Kopřivnice – Nový Jičín 1:2 (kon.) | SHK Hodonín – Vel. Meziříčí 4:2 (kon.) | Kometa Brno B – Žďár n/S 3:4 (kon.)
Mostečtí Lvi – Děčín 5:6 (po pr.) | Letňany – Bílina 16:4 (kon.) | Nová Paka – Dvůr Králové n. L. 3:4 (po pr.)
Hronov – Jablonec n/N 4:5 (po pr.) | Cheb – Řisuty 5:0 (kon.) | Klatovy – Kobra 4:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Příbram 2:4 (kon.) | Písek – Tábor 3:7 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Mostečtí Lvi
5:6 (2:3, 0:0, 3:2 - 0:1)
HC Děčín
Středa 01.12.2021, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 20. kolo

Skončilo nám zajímavé utkání mezi týmem MOSTEČTÍ LVI a HC Děčín, které skončilo v prodloužení výsledkem 5:6 po prodloužení. Byl to poslední zápas pro bojovníka Františka Bakrlíka, který oznámil konec kariéry. Na rozloučenou si odvezl kotouč z posledního zápasu. Františku děkujeme (20:14:55)

62:40
    Děčín právě vstřelil branku!
    MILAN KOSTOUREK tečoval před brankou střelu Tomáše Faigla. Je dobojováno. Asistence: Tomáš Faigl a Jakub Loukota

62:11
    Štěpán Urbánek si teď vybruslil před Šimona Sklíbu. Ten měl také plné ruce a betony práce

61:33
    Pavel Písařík teď krásně vystřelil

61:18
    Roman Chlouba prokličkoval až před Lukáše Hosnedla. Ten měl i štěstí

60:01

Třetí třetina nám přinesla krásný hokej a také spoustu branek a hlavně stíhací jízdu domácích. Na 2:4 nejprve zvýšil Jakub Chrpa. Na 3:4 snížil Vladimír Kýhos. Na 4:4 Ivan Řehoř. O minutu později na 5:4 otočil Pavel Písařík. Na 5:5 při power play srovnal Tomáš Faigl

60:00

59:47
    Hosté při power play vyrovnávají. Autorem branky je TOMÁŠ FAIGL. Asistence. Milan Kostourek

59:17
    Šimon Sklíba již mířil ven. Štěpán Urbánek to viděl, ale netrefil branku. Zakázané uvolnění

56:04
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Hosnedl – 2 min., zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník). Trest odpyká Stříbrný.

55:39
    Vladimír Kýhos teď hezky vystřelil po přihrávce od Františka Bakrlíka

54:39
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    A je tu otočka skóre. Autorem branky po krásné přihrávce z obranného pásma je PAVEL PÍSAŘÍK. Asistence: David Drašar

53:52
    A máme vyrovnáno. Autorem branky je IVAN ŘEHOŘ. Asistence: Aleš Havlůj a Martin Mical. Začínáme od nuly

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 8. Urbánek (Stříbrný), 17. Bakrlík (Kýhos, Dohnal), 47. Kýhos (Urbánek, Bakrlík), 54. Řehoř (Havlůj, Mical), 55. Písařík (Drašar) – 7. Kostourek (Kučera, Chrpa), 14. Zajan (Zika), 15. Kostourek (Žižka, Chlouba), 44. Chrpa, 60. Faigl (Kostourek), 63. Kostourek (Faigl, Loukota)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kubík) – Šesták, Urbánek, Havlůj (C), Böhm, Hoffmann, Havlík M. – Stříbrný, Řehoř, Mical – Drašar, Písařík, Procházka – Kýhos (A), Bakrlík, Dohnal
    Trenér: Vladimír Machulda

HC Děčín: Sklíba (Lavinger) – Loukota, Kučera, Žižka, Ferbas, Arnold, V. Tůma –Faigl, Smola, Fojt – Chrpa, Chlouba, Zajan (A) – Kostourek, Volráb (C), Sýkora – Horák, Zika
    Trenér: Vladimír Kýhos

Rozhodčí: Glanc – Gabriel, Zmeškal