Dukla B – Bohemians B 0:1 (kon.) | Pardubice B – Ústí n/O 3:2 (kon.) | Zápy – Velvary 3:2 (kon.)
Brozany – Jablonec B 0:0 (kon.)
SK Sokol Brozany
0:0 (0:0)
FK Jablonec B
Neděle 08.05.2022, 17:00Česká fotbalová liga (B) • 24. kolo

Je konec! Brozany se nakonec s rezervou Jablonce rozešly smírně bez branek. Po změně stran se lehce změnil obraz hry a viděli jsme i šance. V úvodu druhého poločasu mohl zahrozit Jablonec, ale rána skončila nad brankou. V 74. minutě pak domácí z těsné blízkosti trefili tyč. (18:50:12)

90+2

90+1
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany:
    ze hřiště odchází Šup, přichází Baftijar.

90
    V samotném závěru utkání se Brozany ještě jednou vydaly do ofenzivy, nicméně stopeři rezervy Jablonce podtrhli svůj jistý výkon.

89
    Domácí brankář nakopl míč na polovinu hřiště, kde se jeho spoluhráč v hlavičkovém souboji dopustil faulu.

88
    Další zakončení domácího celku obstaral Schettl, jenže při střele podklouzl a netrefil branku.

86
    Žlutá karta pro tým SK Sokol Brozany (Gebert).

85
    Utkání sleduje 210 diváků.

84
    Gebert si dal pozor na odražený míč a levačkou jej poslal jen na hranici velkého vápna, kde kralovala defenziva.

83
    Střídání v týmu FK Jablonec B:
    ze hřiště odchází Breda, přichází Štěpánek.

82
    Ani další akce Jablonce neskončila nebezpečným zakončením. Rána z velké vzdálenosti skákala kolem zadní tyčky.

81
    Skuhravý si dal pozor na prudkou přihrávku do vápna a před jedním ze soupeřů míč odkopl levačkou mimo nebezpečné území.

80
    ze hřiště odchází Ali Abubakar, přichází Svrček.

79
    Nákop za obranu domácího celku si pohlídal brankář Brozan, který si pro míč dokráčel na hranici velkého vápna.

78
    Domácí se dožadovali odpískání přímého kopu v blízkosti velkého vápna, ale sudí nechal pokračovat ve hře.

77
    ze hřiště odchází Jindráček, přichází Chukwuma.

76
    ze hřiště odchází Kinčl, přichází Nykrín.

75
    Žlutá karta pro tým SK Sokol Brozany (Studecký).

74
    Jindráček uspěl v souboji na polovině hrací plochy. Domácí poté měli obrovskou šanci, ale střelu zastavila tyč!

73
    Gebert dloubl míč za obranu rezervu Jablonce, nicméně nikdo v červeném jeho úmysl nepochopil.

72
    Další nedovolený zákrok ze strany hostujícího celku. Domácí Brozany budou rozehrávat přímý kop.

71
    Obrana domácích si pohlídala také prudký přízemní centr z levé strany hrací plochy.

70
    Brozany podnikly zajímavý přechod do útoku, jenže sražený centr z pravé strany si obrana Jablonce pohlídala.

68
    Hostující brankář vyběhl ven z branky a schoval míč do rukavic. Jeho rozehrávka ale skončila pobídkou do autu.

67
    Další protiútok domácího celku vedený středem hřiště skončil nepřesnou kolmicí do zámezí.

64
    Jablonec se vysunul na polovinu soupeře, nicméně nikdo v tmavém dresu neprocedil přihrávku do pokutového území.

63
    Bechyně poslal přihrávku za obranu soupeře, nicméně k míči se jako první dostal obránce v černém dresu Jablonce.

62
    Výborně se na polovině hřiště předvedl Podzimek, který si dal tělo před soupeře a získal vhazování pro rezervu Jablonce.

61
    ze hřiště odchází Pardubský, přichází Sláma.

60
    Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku střetnutí. Nikdo z hráčů na trávníku se navíc nedostává do vyložených šancí.

58
    Skuhravý poslal přihrávku na pravou stranu, kde měl Podzimka, nicméně tomu se vůbec nepovedl centr.

57
    Sudí musel uklidňovat emoco na střídačce hostujícího mužstva.

56
    Schettl získal na polovině hřiště odražený míč a ihned jej poslal mezi obránce. Defenziva Jablonce se stačila srovnat.

55
    Výborný při napadání rozehrávky soupeře poslal k zemi statického obránce a pomohl si faulem.

54
    Domácí brankář rozhodně nespěchal s rozehrávkou. Defenziva domácího mužstva má v úvodu druhé půle plno práce.

53
    Bechyně zaváhal při odehrání míče z poloviny, nicméně nikdo v červenobílém dresu mu nepomohl. Bechyně svou chybu stačil napravit.

52
    Jeden z hostů se parádním průnikem dostal do pokutového území, kde zakončoval levačkou, ale jeho rána skončila nad břevnem!

51
    Daníček dostal prostor na pravé straně a bez váhání vyslal centr na malé vápno. Připravený hráč v červenobílém míč odehrál do bezpečí.

50
    Skuhravý na vlastní polovině uspěl v souboji s rivalem v červeném a stačil před ním odkopnout míč na tribunu.

49
    Sudí odhalil další nedovolený zákrok jednoho z domácích fotbalistů, který trefil soupeře šlapákem.

48
    Hosté hned v úvodu druhého poločasu zahrávali rohový kop. Technická rána skončila v rukavicích brankáře.

47
    Domácí celek se hned v úvodu druhého poločasu vydal do ofenzivy, ale přetažený nákop skončil v rukavicích hostujícího brankáře.

46
    ze hřiště odchází Munzar, přichází Podzimek.

46

První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali velký boj s minimem zakončení. V závěru poločasu se ke střelám začali dostávat hosté, ale jejich pokusy branku Brozan neohrozily.

45+2

45+1
    Nastavují se dvě minuty!

45
    V samotném závěru pvního poločasu ještě hosté zahrávali rohový kop. Ani tato situace ale nepřinesla první šanci dnešního duelu.

44
    Haitl si na hranici velkého vápna chtěl zaseknout míč na levačku, ale domácí obránce jeho úmysl přečetl a zhatil soupeři plány.

43
    Brozany se v závěru prvního poločasu vydaly vpřed ve vysokém počtu, ale nikdo v červenobílém nakonec vůbec neodcentroval.

42
    Domácí brankář Havránek si dal pozor na vysoký centr z pravé strany a jednoduše si stáhl míč do rukavic.

41
    Jindráček si obhodil prvního soupeře, ale nedohnal míč před dalším obráncem rezervy Jablonce.

40
    Na trávníku v závěru prvního poločasu přibývá nedovolených zákroků. Jedním z nich se nyní provinil Gebert.

39
    Domácí Bubeníček zaváhal při rozehrávce na vlastní polovině, ale následně svou chybu napravil odkopem.

38
    Skuhravý trefil soupeře ostrým skluzem, ale nevysloužil si žlutou kartu. Sudí si vyslechl spršku nadávek z úst domácích příznivců.

37
    Munzar napadal rozehrávku domácích na jejich polovině. Hráči v červeném se ale rychlou kombinací dostali na polovinu soupeře.

36
    Domácí brankář nyní chvíli vyčkával s odkopem od branky, aby spoluhráčům dal čas na oddechnutí.

35
    Jablonec v posledních minutách zvýšil aktivitu a dostává se častěji do zakončení. Střelám ale schází přesnost.

34
    Jeden z hráčů Jablonce chtěl vysoko postaveného brankáře domácích překvapit lobem, ale přestřelil branku.

32
    Aktivní Bechyně hecoval své spoluhráče k lepšímu pohybu, ale mladí hráči Jablonce se výborně přesouvají.

31
    Před domácí branku přiletěl centr z pravé strany, nicméně pozorný gólman míč nechal propadnout do autu.

30
    Je za námi úvodní půlhodina utkání a zatím sledujeme opatrné utkání. Ani jeden z týmů se nedostává do šancí.

29
    Jablonec už znovu hraje s míčem na polovině domácích Brozan. Na své polovině ale domácí soupeře skvěle napadají.

27
    Schettl roztáhl rozehrávku domácích na levou stranu. Defenziva Jablonce se ale rychle stačila srovnat.

26
    Brankář domácího celku nakopl míč na levou stranu, nicméně tam neměl spoluhráče. Pokračuje boj o střed hřiště.

25
    Jablonec zahrával rohový kop, jenže z malého vápna odehrál míč do bezpečí připravený obránce v červenobílém.

24
    Hostující brankář přenesl hru na levou stranu, kde měl osamoceného Munzara. Hráčům v černém zatím schází lepší pohyb.

23
    Jindráček si v souboji na polovině Jablonce pomohl nedovovoleným zákrokem.

22
    Haitl poslal přihrávku na hranici velkého vápna, nicméně tam neoslovil nikoho ze spoluhráčů. Pokračuje boj o každý metr trávníku.

21
    Bechyně poslal dlouhý aut až do pokutového území. Na malém vápně ale dominovala defenziva Jablonce.

20
    Přihrávku do běhu na levou stranu dostal jeden z hostů, který si ale nepotykal se zpracováním.

19
    Diviš zatáhl za dres jednoho z domácích hráčů a může být rád, že nedostal žlutou kartu.

18
    Další ošetřování bylo potřeba na straně domácího celku. Zatím se duel hodně kouskuje.

17
    Stopeři Jablonce kombinují na vlastní polovině. Domácí Brozany zatím drží pevný obranný blok na středu hřiště.

16
    Bechyně ustál další souboj na pravé straně, odpoutal se od obránce a odcentroval. Na jeho pobídku nikdo v červeném nedosáhl.

15
    V souboji v blízkosti velkého vápna domácích došlo ke střetu dvou hráčů. Oba potřebují ošetření.

14
    Haitl střílel z velké dálky, ale jeho pokus skončil daleko od branky domácího mužstva.

13
    Bechyně poslal přihrávku mezi obránce Jablonce, jenže na jeho pobídku nikdo v červeném dresu nezareagoval.

12
    Na levé straně se otevřel prostor pro Haitla, jenže jeho pobídka skončila na hlavě obránce.

11
    Zadáci Jablonec opět kombinují v zadních řadách a číhají na skulinku v obraně domácího celku.

10
    Jablonec podnikl ofenzivní výpad po pravé straně, nicméně Munzar přízemním centrem trefil prvního hráče v červeném.

9
    Hostující brankář nyní rozhodně nespěchal s rozehrávkou. Jeho pobídka skončila v moci obránců.

8
    Domácí zahrávali přímý kop v blízkosti velkého vápna. Zakončení placírkou ale skončilo nad břevnem.

7
    Z velké vzdálenosti zkusil své štěstí Diviš, jenže zakončení mu vůbec nesedlo a domácí brankář si došel pro míč.

6
    Na levé straně si dal pozor na dloubáček za obranu důrazný Bechyně, který před soupeřem sklepl míč do zámezí.

5
    Na levé straně kouzlil Munzar, ale domácí se k němu rychle stáhli a nenechali jej přihrát do pokutového území.

4
    Z velké dálky zkusil zakončit domácí Gebert, jenže jeho skákavý pokus postrádal razanci. Brankář Jablonce byl připraven.

3
    Munzar dostal přihrávku na polovinu soupeře, ale nedokázal se otočit.

2
    Jindráček napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Brozany jsou v úvodu aktivní.

1
    Hostující Jablonec obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Severočeský celek bude chtít získat další triumf.

1

SK Sokol Brozany: Havránek – Bechyně, Bubeníček, Gebert, Hruštinec, Jindráček, Pardubský, Schettl, Studecký, Šup, Výborný
    Náhradníci: Baftijar, Chukwuma, Maigini, Sláma, Švejda

FK Jablonec B: Surovčík – Skuhravý, Rozkovec, Munzar, Koblížek, Kinčl, Haitl, Diviš, Daníček, Breda, Ali Abubakar
    Náhradníci: Fiala, Nykrín, Podzimek, Svrček, Štěpánek, Vošahlík, Werani.

Dnes se společně podíváme na souboj dvou týmů z lepší poloviny tabulky. Hostující rezerva Jablonce má po třiadvaceti odehraných kolech na kontě čtyřicet tři bodů a drží druhou pozici. Na vedoucí Zápy navíc ztrácí jediný bod. Naopak domácí Brozany jsou s třiceti sedmi body sedmé. Jablonec naposledy zvítězil 3:1 s rezervou Teplic, zatímo Brozany padly 0:3 s rezervou Bohemians.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.