Prostějov – Frýdek-M. 3:1 (kon.) | Třebíč – Kolín 1:3 (kon.)
1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
SC Marimex Kolín
Úterý 08.02.2022, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 39. kolo

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (19:53:33)

Kolín si dnes z ledu Třebíče odveze veledůležité tři body, které ho posouvají hodně blízko vytouženému postupu do play off. Hosté dokonce mohou pomýšlet i na první šestku a hrát rovnou čtvrtfinále. Třebíč ho má prakticky jisté, ale toto zaváhání určitě nepotěší, zvláště pak když nejbližší pronásledovatel ze Vsetína disponuje dvěma utkáními k dobru.

Dnešní výsledek v poměru 1:3 se začal rodit po brance Ouřady z 10. minuty. Ve druhé třetině navýšili hostující náskok Jankovský a Veselý, takže Třebíči už nepomohla ani branka Střondaly v závěrečné třetině a při přesilovce pěti proti třem.

59:55
    René Piegl dělá vyhozením pryč z pásma tečku za tímto utkáním.

59:38
    Přes modrou se sotva dostal Robert Havlát. Třebíč už náskok soupeře nestáhne.

59:12
    Puk nevyhodil Matěj Morong, ale Dočekalovi hrubě nesedla střela a domácí pak vyklidí pásmo.

59:01
    Necelou minutu před koncem vyhrává buly v útočném pásmu Třebíč.

58:51
    Dlouho otáleli hráči Horácké Slavie se střelou a když už nějaká přišla, pak z hole Lukáše Doudery, který trefoval jen dobře postavené protivníky.

58:27
    Domácí to zkouší v šesti, mají tedy výhodu dvou hráčů.

58:21
    Oddechový čas pro domácí.

58:21
    Nervy v závěru neudržel Ján Niko, který dostává čtyři minuty, když trefil soupeře zcela jasně vysokou holí a pak se do něj ještě opřel tělem. Takže přidal dvojku za hrubost.

57:51
    Ostrá střela z dílny Reného Piegla prosvištěla kolem branky. Přesto se hosté drží bezpečně daleko od své klece.

57:30
    Bekhendem poslal puk do rohu Lukáš Doudera, ale hosté mají odpověď. Na druhé straně stahuje čas Václav Jankovský.

57:21
    Vhazovat se bude v útočném pásmu Kolína poté, co Jan Mičán nedostal možnost k rozehrávce.

57:01
    Vojtěch Střondala po předávce Bittnera zahazuje obrovskou možnost na snížení! V souboji tváří v tvář s Kuzněcovem neuspěl, když mu hostující brankář vystavil do cesty rameno. Střondala přitom mířil dobře pod horní tyčku.

56:47
    Pro puk se musí hluboko vracet Jan Mlčák.

56:16
    Střední pásmo nyní připomíná minové pole, Horácká Slavia se vůbec nemůže dostat přes modrou čáru. Lukáš Pajer navíc dobře napadá rozehrávku.

55:50

Adam Dořák

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 48. Střondala (L. Bittner) – 10. Ouřada, 27. Jankovský (David Šafránek, Z. Král), 39. Jan Veselý (Z. Král, David Šafránek)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (41. Mičán) – L. Doudera, M. Furch, L. Forman, Mlčák, Poizl, Tureček, Zukal – Dočekal, L. Bittner (C), Střondala – Šťovíček, Malý, D. Sklenář – Gajarský, Vodný (A), Havlát – Krliš, D. Michálek, Ferda (A).
    Trenér: Pokorný

SC Marimex Kolín: G. Kuzněcov (Sajdl) – Piegl, Kukla, Pinkas, Niko, Čáp, V. Čížek (A), Váchal – Jankovský, David Šafránek, Z. Král (A) – J. Sklenář, Miškář, Jan Veselý – L. Krejčík (C), Štohanzl, Ouřada – Síla, Morong, Pajer.
    Trenér: Šťastný

Rozhodčí: Čech, Skopal – Otáhal, Komínek