Nottingham – Liverpool 1:0 (kon.) | Everton – Crystal Palace 3:0 (kon.) | Manchester City – Brighton 3:1 (kon.)
Chelsea – Manchester Utd. 1:1 (kon.)
Chelsea FC
1:1 (0:0)
Manchester United
Sobota 22.10.2022, 18:30 • Stamford Bridge, Londýn (Kapacita: 40 341) • Anglická Premier League • 13. kolo

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 8:10. (20:26:55)

Dnešní utkání je za námi. Ve druhé půli toho nebylo příliš k vidění až do 84. minuty, kdy McTominay ve vápně fauloval Broju a Jorginho bezpečně proměnil pokutový kop. Hosté však nic nevzdali a v nastaveném čase, konkrétně v 90+4. minutě dokázali srovnat zásluhou Casemira, který se trefil hlavou. Oba týmy si tak připisují do tabulky po jednom bodu.

90+7

90+6
    Žlutá karta pro tým Manchester United (Lisandro Martínez).

90+6
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání. U míče jsou momentálně hosté.
    90+4. CASEMIRO - 1:1

90+4
    Manchester United právě vstřelil branku! Hosté vyrovnávají na 1:1! CASEMIRO se dostal k hlavičce uvnitř vápna soupeře po centru z levé strany hřiště. Na jeho hlavičkový pokus si sice Kepa sáhl, ale míči nedokázal zabránit v cestě za brankovou čáru!

90+3
    Elanga poslal do vápna přízemní centr z levé strany, který však proletěl vápnem a skončil na opačné straně hřiště u Dalota.

90+3
    Fernandes poslal do vápna centr z levé strany hřiště, který však odhlavičkoval do bezpečí Thiago Silva.

90+2
    Žlutá karta pro tým Chelsea FC (Jorginho).

90+2
    Mount se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 6 minut.

90
    Žlutá karta pro tým Manchester United (Luke Shaw).

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka dnešního utkání.

88
    Hosté se pochopitelně snaží ihned odpovědět. McTominay se dostal k hlavičce uvnitř vápna soupeře po centru z pravé strany hřiště, ale míč poslal mimo tři tyče.
    87. JORGINHO - 1:0

87
    Chelsea právě vstřelila branku! Domácí se dostávají do vedení! JORGINHO poslal míč do protipohybu brankáře a posílá svůj tým v závěru utkání do vedení!

86
    Žlutá karta pro tým Manchester United (Fred).

84
    Domácí budou zahrávat pokutový kop! Broja byl ve vápně faulován McTominayem a rozhodčí neváhal ani chvíli a nařídil pro The Blues penaltu.