Buffalo – Vancouver 5:2 (kon.) | Montreal – San Jose 0:5 (kon.) | New Jersey – Seattle 4:2 (kon.)
Pittsburgh – Dallas 1:2 (1:2 po s.n.) | Washington – Colorado 6:3 (kon.) | Tampa – Florida 1:4 (kon.)
Detroit – Columbus 4:1 (kon.) | Chicago – NY Islanders 1:4 (kon.) | Nashville – Los Angeles 2:1 (kon.)
Minnesota – Winnipeg 6:5 (po pr.) | Edmonton – Anaheim 6:5 (kon.)
Minnesota Wild
6:5 (2:2, 1:1, 2:2 - 1:0)
Winnipeg Jets
Středa 20.10.2021, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

To je pro tuto chvíli ode mě vše. Děkuji za pozornost a budu se těšít u dalších přenosů napočtenou! (05:17:50)

Kdo se postavil do brankoviště?
    Cam Talbot (MNS) – 25 zákroků, 5 OG, úspěšnost 83,3%, odchytal 61:46
    Connor Hellebuyck (WPG) – 38 zákroků, 6 OG, úspěšnost 86,4%, odchytal 63:20

Česká a slovenská stopa:
    V dnešním duelu nebyl k vidění žádný Čech či Slovák.

Hity – 25:15

Je za námi dnešní strhující duel mezi Minnesotou Wild a Winnipegem Jets. Vítězství si nakonec z dnešního duelu odnáší Minnesota, která svého soupeře dokázala udolat v prodloužení. Hattrickem k tomu výrazně pomohl švédský útočník Joel Eriksson Ek, který celé utkání rozhodl v prodloužení. Pro Minnesotu jde již o třetí vítězství v řadě, stále zůstává na startu sezony stoprocentní. Winnipeg to má úplně naopak, nezvládl ani třetí duel sezony, což není pro ambiciozní celek očekávaný začátek sezony. Jets dnešní prohra může mrzet o to víc z toho důvodu, že ještě minutu před koncem vedli o gól, po neuznané brance kvůli ofsajdu však Wild utkání srovnali a v prodloužení rozhodli.

63:30 Joel Eriksson Ek - 6:5

63:30
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Nedáš – dostaneš. Opět se potvrdilo staré dobré klišé. Hosté v oslabení unikli do přečíslení dva na jednoho, skvělý zákrok vytáhl Talbot. Vzápětí ta samá situace byla k vidění na druhé straně a domácí se nemýlilil JOEL ERIKSSON EK po přihrávce Kaprizova zkompletoval hattrick a přisoudil druhý bod na stranu Wild. Asistence: Kirill Kaprizov a Kevin Fiala

62:48
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Josh Morrissey – 2 min., držení).

62:48
    Kaprizov faulován po skvělé individuální akci, domácí si zahrají přesilovou hru!

61:55
    Další střela hostů, pokus Coppa kryje Talbot.

61:30
    Do samostatného úniku se hnal Fiala, skvěle se vrátil Scheifele.

60:47
    Další tvrdá rána, kterou tentokrát obstaral Pionk. Talbot bezchybný.

60:37
    Po uvolnění Scheifeleho se dostal ke střele Connor, jeho pokus zamířil pouze do náručí Talbota.

60:01
    Jako první putuje kotouč na hokejky Wild.

60:01

Máme za sebou třetí část dnešního strhujícího duelu, která nebyla poslední. Když hosté vedli ve 47. minutě, tak to vypadalo na jasné vítězství Jets. Domácí hráči Minnesoty však nic nevzdali a po trefách Marcuse Foligna a Joela Erikssona Eka, který srovnal necelou minutu před koncem, si zahrají týmy prodloužen!

60:00

59:59
    Nic dalšího se nestane, dáme si nastavbu v podobě prodloužení.
    59:02 Joel Eriksson Ek - 5:5

Adam Černý

Branky a nahrávky: 5. Zuccarello (Dumba, Kaprizov), 19. J. Eriksson Ek (Zuccarello, Spurgeon), 37. Zuccarello (Goligoski), 56. M. Foligno (Goligoski, F. Gaudreau), 60. J. Eriksson Ek (Zuccarello, Kaprizov), 64. J. Eriksson Ek (Kaprizov, K. Fiala) – 4. Connor (Copp, Scheifele), 9. Connor, 26. Morrissey (P. Stastny, Pionk), 45. Dubois (Connor, N. Schmidt), 47. Copp (Scheifele, Pionk)

Minnesota Wild: C. Talbot (Kähkönen) – Spurgeon (C), Goligoski, Dumba (A), J. Brodin, D. Kulikov, Merrill – Zuccarello, J. Eriksson Ek, Kaprizov – M. Foligno (A), Hartman, Greenway – K. Fiala, F. Gaudreau, V. Rask – Bjugstad, N. Sturm, Duhaime.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – N. Schmidt, Morrissey, Pionk, Dillon, DeMelo, Stanley, Beaulieu – Copp, Scheifele (A), Connor – Ehlers, Dubois, P. Stastny – Vesalainen, Lowry, Harkins – Riley Nash, J. Svečnikov.

Rozhodčí: Rooniey, Pochmara – Barton, Daisy

Diváci: 18 156