Colorado – Minnesota 4:3 (1:0 po s.n.) | San Jose – Los Angeles 6:2 (kon.) | Arizona – Montreal 5:2 (kon.)
Seattle – Chicago 3:2 (2:0 po s.n.) | NY Islanders – Philadelphia 4:1 (kon.) | St. Louis – Nashville 5:3 (kon.)

57:41
    Hosté to zkouší v šesti, Saros je na střídačce.
    57:25 Brayden SCHENN - 5:3

57:25
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Nashville ale u puku moc dlouho nezůstal, domácí se dostali do rychlého přečíslení, Barbašev přihrál na BRAYDENA SCHENNA a ten tvrdou ranou z první překonal přemisťujícího se Sarose – 5:3. Asistence: Ivan Barbašev, Ryan O'Reilly.
    51:33 Jakov TRENIN - 4:3

51:33
    Nashville právě vstřelil branku!
    Tlak hostů pokračovat, ti se opětovně dostali do útočného pásma, Husso čelil dalším střeleckým pokusům, vyrazil Myesrsův tvrdý pokus i dorážku Jeannota, puk se pak odrazil na hůl JAKOVA TRENINA a ten jej zblízka dotlačil za brankovou čáru – 4:3. Asistence: Tanner Jeannot, Philippe Myers.

48:44
    Přesilovka pro Nashville, dvě minuty za podrážení dostal Brayden Schenn.

32:21
    Další vyloučení, tentokrát si přesilovku zahrají hosté. Dvě minuty za držení dostal David Perron.

26:19
    Navíc je tu přesilovka pro St. Louis, dvě minuty za podrážení dostal Matt Benning.
    25:19 Ivan BARBAŠEV - 4:2

25:19
    Domácí unikají do dvoubrankového náskoku, když předvedli další rychlý přechod do útoku, po překročení modré útočné čáry dostal přihrávku na levou stranu IVAN BARBAŠEV a prudkým švihem vymetl Sarosovu šibenici – 4:2. Asistence: Justin Faulk, Brayden Schenn.
    20:59 Brayden SCHENN - 3:2

20:59
    Další výpad domácích už ale znamená gól! Rychlou akci po levé straně jednoduše zakončil BRAYDEN SCHENN, když předvedl prudký švih a vymetl vzdálenější horní roh Sarosovy branky – 3:2! Asistence: Ivan Barbašev, Colton Parayko.
    17:47 Ryan O'REILLY - 2:2

17:47
    Přesilovka je využitá a domácí srovnávají skóre! Po vyhraném buly se puk dostal na modrou čáru, Tarasenkovu tečovanou střelu Saros vyrazil pouze před sebe, puku se chopil RYAN O'REILLY a bekhendovou kličkou srovnal na 2:2. Asistence: Vladimir Tarasenko, Torey Krug.

17:01
    Je tu navíc přesilovka pro St. Louis, dvě minuty za hákování dostal Mark Borowiecki.
    16:09 Ivan BARBAŠEV - 1:2

16:09
    Přichází ale blesková odpověď domácích. Za Sarosovou brankou hráči v modrém vybojovali puk, ten se dostal k pravému kruhu, odkud Schenn našel zcela volného IVANA BARBAŠEVA a ten zblízka upravil na 1:2. Asistence: Brayden Schenn, Ryan O'Reilly.
    15:50 Filip FORSBERG - 0:2

15:50
    A už je to o dvě branky! Po levé straně se okolo mantinelu prosmýkl FILIP FORSBERG, tělem si pokryl puk, nezastavil jej ani Faulk a zblízka pak rychlým manévrem zakončil k levé tyčce – 0:2. Asistence: Roman Josi.

10:46
    Před brankou Nashvillu se nám odehrála krátká šarvátka mezi domácím Robertem Bortuzzem a hostujícím Benem Harpurem, oba za to dostali pětiminutové tresty za bitku.

06:51
    No a pozor, domácí tým jde do tří! Další dvě minuty dostal Robert Bortuzzo, a to za faul kolenem.

06:22
    Je tu první přesilovka utkání, zahrají si ji hosté. Dvě minuty za podrážení dostal Brayden Schenn.
    04:05 Ryan JOHANSEN - 0:1

04:05
    Hosté jdou do vedení. Za vlastní brankou upadl a o puk přišel Mikkola, Duchene okamžitě vyjel do lepší pozice přihrál na najíždějícího RYANA JOHANSENA a ten už měl snadnou práci – trefil odkrytou část Hussovy branky a je to 0:1. Asistence: Matt Duchene.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 17. I. Barbašev (B. Schenn, R. O'Reilly), 18. R. O'Reilly (Tarasenko, Krug), 21. B. Schenn (I. Barbašev, Parayko), 26. I. Barbašev (Faulk, B. Schenn), 58. B. Schenn (I. Barbašev, R. O'Reilly) – 5. Johansen (Duchene), 16. F. Forsberg (Josi), 52. Trenin (Jeannot, P. Myers)

St. Louis Blues: Husso (Binnington) – Parayko, Mikkola, Faulk, Krug, Bortuzzo, M. Scandella – B. Schenn (A), R. O'Reilly (C), I. Barbašev – Tarasenko (A), R. Thomas, Kyrou – Perron, L. Brown, Saad – Sundqvist, Bozak, K. Kostin.
    Trenér: Craig Berube

Nashville Predators: Saros (Rittich) – Josi (C), A. Carrier, Benning, P. Myers, Borowiecki, Harpur – Duchene, Mikael Granlund (A), F. Forsberg – Kunin, Johansen (A), Cousins – Jeannot, Sissons, Trenin – Tomasino, McCarron, Tolvanen.
    Trenér: John Hynes

Rozhodčí: Luxmore, Brenk – Deschamps, Galloway

Diváci: 18 096