Espanyol – Valencia 1:1 (kon.)
Espanyol Barcelona
1:1 (1:1)
Valencia CF
Sobota 14.05.2022, 18:30 • RCDE Stadium (Barcelona) • Španělská LaLiga • 37. kolo

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a na shledanou! (20:42:04)

Utkání je u konce! Po přestávce byla hra opět vyrovnána, avšak domácí se ze závěru prvního poločasu nepoučili a hra od 70. minuty byla stejná jak předtím. Espanyol tak může být nakonec rád, že před domácím publikem uhrál bod a dobře rozehraný zápas neskončil prohrou.

Domácí za týden čeká poslední utkání sezony s šestnáctou Granadou. Hosté ve stejný den budou čelit jedenáctému Celta Vigu.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 2:9. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 18:15.

90+3

90+2
    Žlutá karta pro tým Espanyol Barcelona (Dídac Vilà).

Žlutá karta pro tým Valencia CF (Omar Alderete).

90+1
    Nad rámec základní hrací doby budou nastaveny tři minuty!

90
    Dlouhý nákop za obranu domácích proskákal až do zázemí.

89
    Střídání v týmu Valencia CF:
    ze hřiště odchází Maxi Gómez, přichází Mario Dominguez.

87
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona:
    ze hřiště odchází David López, přichází Jofre Carreras.
    ze hřiště odchází Tonny Vilhena, přichází Dídac Vilà.

86
    Rohový kop domácí bez problému odvrátili.

85
    Guedes posunul míč do vápna soupeře na Gila, který se sice balonu nedotkl, ale donutil soupeře skluzem odvrátit míč na roh.

83
    Gil si zpracoval na vrcholku šestnáctky míč do protisměru bránícího hráče, kterého však následně nastřelil.

80
    Darder nepochopitelně předržel míč na ve svém vápně, čehož využil Correia a zezadu jej obral o míč. Jeho následnou střelu z bezprostřední vzdálenosti parádním zákrokem vychytal brankář López.

79
    Domácí se již několikátou minutu nedostali dál než za svou polovinu. Jestli to takto bude pokračovat, tak za remízu můžou být rádi .

78
    Cabrera si to před vápnem soupeře rozmyslel a posunul míč z levé strany na Vilu, jehož následný centr se odrazil k Melamedovi, který sice z dobré vzdálenosti, ale těžké situace, umístil míč mimo tři tyče.

75
    ze hřiště odchází Carlos Soler I, přichází Bryan Gil.
    ze hřiště odchází Uroš Račić, přichází Gonçalo Guedes.
    ze hřiště odchází Marcos André, přichází Denis Čeryšev.

75
    Hosté umístili standardku na malé vápno, kde stál jen stoper domácích.

73
    Zdvojený Correia to neměl u soupeřova praporku jednoduché, nakonec se mu podařilo vybojovat standardní situaci.