Buffalo – Toronto 5:2 (kon.) | Columbus – Vegas 6:4 (kon.) | Philadelphia – Montreal 3:4 (po pr.)
St. Louis – Winnipeg 3:4 (po pr.) | Minnesota – Nashville 2:6 (kon.) | NY Islanders – Anaheim 4:3 (kon.)
Colorado – Calgary 3:0 (kon.) | Los Angeles – Florida 3:2 (2:1 po s.n.) | Vancouver – Tampa 1:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (2:2, 0:0, 0:0 - 0:1) Stav série: 0:3
HC Dynamo Pardubice
Pondělí 14.03.2022, 19:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Generali play off Tipsport extraligy • Předkolo

36:16
    Síly na ledě se vyrovnají. Jan Hladonik (KVA) míří na dvě minuty na trestnou lavici za sekání.

35:34
    Robert Kousal (PCE) si vysloužil dvě minuty za podrážení.

26:56
    Matěj Paulovič (PCE) si odpyká dvouminutový trest za napadení.

18:10
    Matthew Petgrave (PCE) míří na dvě minuty na trestnou lavici za krosček.

13:29
    Nejprve za skok pod nohy svého soupeře zamířil na dvě minuty za nedovolené bránění na trestnou lavici Michal Plutnar (KVA). Po pozastavení hry se ale v rohu kluziště strhl pěstní souboj, ze kterého vyvodili sudí dvě minuty za hrubost pro Filipa Koffera (PCE) a Jiřího Kulicha (KVA).

09:03
    Jan Zdráhal (PCE) míří na dvě minuty na trestnou lavici za držení.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 3. Vondráček (O. Beránek), 20. O. Beránek (Flek, T. Havlín) – 15. A. Musil (Camara, Matýs), 16. Poulíček (Hrádek, J. Kolář), 69. Říčka (Poulíček)

HC Energie Karlovy Vary: Š. Lukeš (Habal) – Martin Rohan, Plutnar, Parkkonen, D. Mikyska, T. Havlín, Pulpán (A), Weinhold – T. Rachůnek (A), Hladonik, Flek – O. Beránek, Kulich, Vondráček (C) – Koblasa, Černoch, Kohout – Jiskra, T. Mikúš, Redlich.
    Trenér: Martin Pešout

HC Dynamo Pardubice: Frodl (Klouček) – J. Mikuš (A), J. Zdráhal, O. Vála, Petgrave, J. Kolář (A), Hrádek, Nedbal – Camara, R. Kousal, A. Musil – Říčka, Poulíček (C), Cienciala – Koffer, Anděl, O. Rohlík – Paulovič, T. Urban, Matýs.
    Trenér: Richard Král

Rozhodčí: Hradil, Veselý – Lederer, Ganger