Fuenlabrada – Cádiz 0:1 (kon.) | Girona – Osasuna 1:0 (kon.) | Gijón – Villarreal 2:1 (kon.)
Zaragoza – Sevilla 0:2 (kon.) | Almería – Elche 1:2 (kon.) | Mancha Real – Ath. Bilbao 0:2 (kon.)
Rayo Majadahonda – Atlético 0:5 (kon.)
Atlético Mancha Real
0:2 (0:2)
Athletic Bilbao
Čtvrtek 06.01.2022, 20:00 • Estadio Polideportivo La Juventud • Španělský pohár • 1/32 finále

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (21:51:49)

Hosté z Bilbaa už si ve druhé půli profesorsky pohlídali dobrý výsledek z úvodní půle a žádné komplikace nedovolili. Vedení mohl navýšit Berenguera, ovšem ve 49. minutě ho v tutové šanci obětavě vychytal Lopito. A když už ho o 25 minut později Raúl García překonal, zasáhl na brankové čáře ležící Pérez. Utkání tak končí výsledkem 0:2 a favorit postupuje do další fáze Copa del Rey.

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 2:6. Rohy: 0:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:8.

90+3

90+3
    Možná poslední střelu na branku měl po přiťuknutí Silese na svědomí Chumilla, každopádně balon šel rovnou na gólmana, který chytá s přehledem.

90+2
    Fanoušci teď sympaticky každou povedenou přihrávku oceňují zvoláním „Hej!“ Na svůj tým po bojovném výkonu nezanevřou.

90+1
    Příliš obětavě šel k zemi Juan Artola, takže penalta se pískat nebude. Pokračují domácí.

90+1
    U pravé postranní čáry nezpracoval centr Pablo Siles a to je zřejmě definitivní tečka za snahou Realu vrátit se do zápasu.

90+1
    Ještě tříminutové nastavení nabídne tento duel.

90
    Pod tlakem Enriqueho byl Dani Vivian, ovšem jednoduchý odkop bude v této fázi zápasu naprosto dostačující. Bilbao už má postup prakticky jistý.

89
    Další nabídka do pokutového území, tentokrát ji ovšem uzme Lopito. Rozhlíží se do všech směrů, ovšem nemá, komu by přihrál.

89
    Míč dlouho hledal Nico Serrano, ovšem nakonec ho dokázal před dotírajícím soupeřem odpálit včas.

88
    První dotek parádně zvládnul neúnavný Nico Serrano. Jenže pak nenavázal střelou, která asi měla přijít hned při dalším kontaktu s míčem.

87
    Blíží se úplná koncovka partie a do útoku znovu spěchali fotbalisté Bilbaa. Hezkou kombinací se ovšem dostali znovu až k vlastnímu brankáři.

86
    Jen Oier Zarraga teď ví, jestli chtěl při poslední akci centrovat nebo pálit. Na každý pád vše končí odkopem od brány ve prospěch mužstva Mancha Real.

85
    Se svými kolegy si nyní vůbec nerozuměl Rafilla a domácí tak přišli o další z mála možností k ohrožení brány.