Kodaň – Manchester City 0:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Juventus 2:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Salzburg 1:1 (kon.)
AC Milán – Chelsea 0:2 (kon.) | Šachtar – Real Madrid 1:1 (kon.) | Celtic – RB Lipsko 0:2 (kon.)
Dortmund – Sevilla 1:1 (kon.) | PSG – Benfica 1:1 (kon.)
FK Šachtar Doněck
1:1 (0:0)
Real Madrid
Úterý 11.10.2022, 21:00 • Stadion Polské armády (Varšana, Polsko) • Liga mistrů • Skupina F

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 4:10. Rohy: 6:11. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 6:8. (23:06:10)

Máme za sebou zápasu Ligy mistrů mezi Šachtarem a Realem Madrid. Domácí se ve druhém poločase dostali do vedení a dlouhé minuty se zdálo, že vedení dotáhnou až do závěrečného hvizdu. Avšak při posledním zoufalém nákopu Kroose do vápna se prosadil Antonio Rüdiger. Ve výsledku to znamená, že utkání skončilo dělbou bodů za remízu 1:1. Vzhledem k průběhu utkání jsou s bodem za nerozhodný výsledek spokojenější asi hosté.

90+11

90+11
    Tak domácí ještě v závěru vybojovali rohový kop.

90+10
    Až nyní se začalo hrát, zápas ale velmi rychle bude končit.
    90+8. Zakrvácený Antonio Rüdiger

90+8
    Oba hráči jsou dlouze ošetřováni.
    90+6. Antonio RÜDIGER - 1:1

90+6
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Hosté v úplném závěru zápasu vyrovnávají na 1:1. Po centru Kroose šel nebojácně do souboje s Trubinem ANTONIO RÜDIGER, který hlavou poslal míč do brány. Jenže ve stejném okamžiku ho drsným způsobem srazil k zemi ukrajinský gólman a Rüdiger skončil na trávníku se zcela zakrváceným obličejem. Krvavé zranění má také ukrajinský gólman.

90+4
    Centr Viníciuse mířil opět jen do rukavic gólmana Trubina a teď už se zdá, že to hosté nezvládnou a ani nevyrovnají.

90+3
    Zápas pomalu spěje do finále, hosté se pokoušejí o závěrečný zoufalý nápor.

90+2
    Po dalším centru již konečně hlavičkoval Antonio Rüdiger, míč poslal těsně mimo. To byla dobrá šance pro hosty.

90+2
    Centr do vápna posílal z levé strany Alaba, domácí stopeři ale balon odehráli do zámezí.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut

90
    Danylo Sikan unikal podél lajny Kroosovi, který ho pro jistotu poslal k zemi. Následuje žlutá karta pro německého záložníka ve službách Realu.

90
    Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby. U míče jsou domácí, kteří se snaží držet balon na polovině soupeře.

89
    Po rohovém kopu se domácí k žádnému zakončení nedostali.

88
    Bondarenko šetřil čas při rozehrávce rohového kopu a dostal žlutou kartu.

87
    Lucas Vázquez poslal z pravé strany dobrý centr do pokutového území, avšak zakončující Vinícius poslal balon jen nad bránu.