Čtvrtek 06.01.2022, 10:30 • Areál Vista, Ostrava • Tipsport liga • Skupina C

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (12:20:23)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 4:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:6.

Je konec. Baník Ostrava zvítězil nad Karvinou v poměru 5:2.
    Už v 6. minutě jsme se dočkali první branky, kterou vsítil Šín a poslal Baník do vedení. O pět minut později to bylo už 2:0 po brance Ciencaly. V 15. minutě sice snížil zkušený Papadopulos, ale o minutu později okamžitě odpověděl druhou brankou Šín. Poslední gól v první půli vstřelil ve 37. minutě Bitta. Do druhé půle nastoupila obě mužstva v jiných sestavách a na 2:4 snížil v 81. minutě Juraj Teplan. O dvě minuty později ale poslal Ostravu zpět do tříbrankového vedení Boháč.

90+1

90
    Po rohu Baníku mohl jít Čmelík do brejku, ale Marek Jaroň jej zbavil míče skvělým zákrokem.

89
    Boháč centroval z pravé strany, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí a následuje roh.

88
    Radovan Murin váhal s rozehrávkou a nakonec daroval míč soupeři, který toho ale nevyužil.

86
    Filip Sotorník chtěl z levého křídla najít ve vápně spoluhráče, ale míč skončil jen u obrany Karviné.

85
    Standardní situace hostů nepřinesla nic nebezpečného a Ostrava se vysvobodila.

84
    Karviná poslala centr z pravé strany do vápna, ale Stoklásek odvrátil balón do zámezí a následuje rohový kop.
    83. Sebastian BOHÁČ - 5:2

83
    Baník právě vstřelil branku!
    Domácí jdou zpět do třígólového vedení! SEBASTIAN BOHÁČ dostal míč na levou stranu, kde si jej skvěle obhodil přes Buchtu a následně právě s pomoci teče hostujícího obránce vsítil branku.
    81. Juraj TEPLAN - 4:2

81
    Karviná právě vstřelila branku!
    Hosté ovšem snižují na 2:4! Kacper Zych má na této brance velký podíl, protože si zpracoval míč uvnitř vápna a následně jej posunul na JURAJE TEPLANA, jehož střela z úhlu prošla Murinovi přes prsty a skončila u levé tyče.

80
    Zbývá posledních deset minut a na nějaký velký obrat nebo alespoň srovnání to opravdu nevypadá.

78
    Lukáš Čmelík nestihl přihrávku na hrací ploše a následovat tak bude autové vhazování Baníku.

76
    Pavol Bajza pouze kontroloval letící střelu soupeře do zámezí.

75
    Následně ale přichází opět nepřesná přihrávka, ovšem Ostrava se dlouho u balónu nezdržela.

Michal Raška

Branky: 6. Šín, 11. Ciencala, 16. Šín, 37. Bitta, 83. Boháč – 15. Papadopulos, 81. Teplan

FC Baník Ostrava:
    1. pol.: Murin – Zálešák, Blahuta, Harušťák, Granečný – P. Jaroň, Boula, Šín, Stojičevič, Cienciala – Bitta
    2. pol.: Murin – Zouhar, Temel, Stoklásek, Fulnek – M. Jaroň, Boháč, Říha, Holaň, Sotorník – Smékal

Trenér: Tomáš Hejdušek

MFK Karviná:
    1. pol.: Ciupa – Sanneh, Křapka, Šindelář, Bartošák – Jánoš, Qose – Vlachovský, Chvěja, Sinyavskiy – Papadopulos
    2. pol.: Bajza – Stropek, Zhelizko, Čmelík, Sehič, Jursa, Teplan, Durosinmi, Zych, Mikuš, Buchta

Trenér: Bohumil Páník

Rozhodčí: Machálek