Winnipeg – Minnesota 6:3 (kon.) | Carolina – Florida 2:3 (po pr.) | Calgary – Anaheim 6:2 (kon.)
Vegas – Colorado 0:2 (kon.)
Winnipeg Jets
6:3 (0:1, 2:0, 4:2)
Minnesota Wild
Čtvrtek 17.02.2022, 01:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL

53:56
    Potíž pro hostující tým, půjde totiž do oslabení. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Ryan Hartman.

50:56
    Přesilovka pro Minnesotu a šance na snížení. Dvě minuty za držení dostal Austin Poganski.

38:13
    Přesilovka pro Winnipeg, dvě minuty za podrážení dostal Frédérick Gaudreau.

27:43
    Je tu první vyloučení zápasu, přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za krosček dostal Pierre-Luc Dubois.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 32. Scheifele (Wheeler), 40. Scheifele (Morrissey, Wheeler), 42. Scheifele (Wheeler, Dillon), 43. Perfetti (N. Schmidt, Stanley), 51. Connor (Perfetti), 58. P. Stastny (Wheeler, Scheifele) – 11. J. Eriksson Ek (Spurgeon, J. Brodin), 45. Zuccarello (Kaprizov, Hartman), 57. D. Kulikov (Kaprizov, Zuccarello)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, N. Schmidt, Stanley – Wheeler (C), Scheifele (A), P. Stastny – Perfetti, Dubois, Connor – K. Reichel, Lowry, Copp – Poganski, Toninato, Harkins.
    Trenér: Dave Lowry

Minnesota Wild: C. Talbot (Kähkönen) – Spurgeon (C), J. Brodin, Goligoski, Merrill, D. Kulikov, Jordie Benn – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – Boldy, F. Gaudreau, K. Fiala – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek (A), Greenway – Dewar, N. Sturm, Duhaime.
    Trenér: Dean Evason

Rozhodčí: Blandina, Pollock – Brisebois, Baker

Diváci: 12 527