Zbuzany – Chlumec n/C 3:0 (kon.) | Přepeře – Velvary 3:2 (kon.) | Živanice – Jablonec B 1:1 (kon.)
TJ Sokol Živanice
1:1 (1:1)
FK Jablonec B
Sobota 21.05.2022, 17:00Česká fotbalová liga (B) • 26. kolo

Je konec! Živanice nakonec dokázaly obrátit nepříznivě se vyvíjející průběh utkání proti jablonecké rezervě. Až pět minut před přestávkou poslal Jablonec do vedení Ali-Abubakar. V samotném závěru první půle však z penalty vyrovnal David Petrus. Po změně stran jsme opět sledovali boj o každý metr hřiště. Domácí rozhodli až v samotném závěru, kdy se po rohu trefil hlavou David Knespl. (18:51:27)

90+1
    90. David KNESPL - 2:1

90
    Živanice právě vstřelily branku!
    Domácí v samotném závěru zřejmě rozhodují! Po rohovém kopu uklidil balón hlavou do sítě DAVID KNESPL – 2:1.

89
    Jablonec v samotném závěru utkání ještě vybojoval přímý kop.

87
    Jablonec napadá rozehrávku Živanic hodně vysoko, ale obrana domácích si zatím dává pozor, aby se v závěru nepřipravila alespoň o bod.

85
    Střídání v týmu FK Jablonec B:
    ze hřiště odchází Abi-Abubakar, přichází Werani.

84
    Ani další akce Živanic neskončila adresnou přihrávkou do pokutového území. Jablonec bude rozehrávat od branky.

82
    Živanice se dostaly vpřed po pravé straně, ale nákop skončil v moci stoperů Jablonce. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

80
    Živanice zahrávaly deset minut před koncem rohový kop, ale vysoký centr hostující gólman přizvedl mimo vápno.

78
    Domácí celek v závěru utkání postupně zvyšuje tlak, ale zatím se ne a ne dostat do šancí.

76
    Po delší době se do ofenzivy vydal také Jablonec, nicméně prudký centr skončil v moci brankáře.

74
    Živanice se draly vpřed po pravé straně, ale prudký centr skončil na bloku jednoho z obránců ve skluzu.

72
    Jablonec zahrával rohový kop. Centrovaný míč se snesl do rukavic gólmana.

69
    Do konce utkání zbývá dvacet minut a po změně stran se z trávníku naprosto vytratily šance.

67
    Živanice postupovaly ve třech vpřed, jenže přihrávka z pravé strany na střed skončila u obránce Jablonce.

65
    Domácí brankář nyní dlouho otálel s odkopem od branky, což se vůbec nelíbilo hráčům soupeře.

62
    Jablonec pokračuje v kombinaci kolem poloviny soupeře, nicméně prudký přízemní centr skončil v moci zadáků.