Espanyol – Rayo Vallecano 0:1 (kon.) | Levante – Sevilla 2:3 (kon.) | Cádiz – Ath. Bilbao 2:3 (kon.)
Real Sociedad – Barcelona 0:1 (kon.)
Levante UD
2:3 (1:2)
Sevilla FC
Čtvrtek 21.04.2022, 19:00 • Estadio Ciudad de Valencia (Valencia) • Španělská LaLiga • 33. kolo

Sledovali jsme velmi dramatický zápas. Hosté se v prvním poločase dostali do vedení, trefil se Jesús Manuel Corona. Následně z penalty srovnal José Luis Morales. Ještě v prvním poločase vrátil hostům vedení Jesús Manuel Corona. Za stavu 1:2 mohli domácí srovnat z penalty, ale neproměnili jí. Následně Jules Koundé poslal hosty do dvojnásobného vedení, které v závěru snížil Roberto Soldado. Vyrovnat domácí nedokázali. (21:00:20)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 9:12.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Rafa Mir (Sevilla FC).

90+5
    V poklidném tempu se utkání dohrává, domácí fotbalisté prohrávají o jednu branku.

90+3
    Hostující fotbalisté budou vhazovat na své polovině a nutno poznamenat, že s rozehrávkou hodně váhají.

90+2
    Zajímavou šanci měli domácí, ale hlavička zakončujícího Duerta končí nad brankou.

90+1
    Pět minut uvidíme nad rámec druhého poločasu. Přesně tolik času mají ještě domácí na vyrovnání.

90
    Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec druhého poločasu. Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.

88
    Mohlo být vyrovnáno. Jásín Búnú vykopávat od své branky a trefil jen soupeře. Od něj se míč odrazil mimo hrací plochu, Pokud by padl gól, byl by hodně kuriózní.

87
    Levante právě vstřelilo branku!
    Po bleskové akci máme sníženo na rozdíl jediné branky. Dobrou přihrávku dostal ROBERTO SOLDADO. Ten si v klidu zpracoval míč a rychle vypálil mimo dosah brankáře. Asistence: José Luis Morales.

87
    Tento zápas musí fanoušky bavit, viděli jsme čtyři branky, dvě penalty, jednu z toho neúspěšnou. Další šance na obou stranách.

86
    Další obrovskou šanci neproměnili domácí, zakončující Álex Cantero trefil jen brankáře hlavičkou a následně se jeho spoluhráči dopustili útočného faulu.

85
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Marcos Acuňa, přichází Ludwig Augustinsson.

84
    Domácí fotbalisté se pokouší ještě se zápasem něco udělat, ale mnoho času už nemají a podle všeho už asi ani sil.

82
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Neproměněný pokutový kop musí domácí velmi mrzet, protože nyní inkasují další branku. Ivan Rakitić rozehrál rohový kop, na centr si skvěle vyskočil JULES KOUNDÉ. Ten dokázal výborně umístit míč do branky. Od tyče se balon dostal do branky. Asistence: Ivan Rakitić.

80
    Dostáváme se do posledních deseti minut hry v tomto zápase. Hostující Sevilla drží těsné vedení, které si vybudovala v prvním poločase.

79
    Obrovskou šancí měl Rafa Mir, ale jeho hlavičku skvěle vytáhl brankář Dani Cárdenas. Díky němu mohou domácí myslet na vyrovnání.

79
    Pepelu zkoušel něco vymyslet na útočné polovině, dostal se do souboje se soupeřem, a pak o balon přišel. Jesús Manuel Corona bleskově otočil směr hry.

Jan Prošek

Branky: 22. Morales (pen.), 87. Soldado (Morales) – 14. J. M. Corona (Ocampos), 27. J. M. Corona (Ocampos), 82. Koundé (Rakitić)

Karty:   57. Pepelu (LVN) – 4. Jordán (SEV), 62. G. Montiel (SEV), 69. Acuňa (SEV), 90+5. Mir (SEV)

Neproměněná penalta: 71. Morales (LVN), mimo

Levante UD: Cárdenas – Miramón (76. Saracchi), Vezo (76. Cantero), Pier, Postigo (39. Ó. Duarte), Son – Pepelu, Radoja, Melero (66. E. Bardhi) – Goméz (76. Soldado), Morales.
    Náhradníci: Aitor Fernández, Cuñat – E. Bardhi, Cantero, Coke, Ó. Duarte, Franquesa, Malsa, Pubill, Saracchi, Soldado, N. Vukčević.

Sevilla FC: Búnú – Navas (55. G. Montiel), Koundé, Diego Carlos, Acuňa (85. Augustinsson) – Jordán (55. Delaney), Rakitić – Ocampos, A. Gómez (72. Ó. Torres), J. M. Corona – Nasírí (72. Mir).
    Náhradníci: Díaz, Dmitrović – Augustinsson, Delaney, Munír, Gudelj, Lamela, Mir, G. Montiel, Romero, Salas, Ó. Torres.