Arsenal – Leeds 2:1 (kon.) | Leicester – Everton 1:2 (kon.) | Norwich – West Ham 0:4 (kon.)
Manchester City – Newcastle 5:0 (kon.)
Arsenal FC
2:1 (2:0)
Leeds United
Neděle 08.05.2022, 15:00 • Emirates Stadium, Londýn • Anglická Premier League • 36. kolo

90+1
    Střídání v týmu Arsenal FC:
    ze hřiště odchází Edward Nketiah, přichází Alexandre Lacazette.

78
    ze hřiště odchází Gabriel Martinelli, přichází Emile Smith-Rowe.

68
    ze hřiště odchází Bukayo Saka, přichází Nicolas Pépé.
    66. Diego LLORENTE - 2:1

66
    Leeds právě vstřelil branku! Tak pozor! Hostující celek jako blesk z čistého nebe dramatizuje dnešní souboj! Po rohovém kopu si u zadní tyče našel prodloužený centr DIEGO LLORENTE a z první překonal brankáře!

64
    Žlutá karta pro tým Arsenal FC (Takehiro Tomijasu).

61
    Gabriel Martinelli se dostal k odraženému míči, prodral se do velkého vápna, jenže pod tlakem obránce špičkou kopačky přestřelil branku!

60
    Střídání v týmu Leeds United:
    ze hřiště odchází Raphinha, přichází Rodrigo.

49
    Arsenal mohl hned v úvodu druhého poločasu udeřit potřetí! Za povedeným centrem spěchal Granit Xhaka, ale Koch na poslední chvíli zachránil situaci.

46
    ze hřiště odchází Mateusz Klich, přichází Lewis Bate.

40
    Arsenal zahrával pět minut před koncem prvního poločasu přímý kop. Martin Ödegaard zvolil překvapivě střelu přímo na branku a Meslier jeho tečovaný pokus reflexivně vyškrábl!

39
    Gabriel Martinelli si naběhl na nádhernou Xhakovu kolmici do velkého vápna, ale levačkou z ostrého úhlu brankáře nepropálil!

34
    Žlutá karta pro tým Leeds United (Mateusz Klich).

29
    ze hřiště odchází Joe Gelhardt, přichází Pascal Struijk.

27
    Žlutá karta pro tým Leeds United (Raphinha).

25
    Ayling u praporku zbytečně sestřelil soupeře a je rád, že viděl jen žlutou kartu. Po zásahu VARu nakonec putuje hráč hostů do sprch!

25
    Další obrovská šance Arsenalu! Z pravé strany velkého vápna zakončoval Bukayo Saka, ale jeho pokus levačkou Meslier házenkářsky vyrazil!

16
    Žlutá karta pro tým Arsenal FC (Gabriel).
    10. Edward NKETIAH - 2:0

10
    Arsenal právě vstřelil branku! Arsenal přidává druhou branku a zlepšuje si své vyhlídky na postup do Ligy mistrů! Martinelli prošel po levém křídle až do pokutového území, poslal míč pod sebe a EDWARD NKETIAH levačkou trefil odkrytou část branky!
    5. Edward NKETIAH - 1:0

5
    Arsenal právě vstřelil branku! Neskutečný zkrat brankáře Mesliera! Hostující gólman daroval Arsenalu úvodní branku. Po přihrávce od obránce si dal míč daleko od nohy a dobíhající EDWARD NKETIAH měl snadnou práci!