Lotyšsko – Kanada | 2:5 (kon.) | | | Německo – Rakousko | 4:2 (kon.) | | | Finsko – Česko | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves | 6:1 (kon.) | | | Kladno – Sparta | 2:4 (kon.) | | | Frýdek-M. – Třinec | 2:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Slavia | 2:3 (kon.) | | | Plzeň – Šumperk | 4:0 (kon.) | | | Vítkovice – Olomouc | 4:3 (3:2 po s.n.) |
Motor ČB – Třebíč | 0:4 (kon.) | | | Litoměřice – Kolín | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Písek – Příbram | 3:1 (kon.) |
Pardubice B – Žďár n/S | 4:2 (kon.) | | | Kopřivnice – Sokol Karviná | 9:2 (kon.) | | | Martin – Vlci Žilina | 4:1 (kon.) |
Poprad – Prešov | 3:3 (kon.) | | | Liberec – K. Vary | 1:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Osvětim – Prostějov | 4:5 (kon.) |
Kölner Haie – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Jungadler Mannheim – K. Vary | 4:5 (po pr.) |
Plzeň – Sparta | 3:2 (po pr.) | | | Olomouc – Jihlava | 2:4 (kon.) |
Slavia – Třinec | 2:3 (kon.) | | | Sparta – Vsetín | 2:3 (0:1 po s.n.) |
konec
Kölner Haie
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Leona Tomcová
Branky a nahrávky:
6. Grasmik, 44. Kopietz (Gaidel) – 19. Moyseyev (Gardoň, Hradec), 34. Gardoň (Zvagulis, Rajgl), 51. Hruška (Vyroubal)
Rozhodčí: Hanák – Charvát, Knap
Diváci:
Neproměněná penalta:
Kölner Haie:
Willerscheid (Csala) – Grasmik, Vladelchtchikov, Grunewald, Giesen, Müllejans, Saiter – Münzenberger N., Bürfent, Kopietz, Büsing (A), Gaidel (A), Rieke, Stumpe (C), Pischoff, Kindler, Forsbach, Münzenberger M., Chetik, Zvirgzdins, Michalík
Náhradníci:
Trenér:
BK Mladá Boleslav: Forst (Hora) – Rajgl, Kubíček, Hrouda, Málek, Hron, Vlasák A. – Šachl, Zvagulis, Malinek (A), Vlasák M., Moyseyev, Hradec, Gardoň, Leden, Plíšek (A), Vítek, Václavík, Hruška, Vyroubal
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
BK Mladá Boleslav: Forst (Hora) – Rajgl, Kubíček, Hrouda, Málek, Hron, Vlasák A. – Šachl, Zvagulis, Malinek (A), Vlasák M., Moyseyev, Hradec, Gardoň, Leden, Plíšek (A), Vítek, Václavík, Hruška, Vyroubal
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hanák – Charvát, Knap
Diváci:
Marco Münzenberger – 2 min., hrubost.
Jakub Hrouda – 2 min., nedovolené bránění.
Denis Saiter – 2 min., hákování.
Matthias Pischoff – 2 min., hrubost.
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
Matěj Gardoň – 2 min., hrubost.
Meik Kindler – 2 min., podrážení.
Tomáš Vyroubal – 2 min., napadení.
Vincent Grunewald – 2 min., hrubost.
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
Marek Vlasák – 2 min., hrubost.
Nikita Moyseyev – 2 min., sekání.
Rik Gaidel – 2 min., držení.
Julian Michalik – 2 min., sekání.
Vojtěch Malinek – 2 min., sekání.
2 min. – vysoká hůl.