Skotsko – Česko 2:2 (kon.)
Skotsko
2:2 (0:2)
Česko
Středa 23.03.2022, 13:00 • Falkirk Stadium (Skotsko) • Kvalifikace mistrovství Evropy do 17 let

90+3
    Skotsko právě vstřelilo branku!
    Tak to je velká smůla! Český tým dostává ve třetí minutě nastavení gól, když se po přihrávce Lobbana prosadil RORY WILSON.

72
    Skotové se vracejí do zápasu. Necelých dvacet minut před koncem normální hrací doby se po přihrávce od Doaka prosadil RORY WILSON – 1:2!

44
    Česko právě vstřelilo branku!
    Po rohovém kopu Málka se prosadil JAN PALUSKA a český tým vede v zápase 2:0!

40
    Skvělé! Češi se dostávají v závěru poločasu do vedení, když se po přihrávce od Davida Planky prosadil MILOŠ PUDIL.