Bologna – Inter 0:0 (odl.) | Sampdoria – Cagliari 1:2 (kon.) | Lazio – Empoli 3:3 (kon.)
Spezia – Hellas Verona 1:2 (kon.) | Atalanta BC – Turín 0:0 (odl.) | Sassuolo – Janov 1:1 (kon.)
AC Milán – AS Řím 3:1 (kon.) | Salernitana – Venezia 0:0 (odl.) | Fiorentina – Udinese 0:0 (odl.)
Juventus – Neapol 1:1 (kon.)
Spezia Calcio
1:2 (0:0)
Hellas Verona
Čtvrtek 06.01.2022, 14:30 • Alberto Picco, La Spezia • Italská Serie A • 20. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (16:26:34)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 5:11. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 14:11.

Je konec. Hellas Verona zvítězila na půdě Spezie v poměru 2:1.
    V 15. minutě se Lasagna dostal do šance, ale vypálil jen vedle brány. Ve 23. minutě mohl poslat domácí celek do vedení Maggiore, ale Pandur jej vychytal. No a největší šanci první půle měl ve 32. minutě Lazovič, ale ten trefil jen horní tyč. V 59. minutě jsme se dočkali první branky utkání, kterou vstřelil hostující Caprari. A v 70. minutě to byl opět Caprari, který rozveselil hostující fanoušky. V 85. minutě snížil Erlič, ale o dvě minuty později oslabil domácí tým Agudelo, který viděl červenou kartu. V nastavení se ocitl Antonín Barák ve velké šanci, ale minul.
    Verona zvítězila nad Speziou 2:1.

90+5

90+4
    Ivor Pandur chytá nákop domácích, ale mezitím zůstal ležet na hrací ploše hostující hráč.

90+4
    Další pokus ze strany hostů, který skončil jen nad bránou Spezie.

90+3
    Antonín Barák se skvěle dostal přes domácího obránce, ale následně v obrovské šanci zakončil těsně vedle levé tyče!

90+2
    Hosté se nyní ocitli pouze v ofsajdu a Spezia musí spěchat dopředu.

90+1
    Verona se snaží zdržovat hru co nejdéle a pravděpodobně se tak bude hrát nad čtyři minuty.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Nákop domácích skončil jen u hostujícího brankáře Pandura.

88
    Nyní se hraje velmi od podlahy a Kalinič se dopustil faulu na domácího hráče. Konec utkání bude velmi vypjatý.
    87. Červená karta Agudela.

87
    Domácí to budou mít na srovnání hodně těžké, protože Kevin Agudelo uviděl za svůj nedovolený zákrok červenou kartu!

86
    Žlutou kartu dostává Motta (trenér) (Spezia Calcio).
    85. Martin ERLIĆ - 1:2

85
    Spezia právě vstřelila branku!
    Ale pozor máme tady nakonec dramatický konec, protože se po centru z rohu dostal MARTIN ERLIĆ do zakončení hlavou a z bezprostřední blízkosti se nemýlil!