Neapol – Ajax 4:2 (kon.) | Atlético – Club Bruggy 0:0 (kon.) | Rangers – Liverpool 1:7 (kon.)
Leverkusen – Porto 0:3 (kon.) | Barcelona – Inter 3:3 (kon.) | Plzeň – Bayern 2:4 (kon.)
Tottenham – Frankfurt 3:2 (kon.) | Sporting – Marseille 0:2 (kon.)
Glasgow Rangers
1:7 (1:1)
Liverpool FC
Středa 12.10.2022, 21:00 • Ibrox Stadium • Liga mistrů • Skupina A

90
    Žlutá karta pro tým Liverpool FC (Joe Gomez).
    87. Harvey ELLIOTT - 1:7

87
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Dominance Liverpoolu ještě pokračuje! K odraženému míči se dostal HARVEY ELLIOTT, který úspěšně zavěsil. Pomezní sudí nejprve zvedl praporek, ale po přezkumu systému VAR se nakonec ukázalo, že gól byl platný. 1:7.
    81. Mohamed SALAH - 1:6

81
    MOHAMED SALAH je na hřišti zhruba třináct minut a za tu dobu už dokázal vstřelit hattrick, neuvěřitelný výkon! Egypťan si opět našel přihrávku Joty, přičemž parádně zamířil tentokrát k zadní tyči. 1:6. Asistence: Diogo Jota.
    80. Mohamed SALAH - 1:5

80
    Síla Reds ve druhém poločase je obrovská! Pátou branku Liverpoolu přidává MOHAMED SALAH, který si naběhl za obranu na přihrávku Joty, poté zasekl a okolo tří hráčů soupeřova celku přesně zakončil k tyči. 1:5. Asistence: Diogo Jota.

79
    Střídání v týmu Liverpool FC:
    ze hřiště odchází Ibrahima Konaté, přichází James Milner.

76
    Střídání v týmu Rangers FC:
    ze hřiště odchází Fashion Sakala, přichází Rabii Matondo,
    ze hřiště odchází Antonio Čolak, přichází Alfredo Morelos,
    ze hřiště odchází Ryan Kent, přichází Scott Wright.
    76. Mohamed SALAH - 1:4

76
    Hosté se opět radují! Od Dioga Joty se míč celkem šťastně dostal před MOHAMEDA SALAHA, který ale prokázal svou extratřídu tím, že si pokryl míč a následně z úhlu našel místo okolo brankáře. 1:4. Asistence: Diogo Jota.

73
    ze hřiště odchází Roberto Firmino, přichází Diogo Jota.

71
    Thiago Alcântara našel fantastickou přihrávkou Mohameda Salaha, který se ocitl úplně sám před bránou. Celkem šťastně jej ale vychytal Allan McGregor, který tak drží naděje svého celku na body.

68
    ze hřiště odchází Kostas Tsimikas, přichází Andrew Robertson,
    ze hřiště odchází Darwin Núñez, přichází Mohamed Salah,
    ze hřiště odchází Jordan Henderson, přichází Thiago Alcântara.
    66. Darwin NÚÑEZ - 1:3

66
    Liverpool ještě navyšuje své vedení a nyní je velmi blízko k tomu, aby si dnes připsal všechny tři body! Fabinho vystihl nepříliš přesnou přihrávku brankáře Allana McGregora. Poté se míč dostal k Firminovi, který šikovným způsobem posunul na DARWINA NÚÑEZE, jenž našel místo u zadní tyče. 1:3. Asistence: Roberto Firmino.

60
    ze hřiště odchází Ryan Jack, přichází Steven Davis.
    55. Roberto FIRMINO - 1:2

55
    Hosté se po deseti minutách druhého poločasu prosazují ukázkovou akcí. Gomez získal míč na pravé straně a po zemi jej naservíroval do vápna. ROBERTO FIRMINO si pohlídal ofsajdové postavení a těsně před brankářem jej překonal střelou mezi nohy. 1:2. Asistence: Joe Gomez.

45
    ze hřiště odchází Connor Goldson, přichází Leon King.
    24. Roberto FIRMINO - 1:1

24
    Po sedmi minutách je srovnáno. ROBERTO FIRMINO si na přední tyči našel centr Tsimikase a McGregor už se nestihl vykrýt neobsazený prostor. 1:1.
    17. Scott ARFIELD - 1:0

17
    Rangers právě vstřelili branku!
    Parádní akce domácích, kteří otevírají skóre a jdou do vedení! Hráči Rangers jednoduše přešli po rychlé kombinaci středem hřiště, aby se SCOTT ARFIELD dostal až před Alissona, kterého dokázal prostřelit přízemní ránou k tyči. 1:0.

Daniel Fekets

Branky: 17. Arfield (Jack) – 24. Firmino (Tsimikas), 55. Firmino (Gomez), 66. Núñez (Firmino), 76. Salah (D. Jota), 80. Salah (D. Jota), 81. Salah (D. Jota), 87. Elliott

Karty:   90. Gomez (LIV)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 2:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 7:6.
    Glasgow Rangers: A. McGregor – Tavernier (C), Goldson (45. King), Davies, Barišić – Jack (60. Davis), Lundstram – Sakala (76. Matondo), Arfield, Kent (76. Wright) – Čolak (76. Morelos).
    Náhradníci: McCrorie, McLaughlin – Devine, Sands, Tillman, Yilmaz.

Trenér: van Bronckhorst

Liverpool FC: Alisson – Gomez, Konaté (79. Milner), van Dijk, Tsimikas (68. A. Robertson) – Henderson (C) (68. Alcântara), Fabinho, Elliott – Firmino (73. D. Jota), Núñez (68. Salah), Carvalho.
    Náhradníci: Adrián, Kelleher – Bajcetic, N. Phillips.