Kluž – Maribor 1:0 (kon.) | Basilej – CSKA Sofia 2:0 (kon.) | Twente – Fiorentina 0:0 (kon.)
Viking FK – FCSB 1:3 (kon.) | Slavia – Raków 2:0 (po pr.) | Beer Ševa – Universitatea Craiova 1:1 (4:3 po pen.)
Fehérvár – Kolín nad Rýnem 0:3 (kon.) | Viborg – West Ham 0:3 (kon.) | AIK Stockholm – Slovácko 0:1 (kon.)
Wolfsberger – Molde 0:4 (kon.) | FC Ballkani – Shkupi 1:0 (kon.) | Nice – Maccabi Tel Aviv 2:0 (po pr.)
Hamrun – Partizan Bělehrad 3:3 (kon.) | Anderlecht – Young Boys 0:1 (3:1 po pen.) | Dudelange – Lech Poznaň 1:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Zrinjski Mostar 2:1 (6:5 po pen.) | Linfield – RFS Riga 1:1 (2:4 po pen.) | Antverpy – Başakşehir 1:3 (kon.)
Rapid – Vaduz 0:1 (kon.) | Hajduk Split – Villarreal 0:2 (kon.) | Gil Vicente – Alkmaar 1:2 (kon.)
FC Ballkani
1:0 (0:0)
KF Shkupi
Čtvrtek 25.08.2022, 20:00 • Stadiumi Fadil Vokrri, Priština • Evropská konferenční liga (předkola) • Play-off

Ballkani porazilo Shkupi v obou zápasech (na jeho hřišti 2:1, doma 1:0) a postoupilo do skupinové fáze Evropské konferenční ligy. (21:57:07)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 8:2.
    Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:5.

90+3

90+2
    Střídání v týmu FC Ballkani:
    ze hřiště odchází Rrahmani, přichází Beriša.

90
    Rozhodčí nastavil 3 minuty.

89
    ze hřiště odchází Korenica, přichází Zyba.

82
    Střídání v týmu FK Shkupi:
    ze hřiště odchází Danfa, přichází Georgijev.

74
    ze hřiště odchází Šeji, přichází Bajrami.

74
    ze hřiště odchází Putita, přichází Ali.
    69. Meriton KORENICA - 1:0

69
    FC Ballkani právě vstřelil branku!
    Kosovský celek konečně využívá početní výhodu, v celkovém součtu vede 3:1. Autorem branky je MERITON KORENICA.

67
    ze hřiště odchází Hamidi, přichází Trapanovski.

65
    ze hřiště odchází Thaqi, přichází Potoku.

61
    Žlutá karta pro tým FK Shkupi (Adetunji).

46

Od 2. minuty oslabené Shkupi udrželo bezbrankový stav až do přestávky. Trenér Goce Sedloski teď dostane klid na to vyhodnotit další postup, jeho tým to po změně stran nebude mít lehké. Potřebuje vstřelit o gól víc než soupeř, aby dvojzápas dotáhl do prodloužení. Na koni jsou ale samozřejmě hráči Ballkani.

45+2

45
    Rozhodčí nastavil 2 minuty.

34
    Žlutá karta pro tým FC Ballkani (Thaqi).

Lukáš Jasoněk

Branky: 69. Korenica (Emerllahu)

Karty:   34. Thaqi (KFB) – 23. Margvelašvili (SHI), 61. Adetunji (SHI)   2. Dzelil (SHI)

Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 8:2. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:5.
    FC Ballkani: Frasheri – Thaci, Dellova, Jašanica, Thaqi (65. Potoku) – Gripši, Kuč (C), Emerllahu – Korenica (89. Zyba), Rrahmani (90+2. Beriša), Krasniqi.
    Náhradníci: Balaj, Ljuljanović – Potoku, Zyba, Sinani, Šala, Kapra, Abazi, Maksutaj, Beriša, Lucas.

Trenér: Ilir Daja.

KF Shkupi: Naumovski (C) – Brdarovski, Dzelil, Margvelašvili, Šeji (74. Bajrami) – Danfa (82. Georgijev), Alvarez, Putita (74. Ali) – Hamidi (67. Trapanovski), Adetunji, Cephas.
    Náhradníci: Iljazi, Meljiči – Kalanoski, Ali, Trapanovski, Georgijev, Bajrami, Demiri, Timovski, Zlatkov.

Trenér: Goce Sedloski.

Rozhodčí: Vad – Tóth, Albert (všichni Maďarsko).
    18.08.2022
    Shkupi - FC Ballkani 1:2

Branky: 19. Adetunji – 23. Rrahmani (Armend Thaqi), 67. Korenica

Karty:   34. Senghor (SHI), 74. Naumovski (SHI), 83. Demiri (SHI), 83. Hamídí (SHI)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 8:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 10:16.