Moldavsko – Skotsko | 0:2 (kon.) | | | Itálie – Švýcarsko | 1:1 (kon.) | | | Sev. Irsko – Litva | 1:0 (kon.) |
Rakousko – Izrael | 4:2 (kon.) | | | Dánsko – Faerské ostrovy | 3:1 (kon.) | | | Andorra – Polsko | 1:4 (kon.) |
Anglie – Albánie | 5:0 (kon.) | | | Maďarsko – San Marino | 4:0 (kon.) |
Slovácko – Karviná | 3:1 (po pr.) |
Sev. Irsko – Litva | 4:0 (kon.) | | | Řecko – Bělorusko | 2:0 (kon.) | | | Lichtenštejnsko – Island | 0:3 (kon.) |
Kypr – Portugalsko | 0:1 (kon.) | | | Maďarsko – Lotyšsko | 1:0 (kon.) | | | Ázerbájdžán – Rakousko | 0:3 (kon.) |
Norsko – Finsko | 3:1 (kon.) | | | Rusko – Slovensko | 3:0 (kon.) | | | Švédsko – Bosna | 4:0 (kon.) |
Slovinsko – Albánie | 3:0 (kon.) | | | Srbsko – Faerské ostrovy | 0:0 (kon.) | | | Německo – Polsko | 0:4 (kon.) |
Švýcarsko – Moldavsko | 3:0 (kon.) | | | Irsko – Itálie | 0:2 (kon.) | | | Nizozemsko – Bulharsko | 3:1 (kon.) |
Gibraltar – Wales | 0:7 (kon.) | | | Skotsko – Kazachstán | 2:1 (kon.) | | | Belgie – Turecko | 2:0 (kon.) |
Malta – Španělsko | 0:5 (kon.) |
Hlučín – Slovácko B | 1:0 (kon.) |
Chrudim – Bohemians 1905 | 0:3 (kon.) |
konec
Rusko
3:0
(2:0)
Slovensko
Adam Sedlák
Branky:
34. Khlusevich (Sevikyan), 45. Agalarov (Maradishvili), 82. Suleymanov (Tyukavin)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 8:5. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:12.
Rozhodčí: Kjaersgaard – Skytte, Dahl (všichni Dánsko)
Diváci: 205
Karty: 85. Litvinov (RUS) – 81. Pokorný (SVK)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 8:5. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:12.
Rusko:
Borisko – Khlusevich (80. Suleymanov), Silyanov, Litvinov, Prokhin, Stepanov – Umyarov (K) (59. Prutsev) , Mukhin, Maradishvili – Sevikyan (59. losifov), Agalarov (64.Tyukavin).
Náhradníci: Agkatsev, Bozhenov, Chernikov, losifov, Kravtsov, Kuzmichev, Prutsev, Suleymanov, Tyukavin.
Trenér:
Slovensko: Krajčiřík – Kováčik, Kóša, Obert, Mesík – Lavrinčík (64. Lichý), Pokorný (K) (85. Nebyla) , Kadák – Kaprálik (64. Kmeť), Trusa, Galčík.
Náhradníci: Belko, Goljan, Gono, Kmeť, Lichý, Malý, Nebyla, Suĺa, Vojtko.
Trenér:
Náhradníci: Agkatsev, Bozhenov, Chernikov, losifov, Kravtsov, Kuzmichev, Prutsev, Suleymanov, Tyukavin.
Trenér:
Slovensko: Krajčiřík – Kováčik, Kóša, Obert, Mesík – Lavrinčík (64. Lichý), Pokorný (K) (85. Nebyla) , Kadák – Kaprálik (64. Kmeť), Trusa, Galčík.
Náhradníci: Belko, Goljan, Gono, Kmeť, Lichý, Malý, Nebyla, Suĺa, Vojtko.
Trenér:
Rozhodčí: Kjaersgaard – Skytte, Dahl (všichni Dánsko)
Diváci: 205
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Chernikov, přichází Maradishvili.
Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Kaprálik, přichází Kmeť.
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Sevikyan, přichází losifov.
Ze hřiště odchází Galčík, přichází Goljan.
Ze hřiště odchází Kadák, přichází Gono.