Bohemians 1905 – Sparta B 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Táborsko 7:0 (kon.) | Jablonec – Dukla Praha 2:3 (kon.)
Teplice – Varnsdorf 2:0 (kon.) | Pardubice – Ostrava 2:4 (kon.)
FK Pardubice
2:4 (1:2)
FC Baník Ostrava
Sobota 08.01.2022, 13:00 • Stadion Pod Vinicí, Pardubice • Tipsport liga • Skupina C

83
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Domácí snižují a to zásluhou DAVIDA HUFA, který se dokázal prosadit v pokutovém území.
    79. Daniel SMÉKAL - 1:4

79
    Baník právě vstřelil branku!
    Střelou k levé tyči se z pokutového území nechytatelnou střelou prosadil svou druhou brankou v utkání DANIEL SMÉKAL.

64
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Kostka, přichází Halász.
    62. Daniel SMÉKAL - 1:3

62
    Baník utíká na rozdíl dvou branek, když se v pokutovém území dokázal prosadit hlavou nikým nehlídaný DANIEL SMÉKAL.

46
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Jiří Letáček, přichází Jakub Markovič.
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Filip Čihák, přichází Martin Toml.
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Lukáš Červ, přichází Matěj Vít.
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Pavel Černý, přichází David Huf.

43
    Obrovská šance Pardubic na vyrovnání! Jeden z jejich hráčů v malém vápně poslal sám před brankářem míč vysoko nad!
    36. Matěj ŠÍN - 1:2

36
    Další povedená kombinace baníkovských hráčů, u které byl MATĚJ ŠÍN. Ostravský dorostenec se dokázal prosadit v pokutovém území, kde hlavou míč umístil přesně do brány.
    27. Petr JAROŇ - 1:1

27
    Do třetice to už baníkovským hráčům vyšlo, když se po sérii zmatků a šancí v plokutovém území prosadil PETR JAROŇ.

26
    Stejná situace jako před malou chvíli, opět pár přihrávek na jeden dotek a opět zakončení z pravé strany, které skončilo jen těsně vedle levé domácí tyče. Pardubičtí teď měli obrovské štěstí!

24
    Na Vistě to teď jen zahučelo! Pěkná kombinace baníkovských hráčů, která byla zakončena jen těsně mimo levou tyč domácí brány!

18
    Obrovská šance domácích, Letáček už byl překonán. Zaskočil ale za něj jeden z obránců, který míč odkopl pryč!
    2. Milan JIRÁSEK - 1:0

2
    Pardubice zaskočily Baník hned v první minutě, kdy po několika šancí v pokutovém území se prosazuje umístěnou střelou MILAN JIRÁSEK.

MCh

Branky: 2. Jirásek, 83. Huf – 27. Jaroň, 36. Šín, 62. Smékal, 79. Smékal (pen.)

FK Pardubice: Letáček (46. Markovič) – Kostka (64. Halász), Čihák (46. Toml), Opluštil, Hranáč – Červ (46. Vít), Jirásek – Tischler, Kateříňák, Rezek – Černý (46. Huf)
    Náhradníci: Markovič – Halász, Toml, Vít, Lupač, Lee, Huf

FC Baník Ostrava: 1. poločas: Číž – Zálešák, Blahuta, Harušťák, Fulnek – P. Jaroň, Boula, Šín, Stojičevič, Cienciala – Bitta
    2. poločas: Číž – Zouhar, Temel, Kostka, Sotorník – Guzík, Boháč, Říha, Holaň, M. Jaroň – Smékal

Náhradníci: Matěj, Zouhar, Temel, Kostka, Sotorník, Guzík, Boháč, Říha, Holaň, M. Jaroň, Smékal