Dukla Praha – Jihlava 1:2 (kon.) | Příbram – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Varnsdorf – Brno 0:2 (kon.)
Žižkov – Vlašim 1:2 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
1:2 (1:1)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Středa 06.04.2022, 16:30 • Seifertova ulice, Praha-Žižkov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 20. kolo

57
    Vlašim právě vstřelila branku!
    JAN SUCHAN složil opravnou zkoušku po zahozené penaltě. Placírkou po zemi umístil k tyči přízemní centr Václava Svobody.

28
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Nedáš-dostaneš. Trestný kop Vojtěcha Nováka umístil hlavou pod břevno AUGUSTO QUINTERO BATIOJA. Vlašimský brankář Vágner po lehkém padáčku hmátl naprázdno a za tři minuty je vyrovnáno.

25
    Ze čtvrtého rohu Žižkova již padl vedoucí gól zápasu, ovšem do domácí sítě! Breda vypíchl míč ve vlastní šestnáctce a rozběhl ke sprintu přes tři čtvrtiny hřiště Juráska. Jeho skvělou přihrávku mezi dva vracející se beky využívá tváří v tvář gólmanovi zimní posila z Vyšehradu JAN SUCHAN.

Karel Jedlička

Branky: 28. Batioja – 25. Suchan, 57. Suchan

Karty:   75. Zlatohlávek (VLA), 80. P. Breda (VLA)

Neproměněná penalta: 53. Suchan (VLA), brankář Halouska zneškodnil

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 0:6. Rohy: 13:10. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:12.
    FK Viktoria Žižkov: Halouska – Březina (46. Sakala), Gabriel, Aggoun, Bazal /C/ – Kopičár, Súkenník (64. Sixta) – Bouguetouta (64. Reteno), Batioja, Novák (69. Fawzí) – Voltr (55. Vandas).
    Náhradníci: Soukup – Žežulka.

Trenér: Pulpit

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Broukal, Icha (64. Zinhasović), Breda /C/, Svoboda – Křišťan (90+2. Krunert), Hošek – Jurásek (64. Solomon), Suchan, Rigo (46. Zlatohlávek) – Gning (73. Toula).
    Náhradníci: Řehák – Lehoczki.

Trenér: Hyský

Rozhodčí: Franěk – Kotík, Žurovec