Slavia B – Motorlet 4:0 (kon.) | Admira Praha – Karlovy Vary 1:1 (kon.) | Plzeň B – Příbram B 6:0 (kon.)
FK Admira Praha
1:1 (0:1)
Slavia Karlovy Vary
Neděle 08.05.2022, 10:15 • Stadion FK Admira Praha, Praha 8–Kobylisy • Česká fotbalová liga (A) • 24. kolo

90+2
    Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Michal Fric, přichází Tomáš Fencl.

88
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary:
    ze hřiště odchází Martin Matoušek, přichází Pavel Stařík.

83
    ze hřiště odchází Michal Douděra, přichází Štěpán Skalický.

83
    ze hřiště odchází Martin Debellis, přichází Jan Mašata.

81
    Je to tak, trestán je tentokrát Martin Debellis (KVA). Nebezpečných zákroků přibývá jak hub po dešti.

78
    Mezi držitele žlutých karet se pár minut před koncem přidává také Yaya Kader Toure (KVA).

70
    ze hřiště odchází Ondřej Kolařík, přichází Sebastian Horník.

68
    ze hřiště odchází Jakub Michálek, přichází Dominik Trnka.
    ze hřiště odchází Petr Kunc, přichází Jiří Kurek.

67
    Sedmašedesátá minuta přináší další žlutou kartu, tentokrát byl potrestán Michal Douděra (ADM).
    53. ČÁCHA - 1:1

53
    Admira právě vstřelila branku!
    Pozor, v Kobylisích máme vyrovnáno! Někdo z hostujících hráčů další centr vyrazil mimo šestnáctku, jenže k obrovské smůle Slavie přesně do míst, kde číhal volný MARTIN ČÁCHA. Ten se do letícího balónu okamžitě opřel a uklidil ho za nepřipraveného Cháru – 1:1!

46
    ze hřiště odchází Viktor Záruba, přichází Jáchym Trajhan.

44
    Jeden z domácích spálil obrovskou šanci na vyrovnání, po zaváhání slavistické defenzívy totiž běžel na Cháru úplně sám! Se zakončením ale příliš otálel a nakonec trefil jen gólmana, od kterého se balón odrazil směrem k brance a pomalu se kutálel za čáru. Chára ho nicméně včas doběhl a padl na něj!

41
    Rozhodčí situaci vyřešil jednou žlutou kartou na obou stranách, varování dostali Jakub Michálek (ADM) a Jaroslav Červený (KVA).

39
    Adam Čížek (ADM) stáhl útočícího protihráče k zemi, za což dostává žlutou kartu.

34
    Žlutá karta poprvé opustila kapsu rozhodčího Ulricha, po souboji v rohu jí viděl Ondřej Kolařík (KVA).

33
    Výborný Martin Keller! Karlovarský hráč roh zahrál naprosto přesně na hlavičku Vylety, která mířila těsně pod břevno. Gólman Admiry se ale natáhl a rukou balón vytěsnil nad branku!
    28. ČERVENÝ - 0:1

28
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Po téměř půlhodině hry vidíme první gól, sešívaní se v osmadvacáté minutě ujímají vedení! Na střeleckou listinu se po rychlé akci jako první zapisuje JAROSLAV ČERVENÝ – 0:1!

21
    Michal Fric byl v dobré pozici, nedokázal si ale rychle zpracovat nepovedenou přihrávku z pravé strany a Cháru nakonec neohrozil! Velká škoda pro Admiru, domácí útočník byl v pokutovém území takřka sám.