Lotyšsko – Kanada | 2:5 (kon.) | | | Německo – Rakousko | 4:2 (kon.) | | | Finsko – Česko | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves | 6:1 (kon.) | | | Kladno – Sparta | 2:4 (kon.) | | | Frýdek-M. – Třinec | 2:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Slavia | 2:3 (kon.) | | | Plzeň – Šumperk | 4:0 (kon.) | | | Vítkovice – Olomouc | 4:3 (3:2 po s.n.) |
Motor ČB – Třebíč | 0:4 (kon.) | | | Litoměřice – Kolín | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Písek – Příbram | 3:1 (kon.) |
Pardubice B – Žďár n/S | 4:2 (kon.) | | | Kopřivnice – Sokol Karviná | 9:2 (kon.) | | | Martin – Vlci Žilina | 4:1 (kon.) |
Poprad – Prešov | 3:3 (kon.) | | | Liberec – K. Vary | 1:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Osvětim – Prostějov | 4:5 (kon.) |
Kölner Haie – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Jungadler Mannheim – K. Vary | 4:5 (po pr.) |
Plzeň – Sparta | 3:2 (po pr.) | | | Olomouc – Jihlava | 2:4 (kon.) |
Slavia – Třinec | 2:3 (kon.) | | | Sparta – Vsetín | 2:3 (0:1 po s.n.) |
konec
HC Dynamo Pardubice B
4:2
(2:0, 1:1, 1:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Petr Dejnožka
Branky a nahrávky:
10. Lichtag (Paleček), 10. Půhoný (Pavlata), 40. Kuťák (Půhoný), 57. Kubíček (Sýkora) – 38. Štola (Kotlík, Beneš), 50. Grauer
Rozhodčí:
Diváci: 275
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice B:
Nečas (32. Altrichter) – Nedbal (C), Kaštánek, Oliva, Kubíček, Tvrdík, Hebek, Sýkora – Pavlata, Kuťák, Lichtag – Půhoný, Rouha, Zeman – Paleček, Pochobradský, Rohlík
Náhradníci:
Trenér:
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (32. Vít) – Čermák, Macek, Pražák, Beneš, Grauer, Půža, Kubica – Adam, Kotlík, Chlubna – Nečas, Šerejch, Wasserbauer (C) – Bureš, Gregar, Jícha – Kunstmüller, Štola
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (32. Vít) – Čermák, Macek, Pražák, Beneš, Grauer, Půža, Kubica – Adam, Kotlík, Chlubna – Nečas, Šerejch, Wasserbauer (C) – Bureš, Gregar, Jícha – Kunstmüller, Štola
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: 275
Luboš Kunstmüller – 2 min., hákování.
Martin Gregar – 2 min., sekání.
Miroslav Rohlík – 2 min., sekání.
Karel Nedbal – 2 min., vysoká hůl.
Jan Oliva – 2 min., hákování.
Luboš Kunstmüller – 2 min., podrážení.
Vít Kaštánek – 2 min – vysoká hůl.