Katowice – Rögle BK 4:5 (kon.) | Fehérvár – Zürich 1:7 (kon.) | Frölunda – Mountfield HK cz 4:2 (kon.)
HC Slovan – Tappara 2:5 (kon.) | Fribourg – Ilves 3:2 (kon.) | Rapperswil – Mnichov 1:4 (kon.)
Grenoble – Eisbären 2:8 (kon.) | Salzburg – Stavanger 3:2 (po pr.)
GKS Katowice
4:5 (2:1, 1:0, 1:4)
Rögle BK
Čtvrtek 01.09.2022, 18:05 • Jantor, Katowice • Hokejová Liga mistrů • Skupina D

35:07
    Dobrá šance pro hosty vrátit se zpět do utkání. Na trestnou lavici usedl tentokrát Christian Blomqvist (KAT), jenž vyfasoval dvě minuty za sekání.

32:30
    Ludvig Larsson (RGL) vyfasoval od rozhodčích dvě trestné minuty za nebezpečnou hru vysokou holí, a to znamená jediné. Přesilovka pět na tři pro domácí!

31:29
    Katowice budou hrát přesilovou hru a obrana v čele s Clangem bude čelit dalšímu tlaku. Na trestnou lavici usedl Erlend Lesund (RGL) za nedovolené bránění.

13:52
    Rozhodčí Bulovic signalizoval nedovolený prohřešek na straně domácího týmu. Dalším provinilcem je Marcin Kolusz (KAT), který vyfasoval "dvojku" za podrážení.

11:36
    Hosté však vzápětí špatně střídali a trest za příliš mnoho hráčů na ledové ploše jede odpykat Kim Rosdahl (RGL). Katowice budou hrát přesilovou hru.

00:35
    Ihned po prvním domácím gólu tu máme taktéž vyloučení. Právě Brandon Magee (KAT) si jede odpočinout na trestnou lavici za hru vysokou holí.

Petr Pavlík

Branky a nahrávky: 1. Magee (Lehtonen), 6. Pasiut (Fraszko), 25. Fraszko (Pasiut, Krężołek), 47. Olsson – 1. Sund (Kasper, Larsson), 42. Sheen (Bengtsson), 44. Tambellini (Wallinder), 45. Sheen (Rosdahl, Mozík), 48. Jonsson (Sjödin, Sund)

GKS Katowice: Murray (Miarka) – Rompkowski, Kolusz, Mikkola, Wanacki, Wajda, Kruczek, Musiol – Fraszko, Pasiut, Krężołek – Lehtonen, Monto, Magee – Blomqvist, Pulkkinen, Olsson – Hitosato, Smal, Bepierszcz – Prokurat.
    Trenér: Jacek Płachta

Rögle BK: Clang (Rifalk) – Sund, Jonsson, Mozík, Lesund, Wallinder, Kapla, Engström – Everberg, Tambellini, Zaar – Larsson, Kasper, Stål Lyrenäs – Sheen, Bengtsson, Rosdahl – Tärnström, Niederbach, Sjödin – Ljungman.
    Trenér: Cam Abbott

Rozhodčí: Bulovec, Baca – Kucharewicz, Zak