Vítkovice – Třinec 2:5 (kon.) | Havířov – Zlín 3:4 (kon.) | Přerov – Olomouc 1:3 (kon.)
Hvězda Praha – Plzeň 2:4 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Poruba 1:2 (kon.)
HK MD Šumperk – Vsetín 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 6:5 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.)
Pardubice – Tábor 6:5 (3:2 po s.n.) | Motor ČB – Technika Brno 4:2 (kon.) | Kladno – Třemošná 6:0 (kon.)
Liberec – PZ Kladno 5:2 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 7:3 (kon.) | Slavia – Kobra 12:1 (kon.)
konec
Bílí Tygři Liberec
5:2 (1:1, 3:0, 1:1)
PZ Kladno
Sobota 27.11.2021, 16:00 • Svijanská aréna, Liberec • Extraliga dorostu • Skupina Západ
Partner:
   
  Děkuji za pozornost a přeji hezký víkend. (18:09:56)
   
  Bílí Tygři potvrdili roli favorita a proti kladenskému PZ získali tři body. Vítězství se ale nerodilo tak snadno, hosté dnes s Libercem dokázali i v nepočetné sestavě celý zápas dobře bruslit a kdyby byli produktivnější, možná by i ve třetí části útočili na bodový zisk.
   
  60:00
  Konec zápasu.
   
  59:37
  Zápas už se jen dohrává.
   
  58:45
  Daniel Várady si byl dobře vědom hustého provozu před kladenskou bránou a nahodil do na ní kotouč. Vladan Růžička si vyhlédl ze zákrytu a zasáhl.
   
  58:11
  Vyloučení v týmu PZ Kladno (Darsa – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Maxin – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
   
  58:11
  Před střídačkami vzplanuly emoce a viděli jsme ostrou potyčku. Rozhodčí určitě budou vylučovat, uvidíme, jak rozdělí tresty.
   
  57:05
  Alexandr Přibyl zavezl puk za útočnou modrou lajnu a nahodil ho na branku. Po zákroku Ferdinanda Macourka je hra přerušena.
   
  56:13
  Liberecké přečíslení na sebe vzal Damian Hrabčák, Marek Macháček se ještě snažil dorážet. Kladno se silou vůle ubránilo.
   
  55:51
  Kladenský brankář se v těchto chvílích rozhodně nemůže nudit. Diego Pérez ho prověřil z levé strany, Růžička má puk v lapačce.
   
  55:45
  Marek Macháček obdržel od zadního mantinelu přesnou přihrávku do pravého kruhu, kde si puk srovnal a protáhl Vladana Růžičku.
   
  55:01
  Alex Šabada si zaklepal o přihrávku a kotouč na něj skutečně zamířil. Nebyl ale úplně přesný a Šabada nemohl střílet.
   
  53:54
  Severočeši už mají znovu velkou převahu a ostřelují brankáře ze všech stran.
   
  53:18
  Samuel Jansa byl důrazný na brankovišti a dorazil volný kotouč za Růžičku. Rozhodčí ovšem gól neuznává pro postavení útočícího hráče v brankovišti. Z tribuny situace vypadala hodně hraničně.
   
  52:41
  Hrabčák o sobě vzápětí dal znovu vědět, když si z levé strany najel do střelecké pozice a v šanci zamířil jen těsně nad břevno.
   
  52:16
  Liberec právě vstřelil branku!
  Tomáš Kučera vyslal do samostatného úniku DAMIANA HRABČÁKA, který šanci vyřešil chladnokrevně a trefil se pod brankářovu lapačku. Liberec vede 5:2! Asistence: Tomáš Kučera.
   
  52:08
  Solidní příležitost se naskytla Alexi Sojkovi, ke kterému se puk odrazil v mezikruží. Kladenský forvard ale skákavý kotouč nedokázal trefit.
   
  51:23
  Z tlačenice před kladenskou střídačkou je ofsajd Bílých Tygrů. Bude se vhazovat ve střední třetině.
   
  50:39
  PZ se už ve zbytku přesilovky nedaří držet v Macourkově blízkosti. Teď navíc kladenští hokejisté zahráli pouze na zakázané uvolnění.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Ondřej Belák

  Branky a nahrávky: 10. Janata (Pekař), 37. Pekař (Janata), 39. Macháček (D.Pérez), 40. Vološín (Maxin, Hájek), 53. Hrabčák (Kučera) – 1. Sojka (Suk), 43. Hasman (Reckziegel)


  Bílí Tygři Liberec: Pech (30. Macourek) – Ehrenberger, Várady, Jakubec (A), D. Pérez, Macháček, Vápeník, Král – Maxin, Kučera, Hrabčák, Pekař, Vološín, Jansa, Janata (C), Prokůpek, Hájek.
  PZ Kladno: Růžička – Krejča, Darsa, Novák, Frýda, Trojna (A) – Přibyl, Vančura, Sojka, Suk, Reckziegel, Šabada, Hasman, Toman.