Buffalo – Columbus 4:7 (kon.) | St. Louis – Vegas 5:2 (kon.) | Nashville – Anaheim 3:2 (kon.)
Winnipeg – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Colorado – Ottawa 7:5 (kon.) | San Jose – Carolina 2:1 (po pr.)
Colorado Avalanche
7:5 (2:2, 1:1, 4:2)
Ottawa Senators
Úterý 23.11.2021, 02:40 • Ball Arena, Denver • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

15 Z, 4 – 1 – 10, Skóre: 36:52, 9 b.
    --------------------------------------------------------------------
    Ottawa Senators     (Atlantická divize)

Tým z hlavního města Kanady patří i letos podle předpokladů k nejhorším týmům celé NHL. Aktuálně jsou Senators vůbec nejhorším týmem se ziskem pouhých devíti bodů, když vyhráli pouze jediný duel z posledních osmi. Na druhou stranu Ottawa sehrála pouze 15 utkání a tak se může v případě pár vítězství ze dna odrazit. Musí ale zlepšit útok, Senators vstřelili v průměru jen těsně nad 2 branky na zápas.

14 Z, 8 – 1 – 5, Skóre: 54:44, 17 b.
    Colorado Avalanche     (Centrální divize)

Tým z Denveru se po rozpačitém začátku sezony zvedá a začíná plnit roli favorita. Colorado má v zádech čtyřzápasovou šňůru velmi přesvědčivých vítězství, v nichž nastřílelo dohromady soupeřům 24 branek. Naposledy si Avs smlsli na Seattlu, který rozstříleli 7:3. Avalanche nadále chybí McKinnon, ale velmi dobrou formu letos nabral Nazem Kadri a Cale Makar.

Colorado Avalanche: Kuemper (J. Johansson) – Makar, D. Toews, J. Johnson, Girard, E. Johnson (A), R. Murray – L. O'Connor, Rantanen (A), Landeskog (C) – Burakovsky, Kadri, Ničuškin – Aube-Kubel, Newhook, Jost – Kiefer Sherwood, Jayson Megna, Helm.

Ottawa Senators: F. Gustavsson (A. Forsberg) – L. Thomson, Chabot (A), Zub, Del Zotto, J. Brown, Mete – Stützle, Norris, B. Tkachuk (C) – C. Brown, Tierney, N. Paul (A) – Watson, L. Shaw, Sanford – Ennis, Gambrell, Formenton.

Rozhodčí: Kozari, Hebert – Mills, McNamara.

00:01

00:14
    Ani ne čtvrtminuta zabrala Coloradu k výrobě první střely na branku. Z pravého kruhu zařídil Gustavssonovi první zákrok O´Connor.

00:50
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Takovýto návrat z karantény si Senators určitě nepřáli. Už v první minutě loví puk ze své sítě, když je u brankoviště vyšachovalo trio Burakovsky – Kadri a VALERIJ NIČUŠKIN. Ruský útočník zasouval puk do prázdné brány. Asistence: Nazem Kadri, André Burakovsky.
    00:50 Valerij NIČUŠKIN - 1:0

01:16
    Gustavssonovi malinko zavařil i Devon Toews, jenž nahazoval zpoza levého kruhu.

02:43
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Alex Formenton – 2 min., krosček).

03:02
    Avs začínají první přesilovku. Ty letos nejsou jejich silnou stránkou, celkově jsou v jejích proměňování na 28. místě.

03:42
    Minuta přesilovky je pryč a Laviny ještě nevystřelily. Dost času dokonce strávily mimo útočné pásmo.

04:05
    Connor Brown vytáhl puk na útočnou polovinu Senators, ale Makarova hokejka jeho střelu zneškodnila.

04:42
    Girard trefil nohu Browna. To už se Formenton chystá naskočit zpátky do akce.

04:43

05:31
    Megna pálil z jedné z levého kruhu, ale o dost minul vzdálenější tyčku.

06:29
    Pěkný manévr od Landeskoga měl jednu nevýhodu. Ocitl se až moc blízko Gustavssonovi a neměl prostor na finální řešení.

06:53
    Ničuškin posouval Toewsovi puk do ofsajdu. O něco dříve přejel útočnou modrou Burakovsky.

07:30
    Běží půlka osmé minuty a Ottawa ještě neměla ani jeden náznak šance. Kuemper je bez zákroku.

08:15
    Laviny zavalily střední pásmo. Právě jeho přechod dělá hostům největší potíže.

08:44
    Megna nabral rychlost. Vcelku snadno projel až před Gustavssona, na kterého bekhendem nevyzrál.

09:43
    Když se Sens nebyli schopni k ničemu dostat, tak jim museli pomoct samotní hráči Colorada. Chybu v rozehrávce žehlil proti střele Tkachuka Kuemper.

09:50
    Gabriel Landeskog přihrával na O´Connora, ale vzniklo z toho nevynucené zakázané uvolnění.

10:22
    Kadri se pěkně prosmýkl podél levého mantinelu. Těžit z toho mohl Jack Johnson, jenže na křížný pas u zadní tyče nikdo nečekal.

10:55
    Burakovsky vyjel ze zahuštěného kraje a posunul puk na Kadriho, jehož rána bez přípravy letěla mimo bránu.

10:57
    Senators budou mít přesilovku díky tomu, jak si Nazem Kadri přidržel Arťoma Zuba.

11:20
    Dvacátá "nejlepší" přesilovka se potkává s patnáctým oslabením. Avs ihned dostali puk ven z obranné třetiny.

12:05
    Až po minutě vygenerovala Ottawa kloudnější kombinaci s koncem v mezikruží, odkud minul cíl Brady Tkachuk.

12:41
    Tyler Ennis nepřekvapil Kuempera z ostrého úhlu. Bývalý gólman Kings a Coyotes byl dlouho dopředu přilepen na pravé tyči.

12:49
    Lassi Thomson nahazoval od modré. Sanford se snažil dorážet, ale skončilo to posunutou brankou Darcyho Kuempera.

12:53
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Je srovnáno. Del Zotto pomohl Tirneymu vyhrát buly nad Megnou. Od modré střílel Lassi Thompson a ZACHARY SANFORD drobnou tečí zkorigoval trajektorii kotouče až za Kuemperova záda. Asistence: Lassi Thompson, Michael Del Zotto.
    12:53 Zachary SANFORD - 1:1

13:11
    Neuteklo ani dvacet vteřin a Avs si vzali vedení zpět. Gabriel Landeskog po špatné rozehrávce Gustavssona vybojoval puk na levém mantinelu. Pak nahrál k vzdálenějšímu kruhu, kam si sjel CALE MAKAR a střelou mezi levou paží a tělem gólmana dal šestý gól v sezóně. Asistence: Gabriel Landeskog.
    13:11 Cale MAKAR - 2:1

14:15
    Nicolas Aube-Kubel převzal puk od Toewse. Natlačil se mezi obránce a bekhendem zase ohrozil bránu Gustavssona.

15:35
    Dobrá defenzivní práce od Ryana Murrayho, na kterém ztroskotala střela Connora Browna.

16:04
    Rantanen útočil po pravém křídle. I jemu to vyšlo na bekhend, ovšem zprava mezeru v postoji Gustavssona neobjevil.

16:53
    Stützle vybojoval kotouč, který po křídle vracel k modré čáře. Thomson na pár minut starou trefu ale nenavázal.

17:24
    Connor Brown zprava nahrával do mezikruží, jenže Tierney byl malinko podezřelým způsobem zbaven stability a možnosti puk převzít.

18:14
    Jack Johnson pod tlakem odhodil puk z obranného pásma. V tom středním se pískala hostující hra vysokou holí.

18:51
    Formenton si nezpracoval přihrávku z obrany, která by ho za lepších okolností přivedla do samostatného úniku.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

19:14
    Ball Arena opět hlásí nerozhodné skóre! Newhook z rohu nešikovně posunul kotouč na Tkachuka, jehož střelu z levého mantinelu Kuemper pouze vyrazil a ARŤOM ZUB dlouhou dorážkou z pravého kruhu zasáhl vzdálenější horní roh brány. Asistence. Asistence: Brady Tkachuk.
    19:14 Arťom ZUB - 2:2

20:00

Ottawa utrpěla po návratu do pracovního procesu dvě těžké rány. Již v první minutě kapitulovala z hole Ničuškina a sama nebyla do desáté minuty schopna ani jednou vystřelit. V nabídnuté přesilovce premiérovým gólem v NHL srovnal Lassi Thomson, jenže za dalších osmnáct vteřin už zase udeřili Avs a jmenovitě geniální obránce Cale Makar. I z tohoto se Senátoři ale oklepali a chvíli před pauzou vyrovnali dalším obráncem Zubem.

20:42
    Nick Paul přejel útočnou modrou ještě před kotoučem, který na holi zrovna táhl jeho parťák Chris Tierney – ofsajd.

21:20
    Kuemperovo volání o icing zůstalo nevyslyšeno. Sens se usazují v útočné pásmo i přes zablokované nahození Del Zotta.

21:38
    Michael Del Zotto pálil od modré. Od mantinelu se puk odrážel zpátky k brankovišti, ale na dorážku už nedošlo.

22:06
    Aube-Kubel zprava nahrával Newhookovi, jenž z bezprostřední blízkosti nepropasíroval kotouč za Gustavssona.

22:28
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Austin Watson – 2 min., nedovolené bránění).

22:39
    Pěkná sehrávka zpoza branky na Landeskoga. Rychlá rána z levého kruhu ale zapadla do Gustavssonovy lapačky.

23:12
    Dvakrát po sobě Colorado přišlo o útočné pásmo. Ztrácí tím cenné sekundy z druhé přesilové hry.

23:32
    Gustavsson vyrazil Makarem nepříjemně nahozený puk od modré čáry. Zleva pak minul cíl Burakovsky.

24:05
    Tyson Jost po ose projel středním pásmem. Po přihrávce doleva pokračoval mezi kruhy, kde ho v momentě centru ubránil Sanford.

24:28

25:30
    Projektil Erika Johnsona Gustavsson vytěsnil. O chvilku dříve stejný hráč pokazil přečíslení.

25:49
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Tim Stützle – 2 min., podrážení).

26:11
    Makarův švih Gustavsson s obtížemi vyrazil. Pak to na něj z pravého kruhu zkoušel i Rantanen, načež následoval závar s poměrně brzkým hvizdem sudích.

26:43
    Avalanche to zkouší ze všech možných pozic. Střelecké štěstí v tomto intenzivním zámku ale postrádají.

27:04
    Kadriho rána do sítě rovněž nepronikla. Senátoři ani teď nevyhodili a už melou z posledních sil.

27:26
    Mikko Rantanen nezkalibroval mířidla. Burakovsky volný puk sebral a pomalu se startuje nový kolotoč přihrávek.

27:47
    Kanadský tým byl vysvobozen sraženou střelou Makara a odrazem od Formentona do středního pásma. Ve snaze o rychlý návrat si Avs nepohlídali ofsajd.

27:49

28:20
    Trojnásobná převaha v počtu střel na branku Coloradu moc platná není. Další projektil Toewse si navíc zásah gólmana nevyžadoval.

29:15
    Kuemperovi učebnicově pomohli dva obránci v momentě, kdy z rohu letěl centr na obsazeného Tierneyho.

30:08
    Už poněkolikáté byli Avalanche malinko netrpěliví v přechodu modré čáry. Jacku Johnsonovi vjel do těsného ofsajdu Rantanen.

30:39
    Gustavsson si dobře nachází vypálené projektily i přes velký provoz před jeho brankovištěm. Po akci Ničuškina za sebe nepustil příklep Murrayho.

31:02
    Toews zasáhl vlastního spoluhráče Rantanena, který se pokoušel o dorážení z bekhendu, nicméně Del Zotto mu to celé znepříjemnil.

31:11
    Další dvě navštívenky od Toewse. První byla ztečována mimo a druhá přistála Gustavssonovi někde u hrudníku.

31:54
    Rantanen měl vpravo k dispozici Landeskoga. Finský útočník ale střílel sám a rovněž si vylámal zuby na Gustavssonovi.

32:10
    A úplně stejně dopadl na levém křídle Tyson Jost. Filip Gustavsson je jasně nejlepším hráčem Ottawy ve druhé třetině.

32:20
    Potvrdilo se to i po hostujícím icingu. Švédský strážce branky schoval do náruče Makarův švih z levého kruhu.

32:45
    Sanford to neudělal dobře, když už se zdálo, že sebral puk Jostovi. Nechal si ho totiž utéct do mezikruží a Gustavsson musel likvidovat příležitost Aube-Kubela!

33:02
    Darcy Kuemper přišel o nůž na brusli. Rozhodčí kvůli tomu přerušili hru, i když to v minulosti nebývalo pravidlem. Několik "znehybněných" gólmanů takto dostalo smolné góly.

33:02
    Problém s Kuemperovou bruslí je vážnějšího charakteru. Minimálně na pár desítek vteřin se do branky Avalanche bude muset postavit Jonas Johansson!

33:30
    Absence brankářské jedničky nejspíše nebude vůbec znát. Kuemper nemá za druhou třetinu ani jeden zákrok, celou dobu se hraje na opačném konci kluziště.

33:35
    Johansson přece jenom bude otestován! Po zadovce Norrise jeho betonn příklepem rozduněl Lassi Thompson.

33:44
    André Burakovsky překročil útočnou modrou a dropnul kotouč na Kadriho. Ten nahrával z pravého křídla na zadní tyč a DEVONU TOEWSOVI stačilo správně nastavit čepel hole, aby z několika málo centimetrů upravil stav na 3:2. Asistence: Nazem Kadri, André Burakovsky.
    33:44 Devon TOEWS - 3:2

34:41
    Po ofsajdu Colorada zbyl čas na reklamní přestávku. I po jejím skončení zůstává v domácím brankovišti Johansson.

35:22
    O´Connor nadvakrát procpal puk ke Gustavssonovi. V prvním případě mu střelu zablokoval Austin Watson.

35:29
    Jonas Johansson si jednou sáhl na puk a teď už vrátil brankoviště Kuemperovi, jenž vynechal pár minut kvůli problému s bruslí.

36:33
    Senators ukazují, jak z minima vytěžit maximum. Devátá střela končí třetím gólem! Aniž by si Kuemper v této třetině zachytal, překonal ho ZACHARY SANFORD švihem z levého kruhu do vzdálenější šibenice. Předcházela tomu chybka Makara ve střední pásmu. Asistence: Tyler Ennis.
    36:33 Zachary SANFORD - 3:3

36:59
    Teď už si Darcy Kuemper malinko vylepšil své brankářské statistiky. Zneškodnil navštívenku Thomsona.

37:50
    Opravdu nezvykle velký počet ofsajdů od jednoho týmu na jeden zápas. Avalanche na tom budou muset trochu zapracovat.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:01
    Kuemper se natáhl pro Zubovo nahození z pravého mantinelu a rukou ho přesměroval do relativně bezpečného rohu.

39:25
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Samuel Girard – 2 min., podrážení).

39:45
    Zpomalenou střelu Thomase Chabota Kuemper hranou lapačky jenom vyrazil. Podruhé obránce Sens trefil nohu předním stojícího Ničuškina.

40:00

Druhé dějství bylo ve znamení ještě větší dominance Colorada, která se ale neprojevila na podobě skóre. Gustavsson nestačil na jedinou z devatenácti střel na branku. Na třetí letošní zásah Devona Toewse navíc v čase 36:33 odpověděl Zachary Sanford. Ottawa deptá soupeře skvělou efektivitou, na tři góly vypotřebovala jen jedenáct střel.

40:15
    Ottawa dohrává přesilovou hru. Dopředu se probíjel Tkachuk, ale kvůli ztrátě stability pokračovat nemohl.

41:03
    Druhý přesilovkový gól Senátorů! Bylo to jako přes kopírák s gólem Zuba na 2:2. Stützleho střelu z levého kruhu odrazil beton Kuempera na druhou stranu, kde do vesměs prázdné klece dorážel JOSH NORRIS. Asistence: Tim Stützle, Connor Brown.
    41:03 Josh NORRIS - 3:4

41:10
    Je to další várka frustrace do hlav hráčů Colorada, které prohrává navzdory tomu, že na střely vede 29 – 13.

42:45
    Nejlepší možná reakce domácího týmu na inkasovaný gól! Girardovu střelu Sens v mezikruží zablokovali. Puk do bezpečí ale neodpravili a CALE MAKAR jim ho famózní střelou zápěstím z osy kluziště poslal k levé tyči Gustavssonovy klece. Bez asistence.
    42:45 Cale MAKAR - 4:4

43:35
    Aube-Kubel se postavil do dráhy Stützleho golfáku od modré čáry. Díky noze bývalého hráče Flyers zůstal Kuemper bez práce.

45:00
    Neuvěřitelná produktivita Senators nebere konce! ZACHARY SANFORD jel za bránu. Kuemper mezitím ztratil balanc u levé tyčky a útočník Ottawy o jeho lapačku odrazil střelu ze záporného úhlu za brankovou čáru. Asistence: Brady Tkachuk, Logan Shaw.
    45:00 Zachary SANFORD - 4:5

45:52
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Valerij Ničuškin – 2 min., sekání).
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

46:10
    Rychlá souhra na jeden dotek končila u Tkachuka, kterému nesedla střela ze slotu.

46:33
    Logan O´Connor se po Stützleho ztrátě na útočné modré utrhl do úniku, jenže Gustavsson bekhendem řešené zakončení zlikvidoval!

46:54
    V oslabení vyrazil kupředu také Darren Helm. Za nulové podpory spoluhráčů ale nahodil puk do Del Zotta.

47:14
    Rozhodčí dali Ennisovi trest na 2+2 minuty. Jostovi pouze jeden menší trest za hrubost, takže se bude hrát čtyři na čtyři a poté začne domácí přesilovka.

47:40
    Brady Tkachuk byl hodně důrazný na brankovišti, když dorážel původní pokus Thomsona. Kuemper si tentokrát věděl rady.

47:52

48:25
    Zatím se Avs nemohou dostat do přesilovkového rytmu. Překážkou je samotný přechod do útočné třetiny.

48:50
    Landeskog poskytl puk Makarovi, který útočil na hattrick. Střela švihem ale přistála v moci Gustavssona.

49:08
    Přestřelka pokračuje gólem na 5:5! Kadri už neměl kam jet u pravého konce modré čáry. Naslepo dal puk za sebe MIKKU RANTANENOVI, který si ho narazil s Burakovským a z mezikruží využil přesilovou hru. Asistence: André Burakovsky, Nazem KAdri.
    49:08 Mikko RANTANEN - 5:5

50:01
    Třetí třetinu překlopilo do druhé poloviny zakázané uvolnění Ottawy. Toews na své chybce v rozehrávce paradoxně vydělal.

50:58
    Po další akci Makara na chvíli vystrčila ofenzivní tykadla i parta z Kanady. Střelu od modré ztečoval do Kuempera Norris.

51:20
    Thomas Chabot byl vytlačen z útočného pásma. Helm otáčel hru, jenže brzy byl čistě odzbrojen u levého mantinelu.

51:46
    Burakovsky skončil na zemi, jenže hvizd zazněl až o pár chvil později kvůli ofsajdu Colorada.

51:54
    Sanford o tom asi ještě neví, ale právě zkompletoval hattrick. Dodatečně mu byla připsána trefa na 1:1. Na videu se našla jeho teč Thomsonovy střely. Finský bek naopak přišel o první gól v NHL.

52:14
    Valerij Ničuškin přihrával z místa vedle branky do mezikruží. O´Connor na nic nečekal a pálil, ale Gustavsson se stihl přesunout z levé tyčky na střed brány.

53:45
    Girard propadl na útočné modré. Sanford však neměl sílu na pořádný protiútok a ve finále ho ani nestihl zakončit.

54:26
    Tierney přihrál na osu Chabotovi. Ten šel do kličky a prováhal ideální moment na střelu.

55:23
    Erik Johnson se jako obránce objevil za hostující bránou. Potkal se tam s Chabotem, jenž odhodil získaný puk na icing.

55:25
    Tyson Jost vyhrál buly nad Norrisem pro Girarda. Ten už nic dalšího nevymýšlel a střílel od modré, což na překonání Gustavssona nestačilo.

56:22
    Victor Mete vyrazil na útočný výlet po levé straně. Zkoušel najít u brankoviště Formentona, ale puk se zastavil u poblíž stojícího obránce.

57:10
    Ze série soubojů najednou vyplavala střela O´Connora. Gustavsson rychle zareagoval a alespoň ji rukou vyrazil.

57:43
    Tohle nebylo takticky úplně dokonalé od Jacka Johnsona, který nahazoval ze středního pásma do několikanásobného ofsajdu.

58:27
    Denverskému klubu se do prodloužení nechce! Ze souboje za brankou mezi Metem a Ničuškinem odletěl puk do pravého kruhu. O´Connorovu pohotovou ránu Gustavsson vyrazil kousek před sebe a pak už nestačil reagovat na zasunutí ALEXE NEWHOOKA. Asistence: Logan O´Connor.
    58:27 Alex NEWHOOK - 6:5

58:40
    Senators si okamžitě vzali time-out a odvolali Gustavssona. Ve skoro stejný okamžik jim domácí pomohli vyhozením na icingem.

58:50
    Tkachuk důležité vhazování vyhrál. Nahození Connora Browna za moc nestálo, ovšem Laviny si opět pomohly zakázaným uvolněním.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

59:01
    Tim Stützle si připravil švih zpoza levého kruhu. Darcy Kuemper kontroval jistým zákrokem a zabezpečil puk před dorážkou.

59:27
    Sražený puk vyletěl do hlediště a proměnil se v cenný artefakt. Buly ve středním pásmu Senátorům do karet rozhodně nehraje.

59:40
    Forčekující Rantanen okradl o puk Chabota, jenže Stützle skvělým obranným zákrokem nepustil další přihrávku na Kadriho, jenž by jinak střílel do prázdné kasy.

59:48
    Teď už puk do opuštěného brankoviště doletěl, takže zápas skončí bláznivým poměrem 7 – 5! NAZEM KADRI přejel červenou čáru, aby se v případě minutí vyhnul icingu. Střílel ale přesně a ke třem asistencím tedy přidává i jednu trefu do černého. Asistence: Devon Toews.
    59:48 Nazem KADRI - 7:5

Ball Arena hostila docela nevšední zápas. Senators byli většinu času pod velkým tlakem, ale dařilo se jim soupeře školit v proměňování šancí. Jednogólové vedení se neustále přelévalo z jedné strany na druhou. Zachary Sanford svým třetím gólem poskytl Senátorům vedení 5:4, nicméně favorit z Denveru silným finišem vše otočil do vítězného konce. Rantanen srovnal na 5:5 a pouhou minutu a půl před koncem dal z dorážky vítězný gól Alex Newhook. Čtyřbodový Kadri uzavřel stav trefou do prázdné brány.

Statistiky
    Střely na branku: 40 – 21 (10:7, 19:4, 11:10)

Jonas Johansson (COL) – 1 zákrok, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 2:25
    Filip Gustavsson (OTT) – 33 zákroků, 6 OG, úspěšnost 84,6%, odchytal 58:50.

Česká a slovenská stopa
    Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Tři hvězdy utkání
    1. Cale Makar (COL)
    2+0
    2. Zachary Sanford (OTT) 3+0
    3. Nazem Kadri (COL) 1+3.
    Cale Makar dal z devíti střel dva góly a také se přesvědčil o tom, že hokej je nebezpečný i na střídačce. Takto málem políbil brusli Erika Johnsona.

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (05:32:02)

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 1. Ničuškin (Kadri, Burakovsky), 14. Makar (Landeskog), 34. D. Toews (Kadri, Burakovsky), 43. Makar, 50. Rantanen (Burakovsky, Kadri), 59. Newhook (L. O'Connor), 60. Kadri (D. Toews) – 13. Sanford (L. Thomson, Del Zotto), 20. Zub (B. Tkachuk), 37. Sanford (Ennis), 42. Norris (Stützle, C. Brown), 45. Sanford (B. Tkachuk, L. Shaw)

Colorado Avalanche: Kuemper (34.–36. J. Johansson) – Makar, D. Toews, J. Johnson, Girard, E. Johnson (A), R. Murray – L. O'Connor, Rantanen (A), Landeskog (C) – Burakovsky, Kadri, Ničuškin – Aube-Kubel, Newhook, Jost – Kiefer Sherwood, Jayson Megna, Helm.

Rozhodčí: Kozari, Hebert – Mills, McNamara

Diváci: 16 706