Detroit – Montreal 3:0 (kon.) | Columbus – Tampa 2:5 (kon.) | Winnipeg – NY Rangers 4:1 (kon.)
San Jose – Carolina 1:2 (kon.) | Buffalo – Florida 3:4 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 3:2 (kon.)

2. Aleksander Barkov (FLA) – 0+2
    3. Eric Comrie (BUF) – 33 zák, 3 OG, 89,2% (21:56:17)

Česká stopa v utkání

Radko Gudas (FLA) – 0+0, -2 účast, žádná střela na bránu, TM 0, čas na ledě 16:43

Kdo se postavil do brankoviště?

Eric Comrie (BUF) – 33 zákroků, 4 OG, úspěšnost 89,2%, odchytal 59:40
    Spencer Knight (FLA) – 24 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,9%, odchytal 60:00

Statistiky

Střely na bránu: 27 – 37 | Přesilová hra: 5/0 – 6/2 | Trestné minuty: 12 – 10

Vyrovnaný zápas mezi Buffalem a Floridou je u konce. V dnešním duelu vítězí Panteři poměrem 4:3, kteří si poslední třetinu už zkušeně pohlídali a berou oba dva body do tabulky Východní konference a Atlantické divize. Rozhodující gól Floridy si připsal ve druhé třetině šťastnou trefou Brandon Montour.

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy příště!

59:42
    Šavlím se podařilo dostat do pásma, Comrie je 18 vteřin do konce třetiny na střídačce!

59:10
    Buffalo si bere oddechový čas. Nejspíše můžeme očekávat brzký útěk Comrieho na střídačku.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Comrie je stále v brance.

58:00
    Špatná rozehrávka Comrieho za jeho brankou málem vyústila v minelu, kterou Panteři nakonec nepotrestali! Pátý gól Floridy by nejspíše rozhodl tento duel!

56:25
    Po nahození do pásma puk končí pouze v ochranné síti.

55:45
    Buffalu se nyní nedaří dostat ze spárů Panterů. Přihrávky jsou nepřesné, puky uskakují. Šavlím běží ten čas nyní mnohem rychleji.

54:20
    Nečekaná střela z vrcholku pravého kruhu, kterou vyslal Barkov. Puk se otřel o rameno Comrieho, který puk nyní vůbec neviděl!

52:40
    Buffalo se snažilo o založení dalšího útoku z vlastního pásma. Nepřesná rozehrávka spěje ale pouze ke ztrátě kotouče a protiútoku Panterů.

51:30
    Comrie si připisuje zákrok po střele z modré lajny a přerušuje hru.

51:15
    Další ofsajd Šavlí. Hráči si nyní nedokážou pohlídat postavení na modré čáře.

50:45
    Ofsajd přerušuje útočné snažení Buffala. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

50:10
    Forsling se pokusil překvapit Comrieho střelou z modré, ten vyráží puk do rohu.

Milan Horák

Branky a nahrávky: 11. Tuch (Jokiharju, Comrie), 19. Girgensons (Peterka, Dahlin), 40. Dahlin (Tuch) – 15. White (Luostarinen, Lundell), 19. M. Tkachuk (Forsling), 23. Ekblad (Barkov, Reinhart), 38. Montour (Barkov, M. Tkachuk)

Buffalo Sabres: Comrie (Cra. Anderson) – Samuelsson, Dahlin (A), Power, Jokiharju, Bryson, Ljubuškin – J. Skinner, Ta. Thompson, Olofsson – Quinn, Mittelstadt, Tuch – Krebs, Cozens, Peterka – Girgensons (A), Asplund, Okposo (C).
    Trenér: Don Granato

Florida Panthers: Knight (Bobrovskij) – Forsling, Ekblad (A), M. Staal, Montour, Mahura, Gudas – Verhaeghe, Barkov (C), Reinhart – M. Tkachuk (A), Bennett, Balcers – Luostarinen, Lundell, White – Lomberg, Cousins, Hörnqvist.
    Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: O'Rourke, Lee – Hughes, Alphonso

Diváci: 11 481