Buffalo – Ottawa 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Arizona 6:2 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 5:2 (kon.)
NY Islanders – Florida 1:3 (kon.) | Toronto – Washington 3:2 (kon.) | Minnesota – NY Rangers 3:7 (kon.)
Nashville – Dallas 1:4 (kon.) | Calgary – Colorado 5:3 (kon.) | Vegas – Chicago 1:0 (kon.)

Philadelphia právě vstřelila branku!
    Už je zřejmě rozhodnuto. Hosté sice měli slušnou šanci, když z první střílel Mercer, jenže Hart jeho ránu vytěsnil vyrážečkou a vzápětí přišel kontr s gólem. MORGAN FROST sice nejprve prázdnou branku z bekhendu netrefil, pak se ale k němu puk vrátil a on jej po odrazu zpoza branky z bezprostřední blízkosti doklepl do sítě – 5:2. Bez asistence.

55:52
    Hosté již nyní sáhli k odvolání brankáře, je tu dlouhá power-play!
    49:26 Damon SEVERSON - 4:2

49:26
    Devils právě vstřelili branku!
    A přineslo to úspěch. V chumlu uvnitř útočného pásma se nejlépe zorientoval Bratt, když zadovkou přihrál do pravého kruhu na DAMONA SEVERSONA a ten svou ránu pověsil pod horní tyčku Hartovy branky – 4:2. Asistence: Jesper Bratt.
    41:31 Travis KONECNY - 4:1

41:31
    Přesilovka je využitá a domácí vedou již o tři branky. Tuto pasáž si pro sebe uzmul právě TRAVIS KONECNY, když po už zmiňované akci pravou stranou trefil o pár okamžiků později tyčku a vše nakonec vyšperkoval střelou zpoza kruhů, která už prošla do sítě a on tak svým dnes druhým gólem upravil na 4:1. Asistence: Kevin Hayes, Anthony DeAngelo.

39:48
    Tak ještě jedno vyloučení na straně New Jersey, dvě minuty za hákování při přechodu do útoku dostal Miles Wood.
    35:02 Šance New Jersey na snížení

35:02
    Hosté měli šance na snížení, když nejprve Boqvistova teč trefila Hartovu tyčku a o malou chvíli později se k volnému puku na dorážku dostával Tatar, jenže Hart se přemístil a s pomocí obrany udržel puk před brankovou čárou.
    31:02 Morgan FROST - 3:1

31:02
    A další úder domácího celku. Philadelphia se usadila v útočném pásmu, zpoza branky přihrával Laczynski, našel najetého MORGANA FROSTA a ten střelou z první našel prostor nad Balckwoodovou lapačkou – 3:1. Asistence: Tanner Laczynski, James van Riemsdyk.
    30:39 Travis KONECNY - 2:1

30:39
    Domácí tým se dostává do vedení. Vybojovali puk ve středním pásmu, Hayes jej posunul na TRAVISE KONECNYHO, který právě naskočil ze střídačky do hry a ten střelou přes obránce zamířil přesně k levé tyčce gólmana Blackwooda – 2:1. Asistence: Kevin Hayes, Ivan Provorov.

24:41
    Opět se nám bude vylučovat, tentokrát pouze na straně New Jersey. Za nedovolené bránění Konecnyho dostal dvě minuty Dougie Hamilton.

19:27
    U Hartovy branky se do sebe pustili domácí Anthony DeAngelo a hostující Nathan Bastian a oba dostali po dvou minutách za hrubost.

16:18
    Je zu už třetí přesilovka pro New Jersey, na trestnou lavici zamířil Scott Laughton s dvouminutovým trestem za krosček.

10:26
    Přesilovku si teď zahraje domácí celek, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Dawson Mercer.
    08:24 Wade ALLISON - 1:1

08:24
    No tak to se hosté z vedení moc dlouho neradovali! Philadelphia vyhrála buly v útočném pásmu, Blackwood pouze vyrazil Provorovovu střelu před sebe a zcela volný WADE ALLISON mohl pohodlně dorážet za brankovou čáru – 1:1. Asistence: Ivan Provorov, Anthony DeAngelo.
    08:01 Alexander HOLTZ - 0:1

08:01
    Přesilovka je nakonec využitá a hosté vedou! Akce šla z pravé strany přes dvě přihrávky až na levé křídlo, odkud vystřelil ALEXANDER HOLTZ a povedlo se mu puk procedit přes Harta k jeho levé tyčce. Dal tak svůj premiérový gól v NHL a je to 0:1. Asistence: Jesper Bratt, Dawson Mercer.

06:38
    Hra v pěti na obou stranách nám nevydržela dlouho, přesilovku si opětovně zahraje New Jersey. Dvě minuty za držení dostal Morgan Frost.

04:05
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahrají hosté. Za nepříjemné vražení na hrazení dostal dvě minuty Owen Tippett.
    01:49 Sanheim hned v úvodu trefil Blackwoodovu tyčku

01:49
    Philadelphia byla blizoučko od vedoucího gólu, když po Sanheimově bombě od modré čáry zacinkala za Blackwoodem tyčka!

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 9. Allison (Provorov, DeAngelo), 31. Konecny (Hayes, Provorov), 32. Frost (Laczynski, J. van Riemsdyk), 42. Konecny (Hayes, DeAngelo), 59. Frost – 9. Holtz (Bratt, Mercer), 50. Severson (Bratt)

Philadelphia Flyers: Hart (Ersson) – DeAngelo, Provorov, Braun, Sanheim, Seeler, Zamula – Konecny, Hayes, Laughton (A) – Allison, Frost, J. van Riemsdyk – Tippett, Cates, Farabee – Hodgson, Laczynski, Deslauriers.
    Trenér: John Tortorella

New Jersey Devils: Blackwood (Vaněček) – Hamilton, Siegenthaler, Severson, Graves, Marino, Br. Smith – Mercer, J. Hughes (A), Palát (A) – Holtz, Haula, Tatar – Bratt, Šarangovič, J. Boqvist – Bastian, M. McLeod, Wood.
    Trenér: Lindy Ruff

Rozhodčí: Syvret, L'Ecuyer – Marquis, MacPherson

Diváci: 19 107