Larnaka – Dnipro-1 | 3:0 (kon.) | | | Žalgiris Vilnius – Ludogorec | 3:3 (po pr.) | | | Silkeborg – Helsinki | 1:1 (kon.) |
Omonia Nikósie – Gent | 2:0 (kon.) | | | Fenerbahce – Austria | 4:1 (kon.) | | | Sivasspor – Malmö | 0:2 (kon.) |
Šeriff Tiraspol – Pjunik | 0:0 (3:2 po pen.) | | | Hearts – Curych | 0:1 (kon.) | | | Shamrock – Ferencváros | 1:0 (kon.) |
Olympiakos – Apollon Limassol | 1:1 (3:1 po pen.) |
Kluž – Maribor | 1:0 (kon.) | | | Basilej – CSKA Sofia | 2:0 (kon.) | | | Twente – Fiorentina | 0:0 (kon.) |
Viking FK – FCSB | 1:3 (kon.) | | | Slavia – Raków | 2:0 (po pr.) | | | Beer Ševa – Universitatea Craiova | 1:1 (4:3 po pen.) |
Fehérvár – Kolín nad Rýnem | 0:3 (kon.) | | | Viborg – West Ham | 0:3 (kon.) | | | AIK Stockholm – Slovácko | 0:1 (kon.) |
Wolfsberger – Molde | 0:4 (kon.) | | | FC Ballkani – Shkupi | 1:0 (kon.) | | | Nice – Maccabi Tel Aviv | 2:0 (po pr.) |
Hamrun – Partizan Bělehrad | 3:3 (kon.) | | | Anderlecht – Young Boys | 0:1 (3:1 po pen.) | | | Dudelange – Lech Poznaň | 1:1 (kon.) |
Slovan Bratislava – Zrinjski Mostar | 2:1 (6:5 po pen.) | | | Linfield – RFS Riga | 1:1 (2:4 po pen.) | | | Antverpy – Başakşehir | 1:3 (kon.) |
Rapid – Vaduz | 0:1 (kon.) | | | Hajduk Split – Villarreal | 0:2 (kon.) | | | Gil Vicente – Alkmaar | 1:2 (kon.) |
po penal. (3:1)
RSC Anderlecht
0:1
(0:1)
BSC Young Boys
Filip Novák (KAM)
Branky:
26. Meschack (Itten)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 8:6. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:22.
Rozhodčí: S. Bojko – O. Kornijko, O. Žukov (všichni UKR)
Diváci:
Karty: 79. Silva (AND), 120+2. Olsson (AND), 120+3. Hoedt (AND) – 39. Camara (YBB), 68. Garcia (YBB), 96. Lustenberger (YBB)
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
1:0 Hoedt (AND)
1:1 Rieder (YBB)
2. série:
1:1 Stroeykens (AND)
1:1 Rrudhani (YBB)
3. série:
2:1 Sadiki (AND)
2:1 Imeri (YBB)
4. série:
3:1 Esposito (AND)
3:1 Lustenberger (YBB)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 8:6. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:22.
RSC Anderlecht:
Van Crombrugge (C) – Debast, Hoedt, Delcroix – Murillo, Verschaeren, Kana, Arnstad, Amuzu – Silva, Refaelov
Náhradníci: Coosemans, Verbruggen – Abdulrazak, Angulo, Ashimeru, Esposito, Leoni, Olsson, Raman, Sadiki, Sardella, Stroeykens
Trenér: Felice Mazzu
BSC Young Boys: von Ballmoos (C) – Ruegg, Camara, Zesiger, Garcia – Meschack, Niasse, Ugrinic – Rieder – Nsame, Itten
Náhradníci: Marzino, Racioppi – Amenda, Benito, Blum, Imeri, Jankewitz, Lustenberger, Monteiro, Moumi Ngamaleu, Rrudhani, Sierro
Trenér: Raphael Wicky
Náhradníci: Coosemans, Verbruggen – Abdulrazak, Angulo, Ashimeru, Esposito, Leoni, Olsson, Raman, Sadiki, Sardella, Stroeykens
Trenér: Felice Mazzu
BSC Young Boys: von Ballmoos (C) – Ruegg, Camara, Zesiger, Garcia – Meschack, Niasse, Ugrinic – Rieder – Nsame, Itten
Náhradníci: Marzino, Racioppi – Amenda, Benito, Blum, Imeri, Jankewitz, Lustenberger, Monteiro, Moumi Ngamaleu, Rrudhani, Sierro
Trenér: Raphael Wicky
Rozhodčí: S. Bojko – O. Kornijko, O. Žukov (všichni UKR)
Diváci:
18.08.2022
Young Boys - Anderlecht 0:1
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:12.
Young Boys - Anderlecht 0:1
Branky: 57. Delcroix
Karty: 63. Blum (YBB), 75. Zesiger (YBB) – 42. Murillo (AND), 87. Olsson (AND), 90+2. Arnstad (AND)
Držení míče: 55 % : 45 %.Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:12.
Autorem branky je ELIA MESCHACK – 0:1
RSC Anderlecht: Van Crombrugge (C) – Debast, Hoedt, Delcroix – Murillo, Verschaeren, Kana, Arnstad, Amuzu – Silva, Refaelov
Náhradníci: Coosemans, Verbruggen – Abdulrazak, Angulo, Ashimeru, Esposito, Leoni, Olsson, Raman, Sadiki, Sardella, Stroeykens
Trenér: Felice Mazzu
BSC Young Boys: von Ballmoos (C) – Ruegg, Camara, Zesiger, Garcia – Meschack, Niasse, Ugrinic – Rieder – Nsame, Itten
Náhradníci: Marzino, Racioppi – Amenda, Benito, Blum, Imeri, Jankewitz, Lustenberger, Monteiro, Moumi Ngamaleu, Rrudhani, Sierro
Trenér: Raphael Wicky
Rozhodčí: S. Bojko – O. Kornijko, O. Žukov (všichni UKR).