Dukla B – Bohemians B 0:1 (kon.) | Pardubice B – Ústí n/O 3:2 (kon.) | Zápy – Velvary 3:2 (kon.)
Brozany – Jablonec B 0:0 (kon.)
SK Sokol Brozany
0:0 (0:0)
FK Jablonec B
Neděle 08.05.2022, 17:00Česká fotbalová liga (B) • 24. kolo

Je konec! Brozany se nakonec s rezervou Jablonce rozešly smírně bez branek. Po změně stran se lehce změnil obraz hry a viděli jsme i šance. V úvodu druhého poločasu mohl zahrozit Jablonec, ale rána skončila nad brankou. V 74. minutě pak domácí z těsné blízkosti trefili tyč. (18:50:12)

90+2

90+1
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany:
    ze hřiště odchází Šup, přichází Baftijar.

90
    V samotném závěru utkání se Brozany ještě jednou vydaly do ofenzivy, nicméně stopeři rezervy Jablonce podtrhli svůj jistý výkon.

89
    Domácí brankář nakopl míč na polovinu hřiště, kde se jeho spoluhráč v hlavičkovém souboji dopustil faulu.

88
    Další zakončení domácího celku obstaral Schettl, jenže při střele podklouzl a netrefil branku.

86
    Žlutá karta pro tým SK Sokol Brozany (Gebert).

85
    Utkání sleduje 210 diváků.

84
    Gebert si dal pozor na odražený míč a levačkou jej poslal jen na hranici velkého vápna, kde kralovala defenziva.

83
    Střídání v týmu FK Jablonec B:
    ze hřiště odchází Breda, přichází Štěpánek.

82
    Ani další akce Jablonce neskončila nebezpečným zakončením. Rána z velké vzdálenosti skákala kolem zadní tyčky.

81
    Skuhravý si dal pozor na prudkou přihrávku do vápna a před jedním ze soupeřů míč odkopl levačkou mimo nebezpečné území.

80
    ze hřiště odchází Ali Abubakar, přichází Svrček.

79
    Nákop za obranu domácího celku si pohlídal brankář Brozan, který si pro míč dokráčel na hranici velkého vápna.

78
    Domácí se dožadovali odpískání přímého kopu v blízkosti velkého vápna, ale sudí nechal pokračovat ve hře.

77
    ze hřiště odchází Jindráček, přichází Chukwuma.

76
    ze hřiště odchází Kinčl, přichází Nykrín.

75
    Žlutá karta pro tým SK Sokol Brozany (Studecký).

74
    Jindráček uspěl v souboji na polovině hrací plochy. Domácí poté měli obrovskou šanci, ale střelu zastavila tyč!