
  Konec zápasu.
   
  59:53
  Domácí mají kotouč na holích, už se ale ani nesnaží založit další útočnou akci. Je dobojováno.
   
  59:36
  Vojtěch Holenda zavezl puk do pásma Tábora, tam jej ale Tadeáš Dvořák přikryl lapačkou.
   
  58:24
  Hosté v plném počtu.
   
  58:19
  Petr Kuchta byl v dobré pozici, z té ale netrefil bránu. Havlíčkův Brod se trápí.
   
  57:56
  Hosté povzbuzeni vstřelenou brankou se v poklidu brání. Naopak aktivní Tomáš Hajič i v oslabení zaútočil. Jeho ránu z levého křídla vyrazil Martin Nedvěd betony do ochranné sítě.
   
  56:58
  Tábor právě vstřelil branku!
  Hned po návratu Filipa Pártla na led prošla přes obránce přihrávka na TOMÁŠE HAJIČE. Ten byl sice zády k bráně, byl tam ale úplně sám, efektní otočkou se uvolnil a zametl puk do odkryté brány! Asistence: Lukáš Prášek, Dominik Havelka.
   
  56:55
  Domácí v plném počtu.
   
  56:24
  Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Mazanec – 2 min., držení).
   
  55:59
  Vladimír Škoda vystřelil po nápřahu od modré čáry v pokračující přesilové hře. Martin Nedvěd měl volný výhled a puk schoval do výstroje.
   
  54:53
  Tábor právě vstřelil branku!
  Hosté využívají další přesilovou hru a přidávají pojišťující gól. Po přihrávce přes šířku kluziště se do puku opřel RADEK SEIDL, který prostřelil přesouvajícího se brankáře domácích. Asistence: Tomáš Hajič, Dominik Havelka.
   
  54:10
  Tomáš Hajič hledal před bránou volného Ondřeje Šulka, který by byl v exkluzivní pozici. Přihrávku ale dokázal tečovat Jan Klodner.
   
  53:45
  Vladimír Škoda si z pravého křídla navedl puk na osu hřiště a trefil Martina Nedvěda do masky. Na ní se mu uvolnil řemínek, hra tak musí být přerušena.
   
  51:55
  Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Nepokoj – trest ve hře, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Pártl.
   
  51:55
  Martin Nepokoj u mantinelu tvrdě srazil Lukáše Práška, který zůstává na ledě s hodně bolestivou grimasou. Hra je tak opět přerušena. Na ledovou plochu teď letělo z domácího kotle několik prázdných kelímků od piva.

  Milan Sochor

  Branky a nahrávky: 31. Bulín (Mlynář) – 4. Hasman (Škoda, Kříž), 22. Dančišin (Hasman), 26. Seidl (Škoda, Šulek), 28. Havelka (Šulek, Škoda), 55. Seidl (Hajič, Havelka), 57. Hajič (Prášek, Havelka)


  BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Chaloupek) – Čermák, Klodner, Nepokoj, Benák, Kliment, Zvěřina, J. Ludvík – Holenda, Mlynář, Tecl – Pártl, Čejka, Bulín – D. Košťál, T. Ludvík (A), Kuchta (A) – Kalač, Vacík, Voříšek (C)
  HC Tábor: Dvořák (Kolář) – Hajič, Kříž, Havelka, Zíb, Radoš, Mazanec, Čížek – Endál (A), Dančišin, Hasman – Šulek, Škoda (C), Seidl (A) – Chocholoušek, Zayml, Prášek

  Rozhodčí: Tomáš Mejzlík – Jiří Nechvátal, Erik Berger

  Diváci: 336
  ocianews.com