Rayo Vallecano – Real Betis 1:1 (kon.) | Sevilla – Getafe 1:0 (kon.) | Alavés – Ath. Bilbao 0:0 (kon.)
Osasuna – Cádiz 2:0 (kon.) | Villarreal – Atlético 2:2 (kon.)
Sevilla FC
1:0 (1:0)
Getafe CF
Neděle 09.01.2022, 16:15 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španělská LaLiga • 20. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:10:28)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 7:0. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 8:20.

Je konec. Sevilla zvítězila nad Getafe 1:0.
    V úvodu utkání měli domácí tlak, ale branka Rafa Miry v 10. minutě nemohla být uznána díky jasnému ofsajdu. Ve 22. minutě se už ale právě Rafa Mir dočkal a otevřel brankový účet. Ve 42. minutě sice Getafe srovnalo, ale ani gól Maksimoviče nemohl být uznán díky ofsajdu.
    Do druhého poločasu vstoupili domácí velice aktivně a ve 49. minutě se prosadil Mir, ovšem podruhé mu nebyl gól uznán díky ofsajdu. V 75. minutě mohl zvýšit vedení Gómez, ale minul. Konec zápasu si Sevilla pohlídala a zaslouženě zvítězila.
    Sevilla porazila Getafe 1:0.

90+4

90+4
    Opět domácí z útoku posunují míč raději kdo své obrany a demotivují svého soupeře, který pouze běhá.

90+3
    Následný centr ze standardní situace ovšem skončil pouze v boční síti.

90+2
    Výměna krátkých přihrávek je momentálně dominantní na straně Sevilly, která následně získává volný kop.

90+1
    Domácí drží balón na pravé straně útočné poloviny a následně získávají autové vhazování.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Óscar Rodríguez.

87
    Sevilla nadále dominuje v držení míče a nepouští soupeře ani do žádného náznaku šance.

86
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jorge Cuenca, přichází Erick Cabaco.
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Florentino, přichází Vitolo.

84
    Florentino přerušil útok soupeře a uviděl od sudího žlutou kartu.

82
    Getafe se nevytvářejí žádné volné prostory a ve druhé půli se trápí.

80
    Zbývá posledních deset minut a Sevilla nadále hájí těsný jednobrankový náskok.

78
    Ivan Rakitić nebezpečně centroval z levé strany a Diego Carlos se natahoval na míč, na který nedosáhl a balón tak zamířil těsně vedle pravé tyče!

77
    Nyní navíc přichází faul Damiána Suáreze na Marcose Acuňu. Sevilla tak získala volný kop z levé strany.

76
    Getafe se vůbec nemůže dostat k míči, neboť Sevilla každou akci hraje přes svou obranu a rozhodně nikam nespěchá.