Kodaň – Manchester City 0:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Juventus 2:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Salzburg 1:1 (kon.)
AC Milán – Chelsea 0:2 (kon.) | Šachtar – Real Madrid 1:1 (kon.) | Celtic – RB Lipsko 0:2 (kon.)
Dortmund – Sevilla 1:1 (kon.) | PSG – Benfica 1:1 (kon.)
Paris Saint-Germain
1:1 (1:0)
Benfica Lisabon
Úterý 11.10.2022, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Liga mistrů • Skupina H

Z mé strany je to pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek veřera. (22:59:15)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 1:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 4:18.

Zápas je u konce, Paris Saint-Germain na domácím hřišti jen remizovalo s Benfikou Lisabon 1:1. Oba góly dnes padly z penalty. První poločas příliš mnoho zajímavých šancí před oběma brankami nenabídl, spíše se jednalo o boj než o pohledný fotbal. Jediná branka padla z penalty, kterou zavinil faulem António Silva a Kylian Mbappé ve 40. minutě pokutový kop proměnil. Jedinou další střelu na branku v první půli měl na svědomí také Mbappé, Vlachodimos jeho pokus ale chytil. Ve druhém poločase nejprve v zajímavé šanci Mbappé netrefil branku a domácí to záhy mohlo hodně mrzet, protože penaltu po Verrattiho faulu proměnil ve 62. minutě João Mário. Ve zbytku zápasu byli domácí aktivnějším týmem, ale k ohrožení branky se nedostali. A když už ano, tak gól Mbappého neplatil kvůli ofsajdu.

90+5

90+3
    Střídání v týmu Benfica Lisabon:
    ze hřiště odchází João Mário, přichází Chiquinho.

90+2
    Po dalším faulu Benficy měli domácí k dispozici standardní situaci, kterou rozehrával Neymar. Jeho centr ale nikdo zakončit nedokázal.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC:
    ze hřiště odchází Kylian Mbappé, přichází Carlos Soler.

89
    Uprostřed hrací plochy fauloval hostující útončík Pinho a k míči se tak dostanou domácí.

88
    Druhý poločas patří rozhodně domácím, ti ale zatím nedokázali najít recept na velmi dobrou obranu Benfiky.
    86. Branka Mbappého nemohla platit.

86
    Domácí se už radovali z vedoucí branky na 2:1, jenže Mbappého gólové zakončení z voleje přišlo po přihrávce Ramose do jasného ofsajdu.

85
    ze hřiště odchází Vitinha, přichází Fabián Ruiz,
    ze hřiště odchází Juan Bernat, přichází Nordi Mukiele.

84
    Hlavní hvězda pařížského klubu musí být ošetřována, snad bude v pořádku.

83
    Žlutou kartu dostává za faul na Mbappého Gilberto.

81
    Po rohovém kopu se nikdo z hráčů Benfiky k hlavičce nedostal.

81
    Julian Draxler si nejprve chystal míč na pravačku, ale měl před sebou dvojblok protihráčů, tak nakonec střílel levou nohou. Stejně byl ale jeho pokus sražený na rohový kop.