Fribourg – Stavanger 0:1 (kon.) | Frölunda – Eisbären 7:1 (kon.) | HC Slovan – Mnichov 1:4 (kon.)
Fehérvár – Rögle BK 1:2 (kon.) | Katowice – Zürich 2:1 (po pr.) | Rapperswil – Tappara 1:3 (kon.)
Grenoble – Mountfield HK cz 3:4 (kon.) | Salzburg – Ilves 2:3 (po pr.)
Fribourg-Gottéron
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Stavanger Oilers
Sobota 03.09.2022, 15:00 • BCF Arena, Fribourg • Hokejová Liga mistrů • Skupina E

46:59
    Teď už to hosté přehnali a obránce Dennis Sveum (STV) odjel na trestnou lavici za nebezpečnou hru vysokou holí. Friboug má ojedinělou šanci na vyrovnání.

38:15
    Strandborg si vynutil nedovolený zákrok z domácí strany a na trestnou lavici odjíždí David Desharnais (FRI), který dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

27:07
    A je to Matthias Rossi (FRI), který obdržel od rozhodčích dvě trestné minuty za podrážení. Síly na ledě se tak vyrovnají a vhazovat se bude v útočném pásmu hostí.

26:29
    Po další komerční přestávce budou hrát domácí přesilovku. Na trestnou lavici usedl Dan Kissel (STV), jenž vyfasoval menší dvouminutový trest za sekání.

03:29
    Jacob De la Rose zkoušel projít do útočného pásma středem kluziště, ale rozhodčí se chystají poprvé vylučovat. Domácí hráli v šesti a hosté hrají přesilovku.