Plzeň – Inter 0:2 (kon.) | Sporting – Tottenham 2:0 (kon.) | Liverpool – Ajax 2:1 (kon.)
Porto – Club Bruggy 0:4 (kon.) | Leverkusen – Atlético 2:0 (kon.) | Bayern – Barcelona 2:0 (kon.)

ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází Mathys Tel,
    ze hřiště odchází Jamal Musiala, přichází Ryan Gravenberch.

Střídání v týmu FC Barcelona:
    ze hřiště odchází Ousmane Dembèlé, přichází Ansu Fati,
    ze hřiště odchází Sergio Busquets, přichází Franck Kessié.

74
    Kimmich tahal za dres rozeběhnutého de Jonga a sudí sáhl pro žlutou kartu.

70
    ze hřiště odchází Andreas Christensen, přichází Eric García.

70
    ze hřiště odchází Sadio Mané, přichází Serge Gnabry.
    63. Pedri v obrovské příležitosti trefil tyč!

63
    Pedri si vyměnil míč v rychlosti v levé části vápna a už překonal Neuera do protipohybu, jenže míč se odrazil od bližší tyče za branku. Největší barcelonská šance ve druhém poločase.
    61. Přízemní střela Musialy letěla vedle.

61
    Bayern dominuje po pauze, Musiala útočil středem a zakončoval po zemi těsně vedle pravé tyče.

61
    ze hřiště odchází Gavi, přichází Frenkie de Jong,
    ze hřiště odchází Raphinha, přichází Ferrán Torres.
    54. Leroy SANÉ - 2:0

54
    Bayern právě vstřelil branku!
    Upamecano opět obstaral rozehrávku a následně Musiala nahrál na střed, kde LEROY SANÉ se protáhl mezi dvěma obránci, hodil si míč do pravé poloviny vápna a po zemi na zadní tyč obstřelil vybíhajícího ter Stegena.
    50. Lucas HERNÁNDEZ - 1:0

50
    Kimmich rozehrál roh z levé strany, míč propadl přes dva vyskakující hráče Barcelony na bližší tyč, kde LUCAS HERNÁNDEZ zatočil balón kolem pravé ruky ter Stegena.
    50. Nyní ter Stegen vyrazil tvrdou ránu Goretzky.

50
    Domácí si vyměňovali krátké nahrávky za šestnáctkou až zakončil Goretzka z levé strany na přední tyč, kde se rukama činil ter Stegen.

48
    Teď už se šlapák píská, ba dokonce ten v podání Busquetse na patu Musialy zhruba na půli, v součtu s protesty to má Busquets za žlutou odměnu.
    46. Raphinha podruhé pálil vedle brány Neuera.

46
    Raphinha nedává svou druhou loženku v zápase, za vápnem vystřelil přes Hernándeze levačkou vedle pravé tyče.

46
    ze hřiště odchází Marcel Sabitzer, přichází Leon Goretzka.
    43. Souboj uvnitř vápna domácích.

43
    Hosté se otáčel na rozhodčího, jestli nešlo o penaltu po zákroku Daviese v pravé části vápna, Makkelie vše konzultoval s kolegou u videa. Kontakt Daviese s Dembelém tam rozhodně byl.
    42. Mazraoui zblokoval zakončení Lewandowského.

42
    Bayern otravoval Pedriho při rozehrávce Barcelony a ten musel hrát přes ter Stegena, pak se Koundém přesunuli na útočnou polovinu, nakonec na konci akce přišla perfektní přihrávka do levé poloviny vápna a Lewandowski už si chystal střelu, ale do ní padl Mazraoui!
    30. Sabitzer mířil nepřesně.

30
    Bayern měl výhodu po zákroku mimo hru a Sabitzer dostal za vápnem míč proti noze, načež z jedničky vypálil těsně vedle levé tyče.
    26. Raphinha poslal přízemní střelu vedle pravé tyče.

26
    Raphinha si navedl míč na levačku a jeho pokusu ze střední vzdálenosti vedle pravé tyče tolik nechybělo.

21
    Zraněný Pavard končí, nastupuje Mazraoui.
    21. Neuer vyrazil hlavičku Lewandowského.

21
    Lewandowski si naskočil na centr z levé strany na zadní tyč a Neuer měl, co dělat, aby rukama vychytal svého bývalého spoluhráče.

19
    Bayern držel míč na půli až byl faulovaný Busquets Sabitzerem a sudí sáhl pro kartu.
    18. Lewandowski přestřelil svatyni Bayernu!

18
    Po centru z levé strany neproměňuje Lewandowski na středu vápna obrovskou šanci! Překopl bránu zhruba o metr.