Vltavín – Hostouň 1:1 (kon.) | Písek – Vyšehrad 0:0 (zruš.) | Rakovník – Králův Dvůr 0:3 (kon.)
Příbram B – Sokolov 1:2 (kon.)
FK Příbram B
1:2 (0:1)
FK Baník Sokolov
Sobota 21.05.2022, 17:00Česká fotbalová liga (A) • 26. kolo

Je konec! Rezerva Příbrami nakonec padla se Sokolovem 1:2. Sokolov vlétl do dnešního souboje aktivně a už po čtyřech minutách se ujal vedení. Domácí celek naopak dominoval na ploše po změně stran a po hodině hry se dočkal vytouženého vyrovnání. V samotném závěru ale rozhodl o triumfu hostů Roman Popovič. (19:00:22)

90+3

90+2
    Žlutá karta pro tým FK Baník Sokolov (Fišer).
    90. POPOVIČ - 1:2

90
    Sokolov právě vstřelil branku! Sokolov se v závěru dostává do vedení! Po centru z pravé strany propadl míč na značku pokutového kopu a osamocený ROMAN POPOVIČ, který míč napálil do sítě!

90
    Ani jeden z týmů už se v závěru utkání nikam nežene. Na trávníku dominují obrany, nikdo z hráčů nechce udělat fatální chybu.

89
    Jeden z domácích hráčů slalomem na polovině hřiště obešel hned dva soupeře, ale nakonec si předkopl míč daleko před sebe.

88
    Centr z levé strany směřoval na dobře postaveného Rajtmajera, ale tomu k zakončení scházel snad krok.

87
    Sokolov se po delší době usadil na polovině soupeře, ale defenziva domácího celku rychle získala balón.

86
    Nákop za obranu Příbrami skončil v rukavicích domácího gólmana. Ten rozehrávkou žene spoluhráče nahoru.

85
    Jeden z domácích hráčů byl faulován v blízkosti velkého vápna a získal pro Příbram přímý kop z dobré pozice.

83
    Rajtmajer si potáhl míč na levou stranu a zakončil. Jeho dělovku zpoza vápna ale zablokoval dobře postavený obránce.

81
    Do konce utkání zbývá posledních deset minut a ani jeden z týmů se prakticky nedostává do šancí.

79
    Domácí si pomohli kombinací na vlastní polovině, ale napadající soupeř donutil rozehrávku Příbrami k chybě.

77
    Příbram zahrávala rohový kop. Prudký centr směřoval k přední tyči, ale tam dominovali zadáci.

75
    Sokolov se usadil kolem velkého vápna soupeře a takovou házenkářskou kombinací se tlačí do zakončení.

73
    Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za levý kotník.

71
    Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a zatím nadále platí nerozhodný stav.

69
    Sokolov se po delší době dostal na polovinu soupeře, ale nadýchaný centr skončil v rukavicích gólmana.

67
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov:
    ze hřiště odchází Čermus, přichází Kýček.

65
    Příbram pokračuje v tlaku a nadále se tlačí do ofenzivy. Hosté mají nyní velké problémy s udržením míče.
    63. Doplníme POZDĚJI - 1:1

63
    Tým Příbram B právě vstřelil branku! Je vyrovnáno! Domácí celek udeřil z rychlého brejku. Do úniku se dostal jeden z domácích hráčů, který gólmana nekompromisně propálil!

61
    Je za námi hodina hry a hostující Sokolov nadále drží nejtěsnější možné vedení. Příbram se navíc nedostává do šancí.

59
    Zpoza velkého vápna zakončil Hošek, ale jeho dělovka levačkou skončila nad břevnem.

57
    Pokračuje velký boj o střed hracího pole. V hlavičkovém souboji na polovině hřiště uspěl Rajtmajer.

55
    Domácí Příbram kombinuje s míčem na kopačkách v zadních řadách a zatím se nikam nežene. Sokolov drží pevný obranný val.

53
    Příbram zahrávala přímý kop. Nadýchaný centr skončil v moci obránců.

51
    V hlavičkovém souboji na polovině hřiště uspěl Rajtmajer, ale k odraženému míči se dostal soupeř.

49
    Blažek dostal nákop do běhu, skvěle si míč převzal hrudí, ale nedokázal obejít ani prvního soupeře.

47
    Sokolov obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Hosté budou chtít udržet slibný výsledek.

46

První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali velký boj. Sokolov vlétl do dnešního souboje aktivně a už po čtyřech minutách se ujal vedení. Ve zbytku poločasu jsme sledovali spíše osobní souboje.

45+1

45
    Sokolov se postupnou kombinací dostal na polovinu Příbrami, ale v závěru prvního poločasu už se nikam nežene.

43
    Hošek si pohybem řekl o přihrávku na levou stranu, ale vysoký nákop nemohl udržet ve hře.

41
    Po dlouhé době se Příbram dostala do zakončení, ale brankář Hrabačku střelu dobře viděl a zalepil míč v rukavicích.

39
    Blažek táhl útok Sokolova po pravé straně, ale v klíčovou chvíli si míč předkopl příliš daleko před sebe a už jej nemohl dohnat na hřišti.

37
    Domácí brankář si musel dát pozor na vysoký odskok prudkého nákopu, ale nakonec míč udržel v rukavicích.

35
    ze hřiště odchází Krlička, přichází Hajdo.

34
    Domácí celek zahrával další přímý kop. Nadýchaný centr přiletěl na značku pokutového kopu, kde se nikdo v zeleném neprobil k zakončení.

32
    Sokolov zahrával rohový kop. Prudký centr směřoval k přední tyči, kde kraloval jeden z domácích zadáků.

30
    Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme bojovné utkání. Sokolov díky dobrému vstupu drží těsné vedení.

28
    Hostující Martinec chtěl vyslat přihrávku mezi domácí stopery, ale ti jeho úmysl výborně přečetli.

26
    Příbram se sice nadále snaží hledat skulinky v obraně Sokolova, ale hráči ve žlutém hrají blízko sebe.

24
    Příbram se v první půli snaží hrát aktivně, ale další přízemní pobídka skončila mimo dosah spoluhráčů.

22
    Příbram zahrávala přímý kop v blízkosti velkého vápna. Dělovka letící kousek nad zemí skončila na bloku zdi.

20
    Příbram se dostala do pokutového území, jenže dva domácí hráči si příliš dlouho dávali přednost.

18
    V posledních minutách sledujeme spíše bojovnou pasáž. Hra se odehrává ve středu hrací plochy, kde je k vidění mnoho osobních soubojů.

16
    Sokolov kombinoval na levé straně hrací plochy, jenže akce skončila jen centrem na hrudník prvního obránce.

14
    Sokolov se snažil přejít do rychlého protiútoku, jenže kombinace na polovině hrací plochy vyústila v nepřesnou přihrávku.

12
    Příbram se snad poprvé v utkání na delší dobu usadila v blízkosti velkého vápna, ale nikdo v zeleném si netroufl na centr.

10
    Do akce musel jít domácí brankář, který dostal prudkou malou domů a následně musel rychle rozehrát na pravou stranu.

9
    Sokolov po vstřelení úvodní branky hraje velmi aktivně a postupnou kombinací si hledá cestičku do dalšího zakončení.

7
    Domácí celek se po obdržení úvodní branky snaží hrát aktivně, ale proti dobře se pohybujícím hráčům Sokolova je to těžké.
    5. MARTINEC - 0:1

5
    Sokolov právě vstřelil branku! Sokolov se hned v úvodu utkání dostává do vedení. Po přímém kopu se jeden z hráčů ve žlutém rychle zorientoval a dostal míč do sítě. Autorem branky je DAN MARTINEC!

5
    Fotbalisté Sokolova se v úvodu utkání výborně pohybují a zatím nenechávají hráčům domácí Příbrami prostor.

3
    Defenziva Sokolova si dala pozor na akci domácích z levé strany a odehrála míč do bezpečí.

1
    Domácí Příbram obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Nákop na pravou stranu skončil v autu.

1

Oba týmy už nastupují na trávník.

1. FK Příbram B: Orijah – Budínský, Dvořák, Gabriel, Hošek, Kolář, Lukavský, Rajtmajer, Švestka, Vostárek, Vott
    Náhradníci: Al-Ghamdi, Borka, Cmiljanović, Majid, Suchý

FK Baník Sokolov: Hrabačka – Blažek, Cermus, Krlička, Martinec, Neudert, Popovič, Řezač, Strmiska, Šulc, Vokáč
    Náhradníci: Ferko, Fišer, Hajdo, Kycek, Mlika, Štrunc.

Dnes se společně podíváme na souboj dvou týmů ze spodní části ligové tabulky. Dvanáctá rezerva Příbrami bude hostit třináctý Sokolov. Oba týmy od sebe dělí jen tři body a v případě vítězství se Sokolov může dostat před výběr mladíků Příbrami. Sokolov v posledním kole zdolal doma 3:0 Domažlice, zatímco Příbram schytala výprask 1:5 na půdě Benešova.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.