Skotsko – Česko 2:2 (kon.)
Skotsko
2:2 (0:2)
Česko
Středa 23.03.2022, 13:00 • Falkirk Stadium (Skotsko) • Kvalifikace mistrovství Evropy do 17 let

Český národní tým do sedmnácti let byl blízko skvělému vstupu do kvalifikačního turnaje o mistrovství Evropy, když po poločase vedl nad domácím Skotskem 2:0. Skotové sice v 72. minutě snížili na 1:2, přesto se ale dlouhé minuty zdálo, že český tým vedení udrží. Jenže ve třetí minutě nastavení se prosadil Rory Wilson a utkání tak končí remízou 2:2. Oba týmy si tak do třetí kvalifikační skupiny připisují po bodu a budou sledovat večerní zápas Německa proti Gruzii. Další utkání čeká mladé Čechy v sobotu, kdy se od 19 hodin utkání právě s Gruzií. Kvalifikaci pak Česko zakončí úterním zápasem proti Německu. (14:54:31)

90+5

90+4
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Dylan Reid, přichází Cameron Bruce.

90+3
    Skotsko právě vstřelilo branku!
    Tak to je velká smůla! Český tým dostává ve třetí minutě nastavení gól, když se po přihrávce Lobbana prosadil RORY WILSON.

90+1
    Druhý poločas se nastavuje o čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Adam Pudil, přichází Adam Uriča.

89
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Roman Horák, přichází Jiří Remiáš.

86
    Domácí v závěru svého soupeře tlačí, mladí Češi ale stále drží jednobrankový náskok.

84
    Další rohový kop v krátkém sledu zahrával znovu Dylan Lobban, česká defenziva ale stále drží.

80
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází David Planka, přichází Jan Tobias Stryk.

80
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Michal Málek, přichází Matěj Zachoval.

78
    Domácí kopali v krátkém sledu dva rohové kopy, Češi se znovu ubránili.

76
    Jack Kingdom dostal žlutou kartu.

74
    Michal Málek fauloval Reida a dostává žlutou kartu.

72
    Skotové se vracejí do zápasu. Necelých dvacet minut před koncem normální hrací doby se po přihrávce od Doaka prosadil RORY WILSON – 1:2!

71
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Lennon Miller, přichází Dylan Lobban.